כיצד קמפיין "מי טו" השפיע על החיים שלי בתור מתמודדת עם פוסט טראומה ומעריצה של ה"בקסטריט בויז"

20180213-metoo-money-2000-b
לפני קצת פחות משנה פרסמתי פוסט באחת הקבוצות בפייסבוק וביקשתי שייתנו לי עצות איך לסיים את חיי בעקבות ההאשמה נגד ניק קרטר על אונס שביצע לכאורה.
קיוויתי שיגידו לי "לכי תתאבדי" או "בבקשה אל תעשי את זה" כי ביננו ברור לחלוטין שלאף אחד שיושב כאן לא באמת אכפת האם אני חיה או מתה אבל הזמינו לי משטרה הביתה ונאלצתי להתנצל על הפוסט.
אנשים חשבו שאני רוצה להתאבד כי רצחו לי את מי שהיה כביכול אלוהים, בפועל אם הייתי חושבת שהוא אלוהים או לפחות נציג שלו עלי אדמות אז לא הייתי מעיזה להטיל בו ספק.
Post
לא רציתי למות בגלל זמר שאולי עשה משהו לא מוסרי, רציתי למות בגלל האשמת הקורבן הנוראית שחוויתי בעצמי בעקבות המחלה שממנה אני סובלת על ידי בדיוק אותן נשים שאני אמורה לרחם עליהן אחרי שהן משרמטות את עצמן ואז בוכות שפלשו לגוף שלהן נגד רצונן,
בעבר פרסמתי פוסט בעילום שם על המחלה שלי כדי להימנע מהטפות מוסר על ידי נשים שאין להן הבנה ומתגובות מתנשאות ושיפוטיות וניסיתי לפרסם סדרת ממים בקבוצות ממים לנשים במטרה לעורר מודעות אבל ברוב הקבוצות צנזרו אותי בתירוץ שזה לא עומד בחוקי הקבוצה כשבפועל הבנתי שהנשים הבריאות פשוט מפחדות לקבל את האמת לפרצוף.
כתוצאה מהמחלה הגוף שלי אינו מסוגל לקלוט ולשמור הריון וייתכן שלעולם לא יהיו לי ילדים ואם יהיו אז רק אחרי טיפולים מסובכים ובמחיר קשה מנשוא, כבר עברתי מספר ניסיונות להיכנס להריון שלא הצליחו ולפחות בחוויה האישית שלי עברתי שלוש הפלות ומתו לי שלושה ילדים.
חדרו לי לתוך הגוף בלי להסתכל עלי ונגד רצוני אינספור פעמים וכל זריקת הורמונים שקיבלתי הייתה זריקת רעל ישירות לתוך הלב.
אבל אתן העליתן אותי על המוקד כמכשפה- אמרתן לי שהמחשבות שלי יוצרות מציאות ואין לי זכות לבכות ולרחם על עצמי, שזה הכול בראש בגלל שאני בלחץ ורק צריכה להרפות ואני מגזימה ואני אשמה שלא שמרתי על הבריאות שלי, קראתן לי אגואיסטית ומפונקת, רצחתן לי את הנפש והשארתן אותי לחיות עם זה ואחרי שנאלצתי לספוג את כל האלימות שלכן אתן גם דורשות ממני שאאמין לכן ואביע אמפתיה לסיפורים שלכן על גברים שגרמו לכן להתחרט אחר כך.

my-meme 2

כשהייתי ילדה עברתי בריונות בבית הספר או שיותר נכון לקרוא לזה פשוט התעללות, עברנו לעיר חדשה וכתוצאה מכך נאלצתי לעבור בית ספר ואיבדתי את כל החברות שלי במקום החדש השפילו אותי ורמסו, גם פיזית וגם נפשית ודאגו בכל דרך אפשרית שארגיש חוסר ערך, פחדתי ללכת לבית הספר.
בעקבות מה שחוויתי מכיתה ד' עד סוף כיתה ו' מצבי הנפשי התדרדר, הפכתי לחולת דיכאון וגם פיתחתי הפרעה בדיבור, הלכתי לחטיבה בתחושה שאני הכי דפוקה בעולם ועם ביטחון עצמי מזויף, האמנתי שאני צריכה להתאבד.
אבל אז התרחשה נקודת המפנה מתי שגיליתי את המוסיקאי האהוב עלי, הקול שלו הצליח לרפא את הכאב שסחבתי או לפחות להקל ובמפתיע גיליתי שהוא בעצמו היה קורבן לבריונות, התוודעתי לסיפור החיים שלו לצלקות כתוצאה מההתעללות שעבר בתור ילד, נחשפתי לתחושות שלו בתור מתמודד עם דיכאון וקלטתי שאני לא המשוגעת היחידה שמרגישה כך, הוא נתן לי להבין שאני כבר לא לבד.
למרות שלא פעם ולא פעמיים הטלתי ספק עד כמה הוא ראוי לאהבה שלי מעולם לא יכולתי לעזוב אותו באמת.
בגלל מצבי הנפשי בשילוב עם בעיות הדיקציה היה לי לא פשוט להשתלב בלימודים ולא יכולתי למצוא עבודה במקום קבוע, את בעלי הכרתי כשהייתי על תרופות פסיכיאטריות ולכן מאוזנת יחסית.
כתוצאה מגילוי המחלה, טיפולי הפוריות שנכשלו והעובדה שכל קרה בזמן שפרץ מבצע "צוק איתן" המלחמה שכולנו עברנו ביחד אבל כל אחד לבד המצב שלי התדרדר עוד יותר,
הסיטואציה הרפואית עוררה אצלי מחדש את ההתעללות בילדות ואת כל הדברים שחשבתי שהתגברתי עליהם, התחושה שאני הכי פגומה בעולם ולכן לכל אחד מותר לעשות בגוף שלי כרצונו ואני צריכה לסבול בשקט והמצב הביטחוני בדרום רק הוסיף עוד שמן למדורה.
התחלתי לסבול ממחשבות שווא פסיכוטיות ועברתי שיתוק שינה, בכיתי, רעדתי וצרחתי בלילה ועד היום יש לי פלאשבקים וסיוטים,
אבל באותה שנה נודע לי שהוא בדרך להופעה בישראל ואני מרגישה שבזכותו קיבלתי כוחות ותקווה בשביל להיאבק על העתיד ולמדתי לחיות בהשלמה כלשהי עם הטראומה והאובדן למרות שמעולם לא התגברתי באמת.
זה כאילו שהוא הגיע במיוחד בשבילי כשהייתי הכי חלשה ואחרי שכל האנשים האחרים כולל המשפחה וכל מי שפעם החשבתי לחברים לא רצו או לא יכלו להיות שם ונטשו אותי להתמודד לבד.
לעיתים קרובות אני מרגישה שהמוסיקה שלו היא האור היחיד בחיים שלי, כלפי חוץ אנשים רואים אותי מחייכת ומטופחת אבל מתחת לזה הכול ריק ושחור איפה שאצל נשים אחרות נמצא המקום שבו הן מסוגלות ליצור חיים אצלי נמצא בור המוות למרות זאת בכל פעם שאני רואה אותו הוא גורם לי להרגיש שיש בעולם עוד דברים חוץ מכאב, שנאה ואכזריות וזה מה שמאפשר לי לא להישבר ולא לוותר על החיים.
מהרגע הראשון הרגשתי שההאשמה של מליסה שומאן היא שקר בשביל כסף ונקמה ומצד שני הבנתי שאם אני מעריצה אותו זה לא שולל את האפשרות שהוא עשה משהו רע אבל גיליתי עובדות מעניינות על המקרה שלו כמו למשל,
ניק ומליסה המשיכו לעבוד יחד במשך שנתיים אחרי שלכאורה נאנסה על ידו הם עשו סרט והקליטו דואט, כעבור שנים היא עדיין עקבה אחריו בטוויטר ושלחה לו תנחומים לאחר שאחותו נפטרה ממנת יתר.
23844388_10215023665133297_7587794568443853388_n

מליסה בחרה לחשוף את הסיפור שלה דווקא מתי שקמפיין "מי טו" היה בשיאו היא סיפרה אותו בבלוג שלה ובראיונות לאחר מכן, כל פעם בגרסאות שונות וסותרות.
חברי הלהקה איי ג'יי מקלין ובריאן ליטרל אמרו שההאשמה מבולפת והיא מחפשת תהילה וגם שארנה בורג'ס מי שהייתה הפרטנרית שלו לפרוייקט "רוקדים עם כוכבים" סיפרה שהוא היה אחד הגברים הכי מכבדים שיצא לה לעבוד איתם.
ככל שחקרתי יותר את הנושא כך התחדדה אצלי ההבנה שלפחות האישה הספציפית הזו היא זונת צומי שעושה שימוש ציני בקמפיין מי טו.Comixלבסוף ניק קרטר לא הועמד לדין וההאשמות מעולם לא הוכחו בגלל חוק ההתיישנות כך שלעולם לא נדע מה קרה שם באמת.
אבל הלקח שלמדתי מכל הסיפור הוא:
זה שקיימים גברים אלימים לא אומר שאין נשים שקרניות.
כשהחלטתי לתמוך בניק מיד הואשמתי על ידי פמיניסטיות וגם על ידי מעריצות של ה"בקסטריט בויז" שאני מתגאה על תמיכה באנס, רומסת קורבנות פגיעה מינית, לוקחת להן את הקול ופוגעת בכל הנשים.
אבל אותן "מעריצות" שקטלו אותי היו הראשונות לקנות כרטיסים להופעה בישראל ימים ספורים אחרי שמליסה שומאן הגישה תלונה למשטרה.
אני הגעתי בדיוק למסקנה ההפוכה:
מליסה שומאן היא זו שמנסה להרוס גבר חף מפשע, רומסת את הקורבנות האמתיים, לוקחת להן את הקול ופוגעת בכל הנשים.
בנוסף לפגיעה בניק ובלהקה שלו היא פגעה באשתו, בכל המעריצות ברחבי העולם ובכל הנשים שעברו פגיעה מינית וכל זה במטרה להתפרסם מחדש.
על רקע בדיקת התלונה על ידי התובע הכללי במחוז לוס אנג'לס אשתו עברה הפלה מכיוון שהיא בעצמה צייצה בטוויטר שהייתה נתונה ללחץ נפשי כבד בעקבות החקירה המתנהלת נגד בעלה לעניות דעתי הלחץ השפיע על מצבה הגופני וזה מה שעשוי היה לגרום לה לאובדן הריון וזאת אינה דעתי בלבד, בעקבות האובדן ניק קרטר צייץ בטוויטר שהוא שבור לב והיה קרוב לבטל את ההופעה בלימה לבסוף הודיע על קיום ההופעה כדי לא לאכזב את המעריצים.
מאוד העציב אותי לשמוע על ההפלה של לורן כי מי כמוני יודעת את עומק הכאב של לאבד תינוק גם אם עדיין לא נולד ואת ההתרסקות הגופנית והנפשית שהאישה עוברת לבד מול הסביבה שמסרבת להכיר באובדן הכבד ולתת לו לגיטימציה, הצטערתי בשביל ניק אבל עוד יותר כאב לי בשביל לורן.
בגלל נשים שמתנהגות כמו מליסה לא מאמינים לקורבנות ומאלצים אותן לעבור מה שנקרא "אונס שני".
אבל הפמיניזם העכשווי הוא כבר לא מאבק למען טובת הנשים אלא שנאה וסתימת פיות נגד כל בני האדם שלא מיישרים קו עם התיאוריה הפמיניסטית.
הן יעודדו כל אישה שבוחרת לחשוף סיפור כזה או אחר מכיוון שזה משרת האג'נדה שלהן שהיא לעשות דמוניזציה לכל הגברים וגם לכל הנשים שמעיזות לחשוב בעצמן במקום ללכת עם העדר בשביל להצדיק את הרשעות והדורסנות של התנועה הפמיניסטית.VL

לסיום:
סרטון שאני הכנת על הסיפור התנ"כי של יוסף ואשת פוטיפר כפי שהיה יכול לקרות בימינו.