כיצד להיפטר מפטרת ציפורניים ?

בחורה עם מחשב נייד

טיפול בפטרת ציפורניים ? – הגעת למקום הנכון ! התקשר 0559910143

טיפול בפטרת ציפורניים הינו טיפול ארוך טווח אשר יכול להעניק לכם מראה מחודש של הציפורניים לאורך ימים ושנים .

טיפול בפטרת ציפורניים אינו קסם אלא מבוסס על מחקרים מקיפים , טיפול מתמשך וליווי איכותי של הרופא המטפל .

מעט על פטרת ציפורניים

 

פטרת ציפורניים הינה מחלה זיהומית המופיעה באחוזים ניכרים ברחבי האוכלוסייה הבוגרת בכל העולם .

פטרת ציפורניים הינה מחלה זיהומית אשר יושבת בשורש הציפורן ומקרינה על כל הציפורן מלמטה למעלה .

חשוב להבין שטיפול בפטריה בציפורן אינו טיפול חודרני אלא הינו טיפול שנועד להרוג את הפטריה בשורש הציפורן וכך לאפשר את התחדשות הציפורן בצורה אופטימלית .

חשוב להבין שהפטריה בציפורן אינה נגרמת כתוצאה ממערכת חיסונית לקויה או בשל ירידה ברמת ההיגיינה האישית אלא כתוצאה מחשיפה (אפילו קלה) לאחד מזני הפטריות הללו במקומות ציבוריים כגון:  בריכה או חדר כושר וכו' .

חשוב לציין שהפטריה בציפורן אינה מסוכנת והיא למעשה בעיקר עניין קוסמטי . פטרת הציפורניים אינה יכולה לגיע למחזור הדם או להשפיע על איברים אחרים – השפעתה העיקרית הינה באזור ציפורני הרגליים או העור שסובב אותן ברמה מקומית בלבד.

לאחר ההידבקות בפטריה הנעליים משמשות כמעין חממה להמשך גידול הפטריה בשל החום והלחות השוררים שם – כמובן שגם החיכוך המתמיד של כף הרגל עם הנחל מהווה מוקד רגישות נוסף עבור הגוף ומאפשר לפטריה לשגשג באזור .

טיפול בפטרת ציפורניים

טיפול בפטריה בציפורן

פטריה בציפורניים

טיפול בפטריה בציפורניים

פטריה בציפורן טיפול

פטריה בציפורן

טיפולים עבור פטרת ציפורניים

ישנם מספר סוגי טיפולים יעילים לפטרת הציפורניים אשר מאפשרים להבריא את הציפורן ולהשיב לה את המראה הטבעי . חשוב לציין שכלל הטיפולים מתמקדים בחיסול פטרת הציפורניים בשורש הציפורן ולכן יש לחכות לתוצאות מספר חודשים עד שנראה את התבהרות הציפורן כתוצאה מדחיפת החלק הבריא של הציפורן כלפיי מעלה – טיפול בפטרת הציפורניים המתיימר לתוצאות תוך מספר ימים אינו לוקח בחשבון את התהליך הממושך של קטילת פטרת הציפורניים ואת איטיות תהליך הגדילה של הציפורן .

בנוסף חשוב לציין שעקירת הציפורן אינה מהווה טיפול יעיל מפני שפטרת הציפורניים ממשיכה לקנן בשורש הציפורן ותשוב לאחוז בציפורן שתגדל מחדש.

סוגי הטיפול בפטרת הציפורניים

כלל הטיפולים מנסים לחדור לשורש הציפורן ולקטול את הפטריה בשורש הציפורן בדרכים שונות.

לפרטים נוספים : https://www.youtube.com/watch?v=rL6ToP2qhBc

הטיפול הראשון הינו טיפול מקומי אשר מבוסס על לק שהינו אנטי פטרייתי שבעת מריחתו אנו רוצים לנסות להחדירו לשורש הציפורן הנגועה – טיפול זה הינו מקובל מאוד בשל היותו טיפול חיצוני ולא פולשני – ישנן דרכים שונות להגדלת האפקטיביות של טיפול זה .

הטיפול השני הינו טיפול תרופתי אשר נועד לקטול את פטרת הציפורניים דרך מערכת הדם – טיפול זה יעיל מאוד אך אינו מתאפשר לאנשים בקבוצות סיכון שונות .

הטיפול השלישי הינו טיפול בלייזר – זהו טיפול חדשני אשר מבוסס על חדירת קרני הלייזר לשורש הציפורן והרג הפטריה בציפורן בצורה חדה וממוקדת .

אל תהססו – התקשרו עוד היום 0559910143