יתרונות חולצת הדרייפיט

בחורה עם מחשב נייד

מי לא שמע על בד הדרייפיט, אבל האם הכרת את ההיתרונות של הבד הזה?
יותר ויותר מתאמנות, מקצועניות או חובבניות, מתאמנות כשהן לובשות בגדי דריי פיט (חולצה, מכנס ועוד) או באנגלית DRI- FIT.

בד הדרייפיט הוא פיתוח משמעותי בתחום בביגוד הספורט, ומדובר בבד האידיאלי עבור סוגי אימוני ספורט שונים. מהו בעצם בד דרייפיט? דריי פיט הוא בד מנדף זיעה –  שבא להקל על מצוקה מוכרת במהלך האימון, זיעה מוגברת שמציקה למתאמנות, אך היא גם יכולה לפגוע מבחינה בריאותית. הבד האיכותי מנדף את הזיעה במקום לספוג אותה ובכך מצמצם משמעותית את כמות הזיעה.

בד הדרייפיט הוא הפתרון האידאלי בשביל המתאמנות. במקום להתאמן עם בגד ספוג זיעה, אשר מכביד ומקשה עלינו להתאמן ולעיתים גם מלווה בריחות לא נעימים, אפשר להתאמן בצורה נוחה יותר ומפוחתת זיעה משמעותית.

בד הדרייפיט מאפשר לנו לבצע  פעולות ספורטיבית רבות ומגוונות בנוחות משמעותית, ובכך הבד האיכותי הזה מדרבן אותנו להמשיך גם ברגעים הקשים, במיוחד בקיץ הישראלי מרובה הלחות ולעיתים הקיצוני, כשתוך דקות ספורות של אימון כדוגמת ריצה חולצת כותנה תהיה ספוגה ודביקה לחלוטין, הדרייפיט לעומת זאת מהווה פיתרון המושלם כפי שהוסבר לעיל.

בנוסף הבד אלסטי מאוד, והוא יוצר מראה מחוטב, המראה המחוטב שבגדי הדרייפיט מאפשר למתאמנת להרגיש טוב יותר עם עצמה ולרצות להמשיך להתאמן לתוצאות טובות אף יותר. אם כן, היתרון נוסף של בגדי דריי פיט הם העובדה שהם מתאימים את עצמם למבנה הגוף של המתאמנות, בצורה מושלמת ויוצרים מראים צעיר ורענן.

בעבר חברות הענק של הספורטאים המקצועניים ייצרו בגדים יקרים עבורם ורק הם נהנו מהבגדים המיוחדים הללו, אך, כיום כל המתאמנים יכולים להרשות לעצמם לרכוש לעצמם ביגוד מבד הדריי פיט ולהתרשם משלל היתרונות שלו.

רוצות לשמוע עוד?לחצו כאן.

 

yoga-2648581_1920