כיצד תארזי נכון לחופשה קצרה? ומהי המזוודה העדיפה ?

טיפים כיצד לארוז נכון לחופשה קצרה , והאם עדיפה מזוודה קשיחה או מזוודה רכה?

PASADENA - סדרת מזוודות קשיחה, טרולי עליה למטוס 4 גלגלים – 690 ₪. צילום: יחצ

בחירת המזוודה הנכונה יכולה להשפיע ולהוזיל את עלויות הטיסה. עליית מחירי הדלק משפיעה כמובן על דלק המטוסים וחברות התעופה כבר לא מתפשרות על המשקל העודף (overweight). לכן עלינו לדעת כיצד לארוז בחוכמה, ואיזו מזוודה לבחור על מנת לחסוך תשלום נוסף לחברות התעופה, ולהתארגן ביעילות לחופשת החורף.
50% ממחיר כרטיס הטיסה שלנו הוא הדלק, בוא לא נכנס להוצאות מיותרות ונארוז בחוכמה. בנוסף ישנן את חברות ה-Low Cost , המציעות טיסות זולות עם משקלי מזוודות מצומצמים.

PASADENA – סדרת מזוודות קשיחה, טרולי עליה למטוס 4 גלגלים – 690 ₪. צילום: יחצ

טרולי עליה למטוס 4 גלגלים – 595 ₪. מסדרת bon air אמריקן טוריסטר צילום: יחצ

רכישת מזוודות נחשבת אצל הצרכן הישראלי כרכישה מתוכננת ומוקפדת. הישראלים מקדישים זמן רב לבחינת הדגמים והעיצובים ולהשוואת המחירים בטרם הם מבצעים את הרכישה.
ירדן ווקס, מנכ"ל סמסונייט ישראל, מציעה מספר  טיפים כיצד לארוז נכון לחופשה קצרה:
–   בעונת החורף יש לבחור מזוודה במידה הגדולה ביותר אך המותרת במידותיה ע"פ חברת התעופה בה בחרתם לטוס.
–   מומלץ להתמקד ולהצטייד במעיל אחד בלבד ובהלבשה נלווית חמה במיוחד לצורך הנסיעה בעונה הקרה. להצטייד בחולצות תרמיות, גרביים חמות, מחממי אוזניים, כפפות וצעיפים – פריטים אשר אינם תופסים נפחים גדולים במזוודה.
–    כמובן כשנוסעים לחו"ל אי אפשר להימנע משופינג, ולכן מומלץ לקחת תיק-נסיעות גדול אך מתקפל בצורה ייחודית שלא תופסת נפח גדול  במזוודה, ולצורך כך חברת סמסונייט מציעה את סדרת ה- Travel Accessories למוצרים נלווים/חיוניים לנסיעות כגון מוצרי נוחות – כריות, כיסויי עיניים, גרביים, שרוולי כסף, מנעולים, כיסויים למיניהם – למצלמות, מחשבים ניידים, טלפונים ו….כמובן אותם תיקי-נסיעות מתקפלים, דקים אך חזקים במיוחד ובמבחר גדלים לצרכים נפלאים כגון השופינג.
–   מספר גדול של תאים יסייע בהחלט בארגון הפריטים השונים המאוכסנים במזוודה. תאים אטומים יעזרו להגן על תוכן המזוודה מפני בקבוקים שנפתחו או בגדים רטובים. מזוודות רבות מצוידות במקורן בשקי-כביסה ושקי-נעליים להפרדה נוחה.
–   מומלץ לבחור מזוודה עם מערכת הרחבה: מזוודה בעלת מערך הרחבה עם מערכת רוכסנים כפולה תאפשר לנו להגדיל את נפח המזוודה בעת הצורך בכ- 25% מנפחה.
–   לנסיעות קצרות – מבחר גדול של מזוודות טרולי עליה למטוס 4 גלגלים במידות 55 ס"מ/20 אינצ' בעיצובים שונים – החל מתא שנמצא בחלקה העליון של המזוודה – שם ניתן לשים כרטיסי הטיסה ושאר המסמכים הנדרשים ספציפית לטיסה, תאים חיצוניים גדולים ומערכים פנימיים נוחים לאריזה, כאמור לנסיעות קצרות.
–    לנסיעות עסקים: מבחר מזוודות טרולי עליה למטוס 4 גלגלים בגובה של 56 ס"מ/21 אינצ', עם הרחבות לנפח. פנים המזוודות – מערך חליפון, שקי-כביסה ונעליים. מזוודות עסקים אלו מגיעות לנפחים של 51.5 ליטר.
bon air אמריקן טוריסטר 595 שח. קרדיט צילום יחצ חול

SOUNDBOX מזוודה עליה למטוס אמריקן טוריסטר מבית סמסונייט מחיר 595 שח צילום יחצ

LIMITED EDITION סמסונייט lite -shock מחיר מומלץ לצרכן 2250 שח. צילום יחצ

SAMSONITE UPLITE ICE COLOR ביוטי קייס 425 שח ותיק נסיעות 595-550שח . צילום יחצ חול

 
בחירת מזוודה: האם עדיפה מזוודה קשיחה או מזוודה רכה?
כמובן לפי נוחיות-אישית.
מזוודה קשיחה היא עמידה יותר לשמירה על דברים קשיחים ארוזים, לעיתים משקלה הנתון גבוה מעט ממשקל מזוודה רכה ממוצעת – במידה והמזוודה עשויה מפוליפרופילן – חומר חזק ועמיד במיוחד; יחד עם זאת לסמסונייט קטגוריה ייחודית של מזוודות קשיחות העשויות בטכנולוגיית ה- CURV – עשויות פלטות סיכוך סיבים של פוליפרופילן – שומר על ייחודו של החומר הנ"ל – חזק ועמיד ומפחית משקל המוצרים בטכנולוגיה זו.
בסדרות המפורסמות העשויות טכנולוגיה זו, למשל – Cosmolite & Lite-Shock, יוכל הנוסע למצוא מזוודות טרולי עליה למטוס החל ממשקל של 1.7 ק"ג ועד למזוודות לנסיעות משפחתיות – 3.4 ק"ג למזוודות בנפח של 144 ליטר.
למזוודה הרכה – זו תהיה בדרך כלל בעלת נפח גדול יותר ולרוב עם עד 25% נפח נוספים במתרחבות ומלאה בכיסים – אך פגיעה יותר בפני הטלטלות והטיפול של חברות התעופה המחכות לה בדרך.
לסיכום: למזוודות סמסונייט שילוב ייחודי של חוזק חומרים ומשקלים קלים ביותר לצד עיצובים פרקטיים, צבעוניות מגוונת, מודרנית, אופנתית וצעירה.
את מוצרי סמסונייט ואמריקן טוריסטר ניתן להשיג :
בחנויות סמסונייט בקניון עזריאלי תל-אביב ובקניון שבעת-הכוכבים בהרצליה
דיוטי-פרי ספורט, אלטר, טופ-תיק, ממסי תיירות, תיק-התיקים, ריקושט, קרביץ, ארנקי שולה, ננדי, ויגור י-ם ובחנויות הנבחרות.
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ