כדי שהשנה הזו באמת תהיה קצת אחרת – כנסו, כנסו אני צריכה אתכם

בחורה עם מחשב נייד

הרבה זמן לא כתבתי כאן. לפעמים אני ממש רוצה לכתוב, יש לי כל כך הרבה מה להגיד שבלוג לא מספיק. אני רוצה לכתוב באופן קבוע. או לדבר. לעשות משהו ורבלי, כולם אומרים לי שאני צריכה. ואז אני בורחת לעבודה האמיתית שלי ולפעמים מתחשק לי קצת לשתוק.

אז השנה כשישבתי וחשבתי לעצמי מה אני רוצה שיקרה בשנה החדשה ואילו סליחות אני צריכה לבקש הבנתי שאני כל הזמן קוברת את עצמי במילים ובסיפורים. כל הזמן יש לי מה להגיד שאולי אני שוכחת קצת להקשיב. אז סליחה שאני לא מקשיבה מספיק, לא רק לאחרים, גם לעצמי.

השנה אני רוצה שדברים יתנהלו קצת אחרת. אני רוצה להקשיב לאחרים. עלה בדעתי שבעצם יש מקום שבו יש הרבה נשים חכמות (וגם כמה גברים) שיש להם הרבה מה להגיד ובתוך כל המילים שלכם יש הרבה חוכמה ורגש והומור ואם כבר הגעתי לכאן אז אולי יש לכך סיבה. אם כבר טרחתם וקראתם את המילים הללו אז אולי תכתבו לי? משהו שלמדתם, משהו שהצחיק אתכם, משהו לקחת איתי לתוך השנה החדשה… יש לי חתיכת מסע, אני צריכה ללמוד להיות גמישה יותר ולהאמין בעצמי ולא לפחד ולמצוא אהבה ולהבין מה אני כבר רוצה להיות כשאהיה גדולה ולהפסיק להתעצבן מכל דבר ולעשות משהו משמעותי ולנסות להגשים לפחות דבר אחד מהרשימה הזו…

אז אל תשאירו אותי פה לבד…