כיצד נבחר כיסא גלגלים המתאים במיוחד לנו

כיסא הגלגלים הוא אחד הכלים החשובים ביותר בחייהם של בעלי מוגבלויות

בעלי מוגבלויות פיזיות הם, מטבע הדברים, אנשים שכושר הניידות שלהם פגום בין אם כתוצאה ממחלה או פגיעה טבעית ובין אם כתוצאה מפציעה כלשהי. במרבית המקרים, פירוש הדבר הוא שבעל המוגבלויות נאלץ להסתמך על כסא גלגלים לטובת כושר הניידות שלו בחיי היום יום. כיסאות גלגלים מודרניים הם שוק עצום בעל אפשרויות רבות, וכל דגם כיסא מתאים לסוג אחר של צורך ולמטרה אחרת של שימוש. המגוון הרחב הזה בשוק כיסאות הגלגלים יכול גם לבלבל, משום שאם אנחנו צריכים לרכוש כיסא לשימוש האישי שלנו, סביר להניח שאנחנו לא בדיוק יודעים מה אנחנו צריכים ומהי האפשרות המתאימה לנו במידה הרבה ביותר. כיסא איכותי הוא כיסא שנותן לנו כבעלי מוגבלויות את יכולת הניידות המקסימלית שניתן להשיג, ובמקרים רבים בחירה בכיסאות גלגלים איכותיים יכולה להפוך על פיהם את החיים של בעל המוגבלויות ולתת לו חירות תנועתית ומוטורית שהוא לא חשב שהוא יכול להשיג. משום שאנחנו מבינים את חשיבות כיסא הגלגלים בחייו של בעל המוגבלויות, נפרט כאן כמה אפשרויות וכמה סוגים של כיסאות גלגלים בכדי לסייע לכם למקד את הצורך שלכם ולבחור בכיסא הגלגלים האיכותי והמתאים ביותר לכם.

כסא גלגלים

כיצד לבחור כסא גלגלים שמתאים במיוחד לצורך המדויק שלנו?

  • החלק החשוב ביותר של בחירה ורכישה של כסא גלגלים הוא הבנה של הצורך המדויק שלנו. כיסא הגלגלים משמש אותנו בכל תנועה שאנחנו עושים בחיי היום יום שלנו, ולכן עלינו לוודא שבחרנו בכיסא שיאפשר לנו לבצע מקסימום פעילות מצד אחד, ומצד שני לא יגביל אותנו ויסרס את הפעילות הפיזית שאנחנו מסוגלים לעשות בכוחות עצמנו. ניתן למצוא כיסאות ידניים או אוטומטיים, כיסאות רגילים או כיסאות בעלי מנגנון העמדה – הכל בשביל לתת את המענה האיכותי ביותר בכל מקרה לגופו.

 

  • אחד האתגרים המשמעותיים הקשורים לשימוש בכיסא הגלגלים הוא העובדה שאנחנו ישובים עליו בלי יכולת תנועה גדולה מדי במשך מרבית שעות היום. סיטואציה זו יכולה לגרום במקרים רבים לפצעי לחץ. את המצב הלא נעים והלא בריא הזה אנחנו יכולים למנוע אם נבחר בכיסא בעל ריפוד מיוחד ומונע פצעי לחץ, או אם נרכוש כרית מרופדת מיוחדת שמטרתה היא מניעה פצעי לחץ. כמו כן, חשוב לשמור על שגרה בריאה של טרפיה של העמדה בשביל לשחרר את הלחץ שנשמר בגופינו היושב.

 

לא להתפשר על מחיר מול איכות חיים

כסא גלגלים הוא כלי חשוב מאוד בחיי היום יום שלנו, וככל הנראה מדובר בכלי החשוב ביותר בחייו של בעל המוגבלות. לכן אסור להתפשר על איכותו של כיסא הגלגלים, ועלינו לקנות את הכיסא המתאים לנו ביותר באיכות הגבוהה ביותר שניתן להרשות לעצמנו. זכרו –

atstatst1
אי טי שיקום בע"מ מספקת אביזרים לנכים מכל הסוגים, כסאות גלגלים, עמידונים, שיקומונים, כריות נגד פצעי לחץ, הליכונים, ועוד, לחברה ניסיון וותק של שנים רבות בתחום השיקום והתמיכה עם צוות עובדים מיומן ומנוסה כך שיכול להתאים לכל אחד ואחד מכם בדיוק מה שרציתם, לפרטים נוספים ולצפיה במוצרים שלנו כנסו לאתר