כבר הסתיו עכשיו..

ברגע שהשמיים מתחילים להאפיר / יש יותר מדי עלי שלכת ברחוב / יש ריח של אחרי הגשם / מעבירים לשעון חורף / נהיה קר / יש רוח מעצבנת – או אז, זה הרגע, שבו משתנה לי מצב הרוח.. פשוט ככה, כי אפור.
אז מצאתי שאחד הדברים שמצליחים לשפר את מצב הרוח שלי בעונה הזאת – זה מעיל טוב, כזה נעים ומחמם, והבאתי לכם המון דוגמאות עדכניות.

בחורה עם מחשב נייד

כבר הסתיו עכשיו, את לא צריכה סיבה להיות עצובה….

פעם, כשהייתי שומעת את השורה הזאת (וכמובן בהנחה שהיא הגיעה בתזמון מדויק יחד עם הסתיו), הייתי מתחילה לבכות..
לי תמיד היה ברור שאני שונאת את האפרוריות שבאה עם הסתיו והחורף, פשוט דני בסן והקול הנפלא שלו, היו מביאים את זה כמו סטירה לפרצוף (כשאתה שומע את זה יוצא מהפה של מישהו אחר, ונשמע לך שזה מכוון אליך, יש לזה אפקט הרבה יותר חזק).

הייתי נערה די מלנכולית, את זה אולי כבר הספקתם להבין, ככה שזה לא היה כל כך קשה עבורי לתפוס עצבות ברגע שיש סיבה, וגם הקטנה ביותר לכך.
ומאז ועד היום אני גוררת את ההרגשה הזאת, שבאה בסוף הקיץ..
ברגע שהשמיים מתחילים להאפיר / יש יותר מדי עלי שלכת ברחוב / יש ריח של אחרי הגשם (כן אני יודעת שחצי מכם, אם לא יותר, מתים על הריח הרענן הזה) / מעבירים לשעון חורף / נהיה קר / יש רוח מעצבנת – או אז, זה הרגע, שבו משתנה לי מצב הרוח.. פשוט ככה, כי אפור.

בימים ההם של ביה"ס, הייתי לוקחת את הדובון הצבאי וזורקת אותו על עצמי מעל איזו חולצת פלנל משובצת עם טייץ ונעלי צבא.. וככה הייתי מתחפרת בתוכו ויוצאת אל העולם הקר.
אח"כ, כשהייתי בצבא בעצמי, זה היה מעיל קורדרוי חום עם בטנה מפרווה, שאותו הייתי זורקת על עצמי מעל טי-שירט כלשהי וג'ינס.
ואז פשוט הבנתי, שאחד הדברים שמצליחים עוד איכשהו לשפר את מצב הרוח שלי בחורף (חוץ מבן זוג שיחבק אותי), זה מעיל טוב, נעים כזה ומחמם. כי הרי ממילא לא בא לי לצאת החוצה אל הקור, ואם אני כבר נאלצת להיפרד מהטרנינג ונעלי הבית שלי (וכדאי שזה יהיה למען מטרה מספיק טובה שתהיה שווה את ההקרבה) – אז לפחות שאני אוכל לזרוק את עצמי לתוך איזה מעיל מפנק, ושכולם יקפצו.

גבעולית מתבגרת, שיער ארוך פרוע ועצבות חורפית:
טייץ שחור
חולצת פלנל משובצת
מעיל דובון ישן של אבא
נעלי ד"ר מרטנס

הצעת הגשה עדכנית, למי שממש אוהב להתחפר בפוך:

ולטובת כל אלה מכם שמזדהים, אספתי עוד כל מיני מעילים מקסימים שכדאי כבר עכשיו להכין לקראת האפור הזה שיגיע בקרוב..:


*פוסט זה נכתב לזכר מעיל טרנץ' ארוך וקלאסי, בצבע חום-כאמל, מצמר איכותי, שקיבלתי בירושה מאמא שלי ונזרק בטעות היסטרית באחת השקיות שמסרתי לתרומה לפני שנתיים.. עד היום אני מתאבלת עליו..

נירי שאול
אמא לשניים, אישה לאחד. גרה ברעננה, חולמת על לונדון ומנסה למצוא רגעים קטנים של נחת במירוץ הגדול של החיים. עוסקת בייעוץ תדמית עסקית, הגשמה עצמית, וגם מתופפת, כותבת, ועושה רק מה שאני אוהבת. לאתר שלי: http://www.nirishaul.co.il/ לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/NiriShaulBusinessImage