כוחם של מרכזי האנרגיה בגוף שלנו

האם אתם אוהבים את צבע אדום?

האם אתם לעולם(!) לא תלבשו צבע אדום?

האם אתם בחרדת קיום?

האם אתם סובלים מהתקפי חרדות?

האם אתם סובלים ממחלות וסימפטומים שמעיקים על קיומכם?

האם אתם זורמים עם החיים בסיפוק והרגשה פנימית של שקט ושלווה?

האם מין מעסיק אתכם רוב היום?

האם חשוב לכם לקבל הכרה מינית מהסובבים?

את התשובות לשאלות שלעיל ולהרבה שאלות אחרות, אתם בוודאי יכולים לתת בעצמכם, אבל הסיבות לתשובות שלעיל נמצאות בשבע צ׳אקרות (מרכזי אנרגיה), שנמצאות לאורך עמוד השדרה שלנו.

מנקודת המבט של היוגה הגוף שלנו, המיינד שלנו, הרגשות, המחשבות, הפחדים, השמחה וכל המציאות שלנו, נוצרים, מושפעים ומשתנים כתוצאה מהאנרגיה שזורמת או לא זורמת בשבע הצ׳אקרות.

אם העולם בשבילכם הוא דבר פיזי לחלוטין, שהכל בו מוחשי ואתם לא רגילים לחוות את המציאות מבחינה אנרגטית, סביר להניח שכל מה שנאמר עד לנקודה זאת נשמע לכם הזוי לחלוטין.

מה לאנרגיה ולעצירויות שמייסרים אתכם? או לצורך האובססיבי להתלבש סקסי כדי לקבל תשומת לב או לפחד שלכם להזדקן או להינטש על ידי אהובכם? מה הקשר בין אנרגיה לאקזמה שאתם סובלים ממנה או למצבי הרוח שמשתלטים עליכם ללא הודעה מוקדמת?

 chakra-shakti

רבים סבורים שכל הברברת על אנרגיות שייכת לעולם הרוחניקים, אבל אלברט אינשטיין בעצמו כבר אמר שחומר הוא אשליה והכל בעצם זה אנרגיה.

איך זה מתחבר למרכזי האנרגיה בגוף שלנו? כמות האנרגיה ואיכות האנרגיה שזורמת בגופינו יוצרים את המציאות הפיזית של כל אחד מאיתנו, מהרגע שנולדנו ועד יומנו האחרון.

מה שהיוגיסטים גילו לפני אלפי שנים זה שיש דרכים לנטב את האנרגיה ולשפר את איכותה, ועל ידי כך לשנות את המציאות שלנו. במילים אחרות: מי שיכול לשלוט באנרגיה של גופו, יכול לשלוט גם במציאות שאותה אנרגיה יוצרת.

מכיוון שהאנרגיה שלנו (פראנה) היא האנרגיה שפותחת ומרחיבה את הקשר שלנו עם התודעה הגבוהה, ככל שאנו מעצימים את האנרגיה בגוף האנרגטי שלנו כך מתרחבת יכולת ההכלה שלנו לתודעה, שהיא מעבר לתודעה הישרדותית שרוב האנשים כלואים בה.

 

חוכמת הצאקרות כוללת:

הבנה וידיעת האנרגיה שזורמת בכל שבעת מרכזי האנרגיה בגופינו.

רכישת כלים לשליטה ואיזון האנרגיה לפי צרכינו.

העלאת האנרגיה בגוף האנרגטי להרחבת התודעה מעבר למיינד המצומצם.

שימוש בידע הצ׳אקרות כדי להבין אנשים אחרים סביבנו ואת המציאות בכלל.

 

בקטע הווידאו הנפלא הזה תוכלו לראות איך תדרים של צלילים, שהם אנרגיה טהורה ללא חומר, שוברים כוס יין:

[youtube BE827gwnnk4]

אם אנרגיה יכולה להשפיע בצורה כל כך חזקה על חומר כמו זכוכית, ולהביא אותה לידי שבירה, אתם יכולים לתאר לעצמכם מה אנרגיה עושה בכל רגע נתון להוויה הפיזית והרוחנית שלנו.

 

אם אתם מעוניינים להעמיק לתוך הידע העתיק של הצ׳אקרות, ולהתחיל לשנות במודעות את המציאות שלכם, אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות שאני מעבירה בנושא.

 לפרטים נוספים על כל הסדנאות לחצו כאן >>

חשוב! הסדנאות אינן מבוססת על ספרי ניואייג׳ או על חומר תיאורטי, אלא באות מניסיון ישיר שלי ושל פפה עם עולם האנרגיה, שאנו חווים דרך תרגולי היוגה, פראניאמה, מדיטציה וכמובן דרך עולם הצלילים המרפאים.

 

*****************************************************************

שאקטי מאי היא מייסדת מרכז היוגה הבינלאומי פראנה יוגה קולג׳ 

למצטרפים חדשים חודש ניסיון חינם בפראנה יוגה: goo.gl/zvoThN

מחברת הספר ״Enigma of Self Realization״

למידע על הסדנאות היכנסו לאתר

לתגובות ושאלות אתם מוזמנים לשלוח מייל ל: shaktimhi@gmail.com

 

שאקטי מאי
שאקטי מאי מנהלת את שאקטי יוגה סנטר (פראנה יוגה קולג'), מרכז יוגה מקסים בלב תל אביב (חובבי ציון 52 ת״א).במשך 3 עשורים של לימוד יוגה וניהול מרכזי יוגה ברחבי העולם, חילקה שאקטי את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של דבר החליטה להקדיש את כל זמנה ומרצה להכשרת מורי יוגה, כדי שהפצת דרכה הרוחנית של היוגה תימשך, והיא לא תיעלם בין הטרנדים החולפים המרכיבים את עולם היוגה במערב.לאורך השנים פיתחה שאקטי מאי סגנון לימוד ייחודי, בו טמון מקור כוחם של הקורסים אותם היא מעבירה – הסגנון נקרא האתה יוגה קלאסית, תוך שימת דגש רב על בטיחות בשיעור, נשימה נכונה וזרימה אינטואיטיבית של אסאנות. שאקטי מאי מלמדת איך ליצור ולשמר את הפראנה – כח החיים, כל זאת תוך הבאת החשיבה למצב רוגע והנאה מדיטטיבית מרגע ההווה. במהלך הלימוד, היא משלבת בין מדע היוגה למדע המודרני, שתומך במה שחוו היוגים העתיקים.הספרים, המאמרים והפוסטים ששאקטי מפרסמת, באים כדי לסייע לאנשים להפוך לחזקים ולבעלי רצון חופשי והכח לממש אותו. היא מאפשרת לכל הסטודנטים שלה גישה חופשית בכל נושא, וכך משמרת את הקשר המסורתי בין מורה ותלמיד, גם לאחר סיומם של הלימודים הפורמליים.לאחר שעברה לגור באשראם יוגה בהודו, שהתה שנה במדבר והתנסתה בתרגול יוגה מתקדם במספר מרכזים המתמחים בהאתה יוגה, הידע של שאקטי הוא נרחב והיא מעבירה אותו הלאה בצורת הלימוד המסורתית הבנויה מקשר מורה-תלמיד, כמו גם שימוש באינטרנט, רשתות חברתיות וספרות מודפסת שהיא מוציאה בנושא.