יום ראשון – דכאון

לאן יוצאים השבוע? מי זו "גאלט דה רואה" ? והאם בעקבות סערת האלדהידים צריך גם להיזהר משמפו ?

אם אתם עסוקים כל היום במעגל הקסמים המוכר של ילדים, עבודה ובית, כנראה שאתם חייבים לסגור יומנים ולקבוע דייט זוגי של אחת לשבוע. ואם כבר בילוי משותף, אז לפחות לצחוק על השגרה הסיזיפית וגידול צאצאים עם הסטנדאפיסט עומר בורשטיין.  נתחיל בכך שלנסות להצחיק בו זמנית כ- 100 אנשים זו משימה כמעט בלתי אפשרית…ובורשטיין מצליח בהומור רב ובכשרון גדול לנהל דיאלוגים מצחיקים עם הקהל; לשתף אותנו ביחסים שבינו לבינה, לספר על השינוי התהומי שעובר עלינו עם המעבר לסטטוס החדש "הורים" ועל בית הספר שעושים לנו הצאצאים. ובכלל, עומר מרבה לנהל דיאלוגים מצחיקים עם הקהל, ונוגע בחן ובהומור רב בכל הנושאים שמעניינים קהל סביב גילאי 30 פלוס.
אין ספק שעמידה מול קהל סקפטי ותובעני שרוצה לצחוק, אך בוחן באותה נשימה שאתה יודע להצחיק, זו משימת מאדים. אך עומר כסטנדאפיסט משופשף עובר בקלילות מנושא לנושא ונראה שהושקעה מחשבה רבה בבניית המערכונים והמעברים ביניהם. וכמו שאומרים בפולניה: "או שיש לו את זה, או שאין לו את זה". וללא ספק, יש לו את זה!!!

המופע הבא ב-30  למרץ  30.3.19 בשעה 20.00 בסטנדאפ פקטורי, המרץ 5 תל אביב. טלפון להזמנות: 03-676-2939 
עומר בורשטיין, צילום אוהד רומנו.

צילום אוהד רומנו

תמונה 2

עדלאידע

פורים כבר כאן. וגם אם יגידו לנו שחייבים לשמר את המסורת ולאזני המן חייבים מילוי פרג, נזכיר שזוהי תוספת עבור הפרוטוקול בלבד. ומכיוון שאנחנו אניני טעם, המילויים שמצאנו בביסקוטי מאיימים להפוך אותנו למתבוללים המסירים מעלינו את עול הפרג. והכוונה לאזני ההמן המשובחות שמצאנו כאן במילוי  שוקולד בלגי ממכר, במילוי חלבה ופקאן,  במילוי קראנצ'י שוקולד לבן וגם במילוי אחד של פרג ששודרג עם הדרים. וכן, אנו מחויבים באזהרת מסע חמורה. תתחילו באוזן המן אחת, רק כדי לגלות שחליתם בבולמיית אוזני המן. -:)

20190302_132032.jpg איכות בנונית

ואם אתם מארחים בחג לסעודת מלכים ומשתה, אתם גם חייבים קינוח אחד שיוציא אתכם ידי חובה. קוראים לו "גאלט דה רואה" ופירושו עוגת מלכים צרפתית קלאסית עם קרם פראנג'יפן ומלית פרג וכל הדינמיט המתפצפץ הזה עטוף בבצק עלים חמאתי. זוהי עוגה אלוהית בטעמה שגונבת את ההצגה. שימו אותה במרכז השולחן עם תוספת שתייה של חמה וסגרתם את פינת הקינוחים. ולא פחות חשוב, חכו לפחות שבוע עד לבדיקת העמסת סוכר.

20190302_142703

 

יום מטופח
סדרת הטיפוח החדשה של קרליין יודעת שאנו מכורות למסכים, סמארטפונים וטאבלטים ובתוך כך נחשפות לקרינה הכחולה. וכשאנו בחוץ, ההשפעה המזיקה על עורנו ממשיכה בדמות ערפיח עירוני גדוש בכימיקלים תעשייתיים. והפתרון שהושק: "אורבן דיפנס". זוהי סדרה הכוללת קרם יום, קרם לילה וסרום תוך הבטחה לתת מענה מיוחד לגורמים מזיקים אלו. אז למרות שהרווחנו כל קמט ביושר, אנחנו בעד מוצרים שיתנו פייט למנופאוזה. החברה מציינת כי לקרמים ולסרום הוכנס  Blue Ray Shilled  מרכיב המנטרל פגיעה של קרינה הכחולה החודרת לעומק שכבות העור תאים ויוצרת תהליכי הזדקנות מוקדמים. ונתחיל בתיאום ציפיות, השימוש בקרמים לא הופך אותנו לטינג'ריות ממוצעות. שכחנה מזה !!!  ועדיין, השילוב של קרם לילה והסרום העשיר את העור בלחות הנחוצה, גרם לו אף להראות אלסטי יותר ואף קמטי המריונטה נראו מפויסים יותר. מחיר:99 ₪ לקרם יום, לקרם לילה ולסרום.

IMG_20190111_221026_646

אלדהידים?!
אחרי סערת האלדהידים – קבוצת הכימיקלים הנמצאת בכל מקום  וגם בשמפו- והידיעה שחשיפת יתר לכימיקלים אלו עלולה לגרום לסרטן, גם שימוש בשמפו הפך פתאום עניין לדאגה.
ואם אתן חרדתיות, תגלו שאתם בבעיה כי כמעט בלתי אפשרי לקרוא או לפענח את האותיות הקטנטנות הכוללות את החומרים המסתתרים לנו בשמפו כולל אלדהידים. מכל מקום, האופציה הנכונה היא לחפש שמפו שמבוסס ברובו על חומרים טבעיים, כך למשל השמפו מסדרת  ANTI POLLUTION   הסדרה הבוטנית לשיער  של אבי רושה מבוססת על זרעי מורינגה כשלמעלה מ-93% רכיבים ממקור טבעי.  חרדתית כבר אמרנו?!

חסרת אופי
גלידות זה לחלשים. וחסרת אופי שכמותי הבינה שנסטלה חרצה לרעה את משאלתה להשיל כמה קילוגרמים עד לפריחה המלבלבת. אם הייתי נחקרת בשב"כ לא היה צורך לחסוך ממני שעות שינה, טנא השלגונים של נסטלה היה גורם לי לזמר מיידית.
בהתחלה עוד ניסיתי לשדר 'עסקים כרגיל' והבטחתי לעצמי להסתפק בשרבטים המצויינים בטעמי אננס ולימונענע תפוח, תוך שאני קוראת בגאוות חלי ממן שמדובר רק ב- 75 קלוריות. אבל, עם הביסים והנגיסות הבנתי שנגזר עלי לעבור לשלב הבא למכון אברהמסון. ובמילים אחרות: שלגוני הפירות בשילוב יוגורט עם חתיכות פרי מסדרת La Frutta ובפרט La Frutta יוגורט תות הוליכו אותי שולל.
כן, התחושה היא שאני מאוזנת יותר תזונתית עם סדרת La Frutta , והיא גרמה ל'מצפון נקי' המוכן לקבל בשמחה טעימה מיניאטורית של גלידת האגן דאז המטריפה בטעם Cookie Dow – בצק עוגיות עם שוקולד צ'יפס ושל שלגוני הקראנצ' הממכרים בטעם וניל עוגיות. אז המשיכו להתענג על חטאים מתוקים וזכרו לשלם ביציאה, כלומר: בריצה מטורפת ללא מעצורים על הליכון חדר הכושר.

20190216_153704.jpg גודל קטן