כדאי לראות: מופע מוזיקלי והצגה

המלצה לבילוי משפחתי עם המג'יקל בנד בחגיגה מוזיקלית משירי הביטלס ומחזמר גיבורה שמשלב צחוק ובכי, ריקודים ושירים

המג'יקל בנד עם ביטלס לכל המשפחה

בילינו שבת משפחתית במופע אנרגטי של שירי הביטלס. התאורה מעומעמת, משפחות משפחות סביב שולחנות ואת החלל ממלאת השירה והמוסיקה הנפלאה והמוכרת. חברי להקת המג'יקל בנד לא נחים לרגע ונכנסים לדמויות של חברי להקת הביטלס גם בתלבושות, גם בעזרת כלי הנגינה וגם עם הביצועים שנאמנים למקור. כל ההופעה מלווה בקטעי וידאו, סרטונים ואנימציות מצחיקות שתואמות את השירים. אורון קוריצ'ונר מוביל את ההנחיה על המופע וכל הזמן מפעיל את הילדים: עם בועות סבון, עם בלונים ענקיים וצבעוניים שהקהל מקפיץ ומעביר מאחד לשני, עם מגוון קשקשנים, קפיצות ואפילו עם מצלמה שמצלמת את הקהל. חברי הלהקה משתעשעים גם עם פאות ואביזרים אחרים. פשוט חגיגה מוזיקלית שמתאימה לגדולים ולקטנים כאחד.

אם זה היה תלוי בנו, היינו נשארים עוד. כל אחד חיכה לשמוע עוד שיר שהוא אוהב ומתחבר אליו.

11414682_10153211489758889_1891260926_o
צילום: מארק סגל

איפה, מתי, כמה?

המופע ביטלמניה, מג'יקל בנד, המופע מיועד לכל המשפחה, המופעים הבאים: ב-10.6.15 בשעה 21 בסינמה סיטי ראשל"צ, כרטיסים בטל': 03-9437615, ביום חמישי ה-23.7.15 בשעה 18 בבית פרנקפורט בת"א, שבת ה-1.8.15 בצהריים בזאפה הרצליה

 

promo_long

 

גיבורה – מחזמר

מחזמר נוגה ללב המשלב מוזיקה, שירים וריקודים עם סיפור עצוב. גיבורת ההצגה, שרה הקטנה, נאלצת להשאר ללמוד בפנימיית בנות בזמן שאביה הקצין יוצא למלחמה. שרה היא ילדה עליזה ומלאת שמחת חיים, שנכנסת ללב של כל מי שהיא פוגשת ויודעת להפוך גם את הרגעים הקשים לקסומים, גם עבורה וגם עבור אחרים. בכל רגע כזה היא מוצאת סיפור שיחליף את הכאב.
מנהלת בית-הספר נותנת לה יחס מועדף בגלל עושרו הרב של אביה, אך ביום אחד הכל מתהפך. שליח מודיע שאביה האהוב מת והיא נשארה חסרת כל. בין רגע מנהלת בית הספר שוללת משרה את כל מה שהיה לה והופכת אותה למשרתת עלובה. למרות העצבות שנופלת עליה, היא לא נשברת, מוצאת חברים חדשים ומלמדת אותם איך למצוא סיפור שיחליף את הכאב באמצעות משחקי דימיון. האמונה של שרה במציאת הטוב מצליחה ועוזרת לה להשיב את השמחה לחייה ולהפתיע את כל חבריה.

Gibora ktanaיוסי צבקר-צלם   (78)
גיבורה, צילום: יוסי צבקר

היינו כל המשפחה בהצגה וכולנו מאוד נהננו. הסיפור מציף הרבה רגשות, שהעלו דמעות אצל הבנות, לא פעם ולא פעמיים לאורך ההצגה. השירים והריקודים מוסיפים המון יופי ומעלים חיוך על השפתיים. במילה אחת – מומלץ. רוצו לראות.

איפה, מתי, כמה?

ההצגה גיבורה, תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, ההצגה מיועדת לגילאי 8-12, טל’ לרכישת כרטיסים: 03-5111444 שלוחה 9 או דרך האתר, מחיר כרטיס: 75 ש”ח, המופע הבא ב-23.8.15 בשעה 11 במוזיאון תל אביב