כדורסל נוער ב"שחקן אמיתי" – התכוננו למקצוענות אמיתית

כדורסל נוער ב"שחקן אמיתי" - התכוננו למקצוענות אמיתית

כדורסל נוער ב"שחקן אמיתי" - התכוננו למקצוענות אמיתית

מיטב אנשי המקצוע מהארץ ומהעולם ניסו לענות על השאלה הרת הגורל – מתי נשתלים היסודות המרכזיים בהתפתחות המקצועית של שחקני כדורסל, אך תשובה מוחלטת – אין. יחד עם זאת, כיום ברור יותר ויותר שלמרות הגישה לפיה יש להתחיל לבנות את עתידו של הילד בגיל מוקדם, לב התהליך מצוי בגילאי הנוער.

בין בתי הספר הרבים לכדורסל ברחבי הארץ, יש מקום אחד שהגיע למסקנה הזאת כבר לפני שנים ומיישם אותה הלכה למעשה. מחפשים מחנה כדורסל נוער איכותי עם ערך מוסף? ברוכים הבאים לבית הספר לכדורסל של חברת "שחקן אמיתי" הידועה.

כדורסל נוער ב"שחקן אמיתי" – כך הכל התחיל…

לפני קרוב לעשור, כאשר החליט עורך הדין עידן אבשלום להקים את פרויקט האימון "שחקן אמיתי", נדמה שגם בחלומותיו הפרועים ביותר לא האמין שיהפוך במהרה לבית הספר המוביל בישראל להכשרת צעירים. כיום, כשאלפי בני נוער ממלאים את מחנות האימונים של החברה מצפון ועד דרום, ברור לעידן, שחקן ומאמן בעברו, שהשילוב של השקעה בכל חניך, יחד עם הכלים המקצועיים הטובים ביותר שיש, מובילים להצלחה, ובגדול.

כל הסיבות להצלחה

המתכון להצלחת מסלולי הכשרת הצעירים ב"שחקן אמיתי" כולל מספר מאפיינים בולטים: ראשית, אימונים ברמה גבוהה ובקבוצות קטנות. כשאתה מביא לבית הספר את מיטב המאמנים (וב"שחקן אמיתי" הרשימה כוללת אושיות כדורסל כמו עודד קטש, ליאור ליובין, עידו קוז'יקרו ורבים אחרים) ודורש מהם ללמד בקבוצות של 3-5 תלמידים, הישגיהם ישתפרו במהירות. לא תמצאו עוד מחנות כדורסל נוער עם צוות נוצץ ובכיר שכזה, ואת התוצאות רואים על הפרקט.

שנית, מתקני אימון ברמה גבוהה, כולל כל התנאים שמסביב – אולם הרצאות, ארוחות ברמה גבוהה, תנאי מחיה ולינה טובים (חלק ממחנות האימונים כוללים לינה), חדרי כושר וטיפולים ועוד. נקודה חשובה נוספת היא התוויית שיטות אימונים אחידות ומתקדמות. בכדורסל נוער, כשהיסודות כבר קיימים אצל החבר'ה, העבודה היא עמוקה יותר, ברמה גבוהה יותר, על אלמנטים במשחק ש"מקפיצים" את יכולתו של כל חניך, את הבנת המשחק שלו והיכולת שלו להנהיג ולהפוך לשחקן מוביל בכל אספקט ומרכיב.

תוסיפו לאלו את תכניות האימון למצטיינים, את מחנות האימונים הספציפיים בהם עובדים על אספקטים נקודתיים במשחק, והרי לכם סיבות רבות לבחירה אחת – לצרף את ילדכם למשפחת "שחקן אמיתי" המדהימה.

אז אם בסתר ליבכם אתם עדיין חולמים על קריירה מקצוענית לילדכם. ואם אתם שואפים שמלוא הפוטנציאל הגלום בו יבוא לידי מימוש. יש רק מקום אחד שיכול להפוך את הנער המוכשר שלכם לכוכב מקצועני. מחנה כדורסל נוער מבית "שחקן אמיתי".