כיצד עושים מברשות פוטושופ מברשות העיצוב הסברים

בחורה עם מחשב נייד

 כיצד עושים מברשות פוטושופ מברשות העיצוב הסברים

מחפשים  כיצד עושים מברשות פוטושופ מברשות העיצוב הסברים? כמה מילים על עיצוב בתוכנת גרפיקה ועיצוב לעיבוד תמונות, אחד הכלים השימושיים ביותר בתוכנות פוטושופ הינו כלי המברשות השונים. מברשות הפוטושופ  הן כלי העזר המתקדם ביותר הן למעצבים מנוסים והן למעצבים מתחילים בראשית דרכם. באמצעות המברשת אתם יכולים ליצור צורות,צבעים וכדומה על גבי התמונה הקיימת. בסרגל הכלים מופיעים מספר מברשות המגיעות עם תוכנת פוטושופ, אך ניתן להוסיף אליהן מספר רב של מברשות שבחלקן תייצרו בעצמכם וחלקן תרכשו או תשיגו ממעצבים אחרים.

מברשות הניתנות להוספה לסרגל הכלים של פוטושופ הן בדרך כלל מברשות שנוצרו על ידי עיצוב צורה או ציור. צורות אלו בדרך כלל מוגבלות בגודלם ובאיכותן בשימוש לצרכיי הדפסה גדולים במיוחד. אך הם בהחלט טובים וראויים לשימושים שונים ולהדפסות קטנות.

כמו כן, קיימות מברשות לפוטושופ וקטוריות הניתנות להוספה לסרגל הכלים. מברשות אלו הן צורות וקטוריות המאפשרות למעצב להחליט על גודל המברשת הרצוי. ברשת האינטרנט תוכלו לרכוש להתקין בחינם מאות סוגים שונים של מברשות שימושיות לצרכיי פוטושופ.

ליצור מברשות בעצמכם טיפים

יצירת מברשות ואפקטים נדירים באמצעות תוכנת האילוסטרייטור הנה הדרך המומלצת להוספת מברשות לתוכנת פוטושופ וזאת מהסיבה הפשוטה ששני התוכנות הגרפיות הנ"ל הן פרי פיתוח של אותה חברה. ליצור באמצעות תוכנת האילוסטרייטור תוכלו לפתח כל צורה גרפית רצויה ולהעבירה ישירות לקובץ פוטושופ. ברגע העברת המברשת מתוכנה לתוכנה נצטרך לבחור רזולוציה מתאימה לנו לשימוש, מומלץ לבחור ברזולוציה הגבוהה ביותר שהיא 300DPI.

האפשרות ליצור ולייצר צורות שונות לצרכי מברשות מעניקותלנו מימד נוסףלתחומי היצירה בתוכנת פוטושופ, כך שלמעשה ניתן להרכיב צורות וגדלי מברשותלכל צורך ולכל מטרה. תוכנת הפוטושופ מסוגלת להכיל כמות עצומה של מברשותשונות, שמרגע יצירתה הופכת למברשת קבועה בסרגל הכלים האישי שלכם בתוכנה.

תוכלו לראות כיצד עושים באמצעות סרטוני וידאו מברשות פוטושופ אשר מהוות  את הכלי השימושי ביותר לצרכיי עיצוב שונים ועריכת הדמיות שונות. תוכנת פוטושופ מתבססת בחלקה הגדול על אפשרויותיה שימוש השונות במברשות. באמצעות מברשות אלו ניתן להגיע לרמות גבוהות של יכולת מחיקה,הבהרה, טשטוש, הצערה או הזקנה של אלמנטים שונים בתמונה.

האפשרויות המקצועיות אותן ניתן להשיג באמצעות המברשות השונות מעניקות למעצבים רבים השראה לפיתוח מברשות כמעט לכל מטרה שרק תרצו.

בקרו אותנו באתר לימודי פוטושופ אונליין לימודי תעודה והעשרה מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים בשעות ובזמנים שלכם מאות סרטי דוגמה איך מעצבים בתוכנות הכי מקצועיות בשוק העיצוב גרפי

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר איך ללמוד מהבית עם מורים פרטיים ללימודי תעודה עיצוב גרפיקה ותוכנות

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/