כיצד בוחרים קרמיקה לשירותים

בחורה עם מחשב נייד

הדרך שלכם לשירותים מעוצבים

אנשים רבים משקיעים כסף רב וזמן מחשבה לא מועט בעיצוב הבית ולמרות שהסלון הוא זה שמארח את האורחים וחדר השינה שלנו צריך להיות נעים ומרווח, אסור בשום פנים ואופן לשכוח את השירותים. השירותים סופו של דבר הם החדר שבו אנו מבלים חלק לא מועט ביום ויש הבדל עצום להיכנס לשירותים מעוצבים ונעימים מאשר לשירותים משעממים. מלבד הפן העיצובי, השירותים צריכים להיות קלים לניקוי ולצחצוח מה שקירות חשופים לא יכולים לספק וזה רק עניין של זמן עד שהם יתקלפו או ידהה הצבע שלהם. קרמיקה לשירותים הוא הפתרון הטוב ביותר לעיצוב ולניקוי פשוט.

כיצד בוחרים קרמיקה לשירותים?

  • כשבוחרים קרמיקה לשירותים יש צורך להתייחס לסוג השירותים. יש שירותים קטנים ויש שירותים יותר גדולים, לא כל עיצוב יהיה אותו דבר כשהגדלים שונים. כשיש שירותים קטנים מאוד מומלץ לרווח אותם במראה כמה שיותר ולבחור קרמיקה בהירה יותר. אם יש שירותים מעט יותר גדולים אפשר לבחור גם צבעים יותר כהים עמו חום או אפור.

 

  • מעבר לגודל של השירותים חשוב להתייחס לעיצוב שאנחנו מחפשים. חלק מהאנשים ירצו עיצוב כפרי ולכן חשוב לבחור קרמיקה עם אווירה כפרית וחמימה יותר כאשר גם העיטורים שעל הקרמיקה יכולים להיות בהתאם. אם יש רצון לאווירה יותר יוקרתית יש צורך בעיצוב יותר חלק ופחות מעוטר כאשר גם אריחי הקרמיקה יהיו חלקים ולא מחוספסים, כאשר חספוס מתאים יותר לאווירה כפרית.

 

  • מלבד בחירת העיצוב לפי הטעם שלנו חשוב להתייחס גם לשאר הבית. יהיה מוזר להיכנס לשירותים ולראות קרמיקה בעיצוב כפרי כשכל הבית לבן ומודרני. ההתאמה של קרמיקה לשירותים חייבת להתבצע ביחס לכל הבית למי שרוצה הרמוניה מושלמת.

גודל ואיכות

גודל הקרמיקה משמעותי ביותר. יש אריחי קרמיקה גדולים מאוד לצד אריחים קטנים. העיצובים הללו יכולים לתפוס משמעות גדול בכל מה שקשור לשבר של אחד האריחים והיכולת להחליף אות ובקלות. נוסף לכך הקרמיקה לשירותים חייבת להיות איכותית. חשוב לבדוק את היצרן ואת המשווק מבחינת מקצועיות ואמינות. מומלץ לבצע סקר שוק ולבדוק את כל המחירים והאם הם כוללים את ההתקנה עצמה וההובלה עד לבית הלקוח.