כך תכתבו את התוכן המנצח לצורך קידום האתר שלכם.

בחורה עם מחשב נייד

כך תכתבו את התוכן המנצח לצורך קידום האתר שלכם.

כולנו מתעסקים עם מילים – חלקנו בעל פה ורובנו גם כותבים. השאלה הגדולה האם יש לנו את היכולת לעשות במילים שימוש נכון במטרה לקדם את האתר שלנו? המדריך לפניכם.

כל בעל עסק וכל מי שיש ברשותו אתר מודע לכך, שכדי להגדיל את הפעילות של האתר שלו ולקדם אותו בגוגל הוא חייב למלא אותו בתכנים טובים. כיוון שהתוכן הוא זה שבסופו של דבר משפיע על המיקום שלו ועל רמת החשיפה של הלקוחות הפוטנציאליים לשירות שלו. לכן אי אפשר לוותר על כתיבת תוכן איכותי ומושקע שיעשה את העבודה. תנו למילים לעשות עבורכם את העבודה ברחבי הרשת. כי תוכן איכותי חושף אתכם בפני קשת רחבה של לקוחות. הללו עוד יתרשמו מכם ויחזרו לבצע אצלכם קניות והזמנות. כי כתיבת תוכן מקצועית מביאה תוצאות בשטח.

כך תכתבו תוכן איכותי עבור קידום אתרים בגוגל

  • מטרה – לפני הכול אתם צריכים לאפיין את התוכן ולחשוב מהי המטרה שלכם בכתיבה. האם מדובר בתוכן שעתיד להיות נוכח באתר שלכם? האם זה תוכן שיופיע באתר חדשות או באתרי מאמרים? המטרה של הכתיבה משליכה בצורה ישירה על סגנון הכתיבה ועל התוכן שלו. אין דומה כתיבת תוכן עבור קידום אתרים בגוגל לתוכן שיפורסם באאוט בריין.
  • ערך לגולש – כדי שהתוכן שלכם יהיה שווה ערך הוא חייב לתת משהו לקורא. כללנו מודעים לכך שהאינטרנט רווי בהמון תכנים באיכות ירודה מאוד. מאמרים שמזלזלים ברמת האינטליגנציה של הקוראים (וגם בשל הכותבים…) אם אתם רוצים שהתוכן שלכם באמת יהיה שווה אתם חייבים לתת משהו לקורא – טיפ, מידע נחוץ, הדרכה, מענה לשאלה וכדומה.
  • עיצוב הטקסטים – מה תעדיפו לקרוא, טקסט משמים עם שורות ארוכות וחדגוניות, או טקסט שמחולק יפה לפסקאות? כמובן, כולנו מדיפים לקרוא טקסט מעוצב שחילקו אותו יפה לפסקאות, חלקו לו כותרות בנדיבות ובחרו פונטים יפים ונוחים לקריאה. עשו זאת כדי שהטקסטים שלכם ייקראו על ידי הגולשים.
  • מילות מפתח – כולנו מודעים לכך שתוכן שמיועד לקידום צריך להתאים לא רק לגולשים אנושיים אלא גם ובעיקר לרובוטים של גוגל. ולכן אין ברירה אלא לפטם אותם במילות מפתח בכמות הנדרשת. אבל שלא תהיינה טעויות, יש כותבים שמעמיסים על התוכן וגודשים אותו במילות מפתח. תוכן כזה אינו נחשב לטוב. חייבים לשמור על אחוזים מתאימים של מילות מפתח בטקסט. כך שהמאמר יהיה נעים לקריאה וגם גוגל לא יזהה כאן את הצפיפות המעיקה הזו. זה לא יתרום לאתר שלכם. כי למטרת קידום אתרים בגוגל חייבים לבצע כתיבת תוכן בהתאמה לדרישות.
  • חידוש – כדי שהתוכן יהיה שווה ערך חשוב לחדש בו משהו. ערכו סקירה, בצעו בדיקה ועשו מאמצים לחפש חידוש כלשהו. כך שבאמת יהיה מה לקרוא אצלכם. כאשר התוכן שלכם שווה ערך הגולשים שלכם יקראו וגם ישמחו לשתף אחרים. השיתוף הזה יועיל לכם במידה רבה.

רוצים לכתוב ולא יודעים איך? רוצים לקדם את האתר שלכם באמצעות תכנים ואין לכם זמן להתעסק עם זה? מודעים לכך שזה עסק לאנשי מקצוע בתחום? עשרות חברות מציעות שירותיהן בתחום זה. הזמינו את התכנים הרצויים לכם!

המאמר נכתב על ידי SEO Google קידום אתרים – שירותי קידום אתרים בגוגל