כך הפכנו למשפחה/ הילה מידן- ספרות ילדים

ספר ילדים זה מאפשר להורים, שרוצים לספר לילדיהם על סוגים שונים של משפחות, לעשות זאת בעזרת סיפורה של ילדה שנולדה מתרומת זרע. הספר מציג מגוון משפחות, כשהחשוב במשפחה, הוא לא ההרכב, אלא האהבה המקיימת את המשפחה.

כך הפכנו למשפחה

בבוקר יום הולדתה של גלי, כשחגגה את היותה כבר בת שלוש, אמה הציעה לה להראות לה כמה היא גדלה. אמא הביאה את אלבום התמונות, והשתיים הביטו בתינוקת המקסימה בעריסה.
לפתע הביטה גלי באמה ושאלה , איפה אבא שלה, למה הוא לא בתמונה?
אז אמה של גלי הציעה לספר לה את סיפור המשפחה שלהם. איך כשאמא מאוד רצתה תינוק, היא הלכה למקום מיוחד לאמהות, ובו משיגים זרעים קסומים של תינוקות.
היא ספרה לה שהיא בחרה זרע נפלא ששייך לאיש מאוד נחמד. ערבבו לה אותו בבטן באופן מיוחד (כמו שמכינים עוגה) עם ביצית שנמצא בתוך גופה.
ואיזו מתנה נפלאה יצאה אחרי תשעה חודשים!
גלי המתנה הכי גדולה של אמא!
וכך באותו הרגע הן הפכו למשפחה, משפחה מאושרת של אמא וילדה. כי כל משפחה היא מיוחדת במינה, והכי חשוב לתת חיבוק ואהבה.

ספר הילדים "כך הפכנו למשפחה" מאת הילה מידן , מאפשר להורים, שרוצים לספר לילדיהם על סוגים שונים של משפחות, לעשות זאת בעזרת סיפורה של ילדה שנולדה מתרומת זרע. הספר מציג מגוון משפחות, כגון: אמהות חד הוריות, שני הורים גברים וכמובן גם אב ואם וילד, כשהחשוב במשפחה, הוא לא ההרכב (אבא, אמא וילדים), אלא האהבה המקיימת את המשפחה. זאת גם ניתן לראות מהאיורים, המלווים את הסיפור, איוריה של מיכל זינגר. איורים הממחישים את המגע הקרוב והאוהב בין האם ובתה.

בעולמנו, כשכבר מזמן משפחה יכולה להיות מורכבת משלל וריאציות, יש בהחלט מקום לספר המסביר לילדי הגן, על סוגים שונים של משפחה. שכל משפחה היא מיוחדת במינה.

הספר מתאים לגילאי 8-4.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה נעימה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)