כל אחד יכול!

הקיץ כבר ממש בפתח הדלת, בוא לשמוע את סיפורו המדהים של אבי כהן מאמן הכושר מ"הומלס פלייס" ראשון לציון ותבינו שכל אחד יכול!

בחורה עם מחשב נייד

jjj_640x519שלום לכולם,

היום ארצה לשתף אתכם בסיפור מרתק ופשוט מעורר השראה.

לפני מספר ימים הבנתי שהחורף בסופו, הקיץ מתקרב, השמש מחכה לי והגיע הזמן להוריד קצת מהמשקל! התחלתי לברר על מגוון מאמני כושר ופגשתי את הבן אדם המדהים אבי כהן ואת סיפורו העוד יותר מדהים.

אבי כהן, בן 26, כיום גר בראשון לציון, מאמן כושר מתחיל, שוקל 75 ק"ג ולפניי 10 שנים שקל כמעט פי שתיים. הכול התחיל מגיל קטן, הוא היה בן יחיד ואימא ואבא לא היו מסוגלים להגיד לו "לא" אכל שוקולדים ממתקים ללא הרף, כשהתחיל לגדול המשפחה הקרובה התחילה להעיר אך הוא המשיך באכילת מזון מהיר וחוסר פעילות גופנית. בגיל ההתבגרות עבר חרם חברתי אכזרי בבית ספרו ושקע בדיכאונות, מצבו הבריאותי הדרדר, הגיע למשקל של 130 ק"ג  וחייו היו בסכנה ממשית. בשלב הזה אבי מבין שעליו לעשות מהפך ולקחת את עצמו בידיים וכך באמת היה, אבי התחיל אורח חיים חדש לחלוטין עם תפריט תזונה יומי שאין לחרוג ממנו, פעילויות כושר אינטנסביות והקפדה על חיים בריאים, בכל חודש הצליח להשיל בין 10-15 ק"ג עד להגעת המשקל הרצוי. השינוי במשקל עשה בו פלאים, העלה לו את הביטחון העצמי וגרם לו פשוט לאהוב את הספורט יותר מכל דבר אחר. לאחר שחרורו מצה"ל נרשם ללימודים במכון וינגייט וכיום מפתח את מקצועו כמאמן כושר.

סיפרתי לאבי שארצה לשתף אתכם בסיפור חייו והוא שמח נורא והתרגש והחליט להעניק לכם הטבה שכל מי שמגיע דרך הבלוג שלנו יקבל 0% הנחה על חמשת האימונים הראשונים! בנוסף התעקש להעביר לכם מספר טיפים לאורח חיים בריא יותר:

מים – מים מהווים שני שליש ממשקל גופנו והם אחראים לביצוע תקין של שלל משימות הגוף – הם מווסתים טמפרטורה, מובילים חומרים מזינים ומנקים רעלים מהגוף. כמות המים בגוף משפיעה עמוקות על רמת האנרגיה ועל העירנות שלנו. השתדלו להרבות בשתיית מים במהלך היום ובמיוחד בקיץ.

שינה – אין רשימה של טיפים לאורח חיים בריא שלא מתייחסת לאיכות השינה שלכם

שמש – שמש, וויטמין D שמגיע מחשיפה לשמש, מסייעים גם הם רבות לגוף, דאגו לשמור על חשיפה מבוקרת לשמש, רק אל תישרפו!

פעילות גופניתלפעילות גופנית יומיומית יש המון יתרונות לבריאות שלכם, מהורדת הסיכון למחלות שונות, דרך צפיפות עצם גבוהה יותר ועד ירידה במשקל. אתם לא חייבים ללכת לחדר הכושר בכל יום, בחרו פעילויות שאתם יכולים לשלב בשגרת היומיום שלכם, כמו הליכה, רכיבה על אופניים ואפילו עלייה וירידה במדרגות במקום במעלית.

פחות אוכל מעובד – נסו להכניס כמה שפחות מזונות מעובדים לתפריט היומי שלכם. הערכים התזונתיים של מזונות מעובדים נמוכים יותר, מכיוון שהם אובדים בתהליך הפקתם, ובנוסף, חלק מהמזונות האלה מכילים גם חומרים משמרים וכמויות גדולות של מלח.

אז חברים יקרים אתם מוזמנים להגיע לאבי כהן, נמצא בראשון לציון בחדר הכושר "הולמס פלייס" האימונים מתבצעים באיזור בקשת הלקוח ועל פי הנוחות שלו, פונה לנשים גברים וילדים, מובטח לכם שירות אדיב, דואג ואכפתי אתם פשוט לא תתחרטו!

אז קדימה חברים כמו שאבי כהן עשה את השינוי של אחד יכול! הקיץ מחכה לכם 🙂