יש רופאים מומחים בצפון הארץ

בחורה עם מחשב נייד

רבים מדברים על החוסר הגדול של רופאים מומחים בצפון הארץ אז הרמנו את הכפפה.

מרפאה שיניים עם מומחית ברפואת הפה, אשר ממוקמת בכרמיאל, ומטפלת בכל התושבים הנזקקים לטיפול שיניים ובכל החולים בסיכון שצריכים טיפול שיניים מותאם.

מהי מומחיות ברפואת הפה – ישנם 9 סוגי התמחויות בתחום רפואת השיניים בישראל, כאשר רפואת הפה הוא אחד מהם.

רפואת הפה היא התחום אשר מכשיר את רופא השיניים לטפל בחולים עם עבר והווה רפואי מורכב וטיפול במחלות חלל הפה.

בראש מרפאת טל ברג בכרמיאל עומדת מומחית בתחום (ד"ר טל ברג) אשר מזמינה חולים מורכבים ואנשים הרוצים לקבל טיפולי שיניים ברמה גבוהה לקבל טיפול מקצועי ואדיב במרפאה ששמה לה מקצועיות כערך עליון.

טיפולי שיניים לחולים הדורשים טיפול מותאם אישית

מי הם אותם חולים מורכבים שזקוקים לרופא שיניים מומחה? מדובר על אנשים הנוטלים תרופות שונות המשפיעות על זרם הדם (מדללי דם וכו'), תרופות ביולוגיות וכד'. בנוסף, חולים אשר נמצאים במהלכה של מחלה מורכבת כגון סרטן, מטופלים שעברו אירועים לבביים ומוחיים וחולים נוירולוגיים כגון חולי פרקינסון. כמו כן, מטפלת המרפאה בנשים בהריון שזקוקות לטיפול מקצועי מאוד, מבוגרים בגיל השלישי עם היסטוריה רפואית עמוסה לעייפה ואנשים החוששים מטיפולי שיניים וזקוקים לטיפול בגז צחוק.

טיפול בחולים עם מחלות בחלל הפה מצריך ידע מקצועי נרחב. בין אם מדובר באפטות, יובש הפה, בעיה במפרק הלסת ואף במצבים מסכני חיים כגון סרטן בחלל הפה יש צורך ברופא שעבר הכשרה מקיפה בתחום וידע לתת מענה לאתגרים שיעלו בזמן הטיפול.

אבחון וטיפול במחלות חלל הפה ניתן יחד עם ביופסיה ומעקב באופן פרטי.

אילו טיפולי שיניים ניתנים במרפאה?

כל טיפולי השיניים המסורתיים ניתנים במרפאת השיניים בכרמיאל: טיפולי שורש, סתימות, עקירות, השתלות שיניים, כתרים לשיניים, הרכבת תותבות, הלבנת שיניים, ניתוחים להרמת סינוס, ניתוחי הכנה לשיקום פה ועוד מגוון טיפולים.

כל הטיפולים ניתנים לכלל האנשים יחד עם ידע מקצועי נרחב לכל דורש. יתר על כן, מתקבלים למרפאה אנשים שמתקשים למצוא רופא שיניים שיטפל במצבם בשל מורכבותו.

נקודה חשובה נוספת עליה שמים דגש במרפאה היא בדיקה מקיפה שנלקחת באופן מקצועי מאוד ורציני ומאפשרת לבנות תכנית טיפולים יסודית שתשרת את האינטרס והצרכים של המטופל.

לשם מתן תכנית טיפולים מקיפה מציעה המרפאה גם טיפולי שיננית, וזאת על מנת לשמר את ההיגיינה של המטופלים, לשפר אותה ולמנוע טיפולי שיניים מיותרים ממטופלים.

מה מבדיל אותנו ממרפאות שיניים אחרות?

ישנן מרפאות שיניים רבות שמעניקות שירות מצוין. אין בשורות הללו לפגוע או להאדיר מרפאה אחת על מקבילתה אלא לציין את הנקודות החשובות שיסייעו לכם להבין היכן ימלאו אחר הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

  • אם יש לכם מצב רפואי מורכב, בין אם בחלל הפה ובין אם בהיסטוריה רפואית מורכבת, אז מקומכם איתנו.
  • אם אתם מחפשים אחר רופא שיניים עם ידע מקצועי נרחב אז רופא שיניים מומחה הוא בהחלט הכתובת.
  • אם אתם זקוקים לבדיקת שיניים מקיפה על מנת לקבל תמונת מצב מלאה אודות מצב חלל הפה שלכם אז בהחלט מוזמנים לקבוע בדיקה (באופן כללי כדאי לדעת שבדיקה מקיפה תהיה תמיד בתשלום מאחר והיא דורשת זמן רב מצד הרופא).
  • אם אינכם מעוניינים להתפשר אודות איכות הטיפול אז תעשו את החשבון לבד.

 

אשמח לעמוד לשירותכם,

טל ברג – מומחית לרפואת הפה

072-3943212