כך תעשי לך ספא בבית

אם גם לך קשה להתמיד בשגרת טיפוח מוקפדת, תוכלי לנסות לאמץ הרגל במסגרתו יום אחד בשבוע מוקדש לך ובשבילך

saloona_careline_spa

בכל כתבת טיפוח חוזרות ומופיעות ההוראות המדויקות כגון – להקפיד על מריחת קרמים על הפנים והגוף בוקר וערב; לשים מסכה פעמיים בשבוע; ללכת לטיפול פנים כל חודש וכדומה. אבל האמת היא שבאורח החיים המודרני והעמוס, רוב הנשים לא מגיעות לבצע בדייקנות את כל ההוראות, ולפעמים אפילו לא את חלקן הקטן. אז יש לנו הצעה בשבילכן: יום אחד בשבוע (או בצוק העתים, בחודש) שהוא כולו שלך. יום אחד, רצוי בשישי או בשבת, שבו את מוצאת סידור לילדים, מתנתקת מהטלפון והמחשב ונכנסת ל mode של רגיעה לגוף ולנפש. ביום הזה, והוא יכול להימשך גם שעות ספורות, העיקר שהן תהיינה כולן שלך, ללא הפרעות, את יכולה לעשות לעצמך מעין ספא ביתי, שכולל את כל הטיפולים שאת מפספסת או לא מקפידה עליהם במשך השבוע. התוצאה: הגוף שלך יודה לך מייד והנפש – גם היא תודה לך מקרב לב. מילה שלנו.

פנים

כל ימות השבוע: מנקות את הפנים בזריזות, במקרה הטוב מורחים סרום, קרם לחות ומקדם הגנה ובלילה קרם לילה, במקרה הרע (ובואו נודה על האמת – זה קורה לטובות ביותר), מקצרות תהליכים ומדלגים על אחד השלבים.

יום ספא: פעם בשבוע תעשי לך מנהג לפנק את עצמך ואת עור הפנים שלך. זה קצר, אפקטיבי ותראי את התוצאות במיידי. תחילה, חשוב לוודא שהפנים נקיות לחלוטין ולכן חשוב לשטוף אותם עם סבון שמתאים לסוג העור שלך, לנגב קלות ואז למרוח מסכת ניקוי וטיהור. המסכה מתייבשת תוך מספר דקות והיא נעימה מאוד והניחוח שלה כל כך נפלא, ממש כאילו את בספא!

לאחר הסרת המסכה ולצורך השלמת הטיפול, יש להשתמש במי פנים בכדי לכווץ בחזרה את נקבוביות הפנים. ואז, רק אז, חובה לסיים את הטיפול הזנה של קרם לחות על הפנים.

careline292מימין לשמאל: מי פנים, מסכת ניקוי וטיהור, אנטי גרביטי סדרת מוצרי טיפוח לפנים של קרליין

גוף

כל ימות השבוע: מתקלחות בזריזות ואם יש זמן, מורחות קרם או שמן גוף.

יום ספא: מכינים אמבטיית קצף מפנקת עם מלחים שמעשירים ומלחחים את עור הגוף. אחרי רגיעה קלה, מתחילים בקרצוף הגוף באמצעות סקראב – פילינג גרגרים, ממשיכים בשטיפת הגוף באמצעות סבון-שמן שמזין את עור הגוף, ובמיוחד בחורף, אז עור הגוף סובל מיובש ומחסור בלחות. מתנגבים בטפיחות עדינות במגבת רכה ומשלימים את הטיפוח במריחת סרום לגוף ולאחריו שמן גוף או קרם גוף מפנקים בניחוח החביב עליכן.

sabon_carelineסקראב גרגירים ומבחר מוצרי ספא של סבון.להשיג בחנויות הרשת ברחבי הארץ

ציפורניים

כל ימות השבוע: פה נשברת ציפורן, פה מתקלף הצבע, אבל למי זמן להסיר את הלק ולתקן?

 יום ספא: אם כבר משקיעים – אז עושים את התהליך מא' עד ת': ראשית, מסירים את הלק ביסודיות מהציפורניים ולאחר מכן מסדרים את הציפורניים באמצעות פצירה. ממשיכים במריחת שכבה ראשונה של לק בסיס שקוף, לאחר מכן מורחים לק בצבע שבוחרת ב-2 שכבות דקות. לבסוף מורחים לק ג'ל שישמור על התוצאות לפחות לשבוע הקרוב, או עד יום הספא הבא…

careline2921מימין למעלה: לק טופ קואט, שמן הזנה לציפורניים (ביוטיקייר);  לק בסיס וכיסוי, שמן אבופלקס לציפורניים (OPI), לק לגימור ג'ל (קרליין) למטה: מגבונים להסרת לק (ביוטיקייר) ולקים במבחר צבעים אביביים (קרליין)

***

צילומים: יחצ, שאטרסטוק