כל האמת על מתיחת צוואר

מתיחת צוואר ללא ניתוח

כחלק טבעי מתהליך ההזדקנות, העור מתחיל להיות רפוי יותר. עור הפנים אינו העור שהיה כבעבר, מתוח ורענן, אולם חלקנו עדיין רוצים להרגיש צעירים לנצח. החדשות הטובות הן שהיום, האפשרות לכך נרחבת וזמינה יותר מתמיד. עם התקדמות הטכנולוגיה יותר ויותר אנשים יכולים לבטוח גם בתחום הפיתוחים האסטטיים כאשר מידע רב רץ ברשתות החברתיות מפה לאוזן.

פעמים רבות הזדקנות העור מתחילה דווקא בעור הצוואר, שם מתרכזים מצבורים של שומן ועודפים של עור. בסופו של דבר, צוואר עם מצבורים של שומן ועודפי עור מקנה מראה מבוגר בהרבה משנות חייו של אותו אדם ומשפיעות הן על הנראות בפני אנשים אחרים והן על מצב הרוח והתפיסה העצמית. לשם כך נוצרה מתיחת הצוואר.

מי צריך לבצע מתיחת צוואר?

קבעו פגישת ייעוץ עם פלסטיקאי מומחה בעל ניסיון עשיר עוד לפני שאתם רצים למראה, רואים שיש לכם קמט אחד מתחת לסנטר ועוד אחד באמצע הצוואר וקובעים כי עליכם לבצע מתיחת צוואר. יש רמות שונות של עור החל מעור מתוח לגמרי ועד לעור רפוי מאוד – בתחילה ובמיוחד בגילאים צעירים ניתן לבצע טיפולים שונים למיצוק עור הצוואר.

בגילאים מבוגרים יותר, כאשר שרירי הפנים נרפים וצונחים כלפי מטה מומלץ לבצע ניתוח למתיחת צוואר. כיום קיימות טכניקות רבות למניעת צלקות הנוצרות לאחר ניתוח שכזה. ישנם אנשים הבוחרים לבצע באותה ההזדמנות ניתוח פנים מקיף הכולל מתיחת פנים וצוואר, בשיטה החדשה הנקראת פייסליפט.

מתיחת צוואר ללא ניתוח

איך מתבצע תהליך מתיחת צוואר?

תהליך מתיחת הצוואר מבוצע על ידי חתכים באזור האוזניים, כאשר אורך החתך תלוי במידת עודפי השומן שהצטברו באזור הצוואר והסנטר. לאחר החתך מבוצע תהליך שאיבת שומן בצורה עדינה ולעיתים גם תפירת והידוק העור והשרירים שהיו רפויים לאורך זמן ואיבדו את צורתם.

היתרון הבולט בניתוח מתיחת צוואר הוא החלמה מהירה. מדובר בניתוח שנחשב לקל, היכול להתבצע בהרדמה חלקית או מלאה. כאשר זמן ההחלמה בדרך כלל עומד על פחות מחודש. כמובן, וכמו בכל ניתוח, מומלץ להיות במעקב רופא, לנוח הרבה ולהקשיב להנחיות לאחר הניתוח על מנת לקבל תוצאת החלמה מהירות ואפקטיביות.

מתיחת צוואר באל איי פייס

אנחנו באל איי פייס מציעים מומחיות וניסיון בתחום הניתוחים הפלסטיים ובמיוחד בשיטות האמריקאיות המתקדמות ביותר בעולם. אנו מאמינים כי לכל אחד מגיעה הזדמנות בחיים להמציא את עצמו מחדש בכל גיל ובכל מגדר. רוצים גם אתם להגיע לשיחת ייעוץ בבוטיק שלנו הנמצא בלב תל אביב? מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6783838 ולשנות את חייכם עוד היום!