יש לכם עסק ואתם רוצים לחשוף אותו ללקוחות חדשים, אז מה עושים?

בחורה עם מחשב נייד

היום אני רוצה לדבר על אותם אנשים, שעובדים במסירות רבה בתחום, שבחרו. ובואו נגיד, שגם מצליחים לא רע בכלל. אז כולם מתחילים לעלות שאלות, למה אין לך אתר אינטרנט? אם היה לך אתר היית יכול/ה להרוויח פי כמה. רק תחשבי, את/ה מוכר את המוצרים או שירותים שלך או ליין, זה לא עולה כסף ולא דורש השקעה יותר מידי גדולה. פעם אחד משלמים לבוני אתרים, פעם בשנה על הדומיין וגם צריך לרכוש חבילת אחסון אתרים. נכון להיום יש מגוון כל כך גדול, שניתן למצוא בזיל הזול. אז הכל מסודר.

laptop-3196481_640

באותו רגע, בן אדם מתחיל לחשוב: מה אני פראייר? זו הזדמנות לא רעה בכלל. מתחיל לחפש באדון "גוגל" מידע על עסק אינטרנטי, או עסק דיגיטלי. רואה שכולם מבטיחים עתיד וורד ומתחילים לזוז לכיוון הקמת האתר.

מלכתחילה, לאחר קריאת כל השיטוטים ברשת, מחליטים לבנות אתר לבד. נכון, זה אפשרי, לא אומרת שלא. אבל…. חייבים להיות דייקנים, עם סבלנות וקצת רקע במחשב. כמובן גם לקח בחשבון, שאותו אתר שתבנו לא יראה מיליון דולר, כן? הוסכם. אבל המחשבה בהחלט לא רעה.

רוצה להגיד לכם, שקיימים מגוון קורסים לבניית אתרים, גם ברשת וגם בכל מיני מכללות בארץ. אני יכולה להמליץ על קורס מקצועי, שבאמת נותן תמורה למחיר וגם מה כיף בו שתצאו עם האתר וורדפרס מוכן. זה קורס במכללת BEST SEO.

אם כבר התחלנו לדבר על וורדפרס, אז חייבת להגיד לכם, שנכון להיום זו פלטפורמה הכי טובה להקמת אתר. היא מאוד ידידותית, קל לקדם אתר שבנוי עליה. גם מאוד מהר מתרגלים לנהל תוכן באתר, לעלות תמונות ועוד.

כמובן, שניתן לבנות אתר על דומיין שהוא חינמי לגמרי, אבל אם אתם רוצים שאנשים יזכרו את העסק או את האתר שלכם אז אל תתקמצנו, שילמנו על דומיין, שהוא יהיה קליט ומתאים לעסק שלכם. יש מגוון חברות טובות שמהן ניתן לרכוש דומיין, אני יכולה להמליץ על חברת JETSERVER. תאמינו, שתשלום על דומיין נעה בין 60 – 80 ש"ח, אבל זה שווה את זה. בחברה יושבים בחורים מאוד נחמדים, שיודעים לתת שירות מקצועי גם בהמשך הדרך.

לפני שתתחילו לבנות אתר חלומותיכם, ולאחר שרכשתם דומיין, חייבים למצוא חבילה לאחסון אתר וורדפרס, וכאן שוב אני ממליצה על ג'טסרבר. הם אלופים! יש לה שירות תמיכה מעולה. רק לאחר שיש לכם דומיין וחבילת אחסון צאו לדרך ותתחילו להתמקצעות בבניית אתרים. אני מאחלת לכם המון הצלחה והנעה בתהליך המעניין הזה. תאמינו, לבסוף הכל משתלם. ובעדן הטכנולוגי כל עסק חייב להיות נוכח גם ברשת. תראו את כל החברות הגדולות, חנויות, משרדים, עיתונים כולם רצים גם בפורמט הדיגיטלי.