כיצד לקנות בית? אורבן נדל"ן מסבירה

בחורה עם מחשב נייד

אז … אתה צריך לקנות בית?

מבוא לרכישת בית מאת אורבן נדל"ן הישראלית

למרות העובדה כי תהליך הרכישה הביתה שונה עם כל אחד מהלקוחות שלנו כפי שצוין על ידי הצרכים הספציפיים שלהם, רוב חילופי לקחת אחרי הדרך הכללית כי הוא הניח כאן. נשתדל להדגים בפניכם מה מתווכת המכירות והסוכנים שלהם עושים בינתיים וכיצד הם משפיעים על התהליך.

רמת החרדה של רכישת או הצעת בית הוא פרופורציונלי לרמה החרדה של פטירתו של בן זוג או הפרדה. זה נפתר בחקירה בראשות אורבן נדלן והחברה שבו הוא נבנה, כי רכישת בתים המציע היה רחוק שם על הזדמנויות מרגיזות בחיי המשפחה. סקירה זו בוצעה חזרה בשנות ה -80. אנו מעריכים כי אם בדיקה שנערכה היום נעשתה, סביר להניח שתפרוץ דרך דומה. חברת אורבן נדל"ן מציינת כי יש הרבה יותר חומר מודפס היום מאשר אי פעם היה באותם ימים לצד החלטות יותר לגבי זיכויים. יש גם סכנה גבוהה יותר של טריק תביעה לך מאשר היה באותם ימים אשר מבהיר מדוע יש חומר מודפס יותר בשלב זה.

עם זאת, אורבן נדלן טוענת כי חלה התרחבות בחשיפה המאפשרת לרוכש להתיישב על בחירה משכילה יותר. זה היה יתרון עצום לרוכש הבית הרגיל. גילינו שמה שאנשים רבים מתעבים בראש ובראשונה הוא משוגע. על הסיכוי שהם מבינים את מה שקורה מנקודת המוצא המוקדמת ביותר ויכולים לעשות את שיקול דעתם המשכיל מאוד, בשלב זה הם מיד מודים למחויבות לאירועים הבאים. מה שהם לא אכפת להם לא נאמר משהו היה כל סוג של השפעה על ידי שהם ראו את הדברים וכיצד הם נע לעבר תהליך מנהיגות בסיסית. זה באמצע הדרך למה להיות מפעיל הרוכשים סלקטיבית יש כמות כה גדולה של קסם לנו. זה מאפשר לנו לאבטח את כל הנתונים שאנחנו יכולים על נכס ולהציע אותו איתך, כך שתוכל להסתפק בחירות מתמצא משכיל על העניין החשוב ביותר בחיים שלך.

מפעילי הרישום אינם יכולים לעשות זאת. הם מחויבים באמצעות חוקי הארגון לדבר עם סוכנים. מה זה מרמז ככלל היא כי הם חייבים לקבל את רוב המזומנים ואת התנאים הטובים ביותר ממך כפי שהם יכולים עבור הסוחרים שלהם. אין בזה שום דבר. זוהי הדרך בה הקרקע הופנתה במשך זמן רב. אם כך, האם ייאמר שזה לא הזמן שמישהו היה האינטרסים שלך כמו החלק החשוב ביותר של חילופי זה? לפי אורבן נדל"ן האם זה לא הגיע הזמן כי העתיד שלך נתפס כמו חתיכת הבסיסית ביותר של חילופי במקום רק תשלום ל: "הסדר בהגינות עם קונים".

אורבן נדלן
אורבן נדלן

אין דבר יותר נלהב וטעון עמוק יותר מאשר להשיג היכן תגדל המשפחה שלך, לשים שורשים בקבוצה, בסופו של דבר קשור בבירור עם בתי ספר עמותות העיר אחרים. כמו כן, כדי להסתפק בבחירה זו ללא בעל היזם הוא חצוף לחלוטין. זה היתרון הגדול ביותר שלך להיות די דיבר אל זה, הקריטי ביותר של כל סיכון כספי יחיד עבור שגשוג המשפחה שלך. תקופה לא יבוא זמן רב מהיום שבו קונה למד לא היה משמעותי לשקול רכישת בית ללא תיאור קריטי זה. להיות עליז כי אתה בחוד החנית הפעם וכי יש לך את החזון כדי להבטיח את היתרונות של המשפחה שלך לאורך שורות אלה.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.