יש לנו אלוף עולם ישראלי אבל איפה שרת התרבות הספורט?

"אתה יוצא החוצה מהצינור ואתה פשוט צורח. מצד אחד זה מפחיד ומצד שני זה הדבר הכי קרוב שאתה יכול להגיע לאלוהים. אף אחד לא חושב אם אתה חירש, כמה אתה מרוויח, מי אתה? מאיפה אתה?, שם- אתה מקבל את הכבוד בזכות ולא בחסד"

beach-1837030

ברכות מדינה יקרה שלי יש לנו אלוף עולם ישראלי. כמה גאווה, כמה כבוד אבל יחד עם זאת שתיקה צורמת מצד כל מי שצריך להשמיע את קולו, איפה ראש הממשלה? איפה שרת התרבות והספורט היהירה הזו, איפה היא? איפה כל כתבי החדשות והעיתונים הגדולים? דממה. מסתבר, שהקולות שלהם נשמעים רק כשצריך להלהיט את העם ולגרום לפילוג, אבל לא כשצריך לאחד, לא כשצריך למצוא את שתי הקצוות ולחבר אותן יחד.

עידו דר-אל, אלוף העולם בגלישה לחירשים, (הוואי, 2013) מספר בסרטון המצורף על חווית הגלישה, מלבד היותו אלוף עולם, עידו גם מנהל עמותה לילדים חירשים ונוטע בהם ביטחון ואמונה בעצמם מנהל חיי משפחה נורמטיביים עם אורי רעייתו ושתי בנותיו המקסימות.

"אתה פשוט סופג את האנרגיה של הגל, אתה יוצא החוצה מהצינור ואתה פשוט צורח מצד אחד זה מפחיד ומצד שני זה הדבר הכי קרוב שאתה יכול להגיע לאלוהים. אף אחד לא חושב אם אתה חירש, כמה אתה מרוויח, מי אתה? מאיפה אתה?, שם- אתה מקבל את הכבוד בזכות ולא בחסד"

 

 

[youtube xDXXD7fI5J4 nolink]

קרדיט סרטון: כאן בהקמה

Edri Maya
סופרת 'סערה מדברית', לומדת לתואר ראשון, רעיה ואמא במשרה מלאה. מאמינה גדולה ב"תהיה האדם שאתה רוצה לפגוש".