כוסות שתיה לתינוקות מבית טומי טיפי

בחורה עם מחשב נייד

 חברת "הנסיך הקטן", המתמחה במוצרי תינוקות איכותיים, מציגה  שלב נוסף לגילאי שנה   ומעלה, בסדרת כוסות השתייה  TIP IT UP   של "טומי טיפי".

 יתרונות המוצר:

הכוס החדשה בסדרה, מבוססת על טכנולוגיית "lip touch", ומיועדת לשלב הביניים בין מעבר מבקבוק לכוס שתייה עם קשית.  מניסיוני השלב מעבר מהבקבוק לכוס הוא די בעייתי כי ילדים מאוד אוהבים להצמד לבקבוק המחליף להם מוצץ שהם כל כך אוהבים.

 כוסות השתייה  TIP IT UP  של "טומי טיפי" מאובזרות בקש רך במיוחד, העשוי בדומה לפטמת בקבוק, ולא מאפשר נזילת נוזלים החוצה. העיצוב הרך והמותאם של הקש מאפשר לשאוב את הנוזלים בקלות וללא מאמץ  ע"י  שסתום חד כיווני, המופעל באמצעות לחיצה קלה של השפתיים ומאפשר זרימה טבעית של נוזלים.

 

הכוסות מעוצבות בצורה בטיחותית ונוחה לאחיזה בעלת תחתית רחבה ויציבה של הבקבוק. הכוס היגיינית במיוחד בזכות מכסה אוטם לשמירת היגיינת הפה, הניתן להחלפה עם מגוון המכסים של הכוסות בסדרה.

 

סדרת כוסות TIP IT UP –    כוללת מגוון  כוסות צבעוניות  בשילובי צבעים מגרי חושים המעוררים את תשומת לב התינוק. הכוסות  ללא ביאספינול A  ומעוצבות בצורה נוחה לאחיזה עצמאית של התינוק.  

המרקם הסיבובי של הכוס מאפשר אחיזה נוחה ויציבה במהלך השימוש. בכל סדרת TIP IT UP ניתן להחליף בין תבריגי הכוסות והפטמות לבין הכוסות עצמן, לנוחיות הילד. הכול מתאים להכול.

 

ניתן להשיג ברשתות השיווק הגדולות וברשתות למוצרי תינוקות.

לבירור נקודות מכירה: 08-9426633. www.littleprince.co.il

מחיר לצרכן: 40 שקל.

 

חברת "הנסיך הקטן", משמשת בית איכותי של מותגים בינלאומיים מובילים שחרטו על דגלם את עקרונות האיכות, הבטיחות והנוחות. החברה מתמחה ביבוא צעצועים, כלי כתיבה ומוצרי תינוקות איכותיים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee(טומי טיפי),  little prince(הנסיך הקטן), Crayola(קריולה), לינדם ואחרים