כך שילבתי שניים מהדברים שאני הכי אוהבת – נהיגה וחדשנות

אני מפתחת כלים ופלטפורמות חדשניות עבור קהלים שונים, כבר שנים. כסטארטאפיסטית, אני חיה בעולם של חדשנות, חלומות והגשמה שלהם בכל דרך אפשרית

כשסלונה אמרו לי שיש יום ניסאן מיקרה, הרמתי גבה. רגע, עוד פרט קטן על עצמי, אני מטורפת על מכוניות, מזהה אותן, נוהגת עליהן, מטורפת על התחושה כשיושבת ברכב מפנק וזורם בקלות על הכביש. אני גומעת עשרות אלפי קילומטרים בשנה, לא רק בריצה, בנהיגה. ברור שאני מכירה את המיקרה, שנים כבר, יושבת אצלי על משבצת ה"קטנה וחמודה". עם כל ה- 185 ס"מ שאני מביאה מהבית, לפני עקבים, הסיכוי שאצליח להיכנס, מילא להיכנס, לצאת, עזבו, לשבת ולנהוג ברכב קטן, איך נאמר את זה, הסיכוי נמוך עד מינוס. חייכתי ואמרתי, יש פה אתגר, אני באה.

מקלאסיקה לחדשנות. אלבום פרטי

פותחות את הבוקר על סט צילומים. אני מרגישה בנוח לומר שפעם רציתי לדגמן. איכשהו זה לא קרה אף פעם, אבל זו בדיוק הייתה התחושה בבוקר יום ניסאן מיקרה. 20 נשים מדהימות, הרבה חיבוקים, פרגונים, סטייל מטורף ורכב אחד שלא מבין איך קרה שהוא מקבל כל כך הרבה תשומת לב.

 ניסאן מיקרה - מקלאסיקה לחדשנות. צילום: גלית סבג

מתחילות לזוז, קופצת כמובן על המיקרה הכתומה, זה לגמרי הצבע האהוב עליי, והפתעה. קומפקטי מבחוץ ומרווח מבפנים. שוס! יש לי מקום וממש נוח לשבת, מפנק וכיף לנהוג – מה עוד צריך. קדימה, זזות לעיר.

אמרנו חדשנות? אז נסענו למרכז פרס לחדשנות. מודה שחווית הנהיגה קלילה וכיפית, והיה קשה לעזוב את ההגה. במרכז נמסתי, מכירה כמעט את כל החברות והסטארטאפים המוצגים שם, את האנשים המופלאים שלקחו סיכון ויצאו מאיזור הנוחות שלהם כדי להמציא משהו חדש, כדי לבדוק רעיון מטורף שהיה להם, כדי להגשים חלום.

 צילום: גלית סבג

כי על זה אנחנו מדברים ובשביל זה אנחנו, אני, חיה – כדי להגשים חלומות. יש לי המון כאלה. יש כאלה שיחשבו שאני פנטזיונרית חולמנית, אולי זה נכון, אבל אם לא יהיו לי חלומות, מה אגשים? על מה אלחם ואהפוך עולמות כדי לשנות? המון למידה והשראה במקום אחד! כן, אני מודעת לכך שלמילה השראה קצת ירד הערך בזמן האחרון, אך אני עדיין מאמינה בה ובאנשים כמו שמעון פרס, אנשים שחולמים ויעשו הכל כדי להגשים את חלומם. אני כזו.

חלומות, חלומות, אבל לא על בטן ריקה. כך נסענו לנמל והתפנקנו בארוחה מדהימה! אפרופו חדשנות, אחד המקומות הכי כיפיים לחדש בהם, הוא המטבח, האומץ לשלב מוצרים שונים ולגשר בין טעמים שונים כדי לגרות את בלוטות הטעם, גורם לי לחיוך בכל פעם מחדש. עייפות, אך מרוצות ועם חיוך וחברות חדשות, מתפזרות להן 20 בלוגריות, עם חלומות חדשים אחרי יום מדהים.

  צילום: גלית סבג

המיקרה החדשה יפה מבחוץ, כיפית לנהיגה ומרווחת מבפנים. בדיוק כמו שאני אוהבת את הרכב שלי. חווית נהיגה קלילה ונוחה, תוך שניה ברכב מתרגלים לנוחות ורק רוצים לצאת לדרך, או כמו שאומרים אצלי-  hit the road girl !  נא לרשום לעצמכם: קחו אותי בחשבון לכל בדיקת רכב בהמשך הדרך, רצוי שיהיה כתום

[youtube VbamQbl-hrY]

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.