יש לך חובות? קח לך איש מקצועי!

בחורה עם מחשב נייד

לא נעים להגיע למצב של פשיטת רגל, ואם זה קורה פירושו של דבר שכבר מוצו כל האפשרויות האחרות. אדם שניסה לצאת בעצמו מן הבוץ של החובות, ולא הצליח, עד שהגיע לידי פשיטת רגל מוכרח לקחת עורך דין פשיטת רגל אשר יעזור לו במצבו הביש.

למה דווקא עורך דין פשיטת רגל?

למצב של פשיטת רגל נקלע אדם אשר יש לו חובות רבים והוא לא הצליח להחזיר אותם בכל דרך עצמאית. מצב של פשיטת רגל הוא מהלך משפטי נגד אדם כזה ובדרך כלל מי שיוזם אותו אלה הם נושי החייב. כאשר הנושים ניסו את יכולתם בהשבת החובות ואינם מצליחים הם מעדיפים לפנות לגורם משפטי אשר יסייע להם לקבל את המגיע להם על פי דין. לפעמים האדם החייב הוא זה שפונה לבית משפט לפתוח בתהליך של פשיטת רגל משום שהוא לא מסוגל לעמוד בהתחייבויותיו ואין לו שום דרך להחלץ לבד.

במצב כזה כדאי לאדם להשתמש בשרותיו של עורך דין פשיטת רגל אשר תחום ההתמחות שלו היא דווקא זו. כך הוא יכול להבטיח לעצמו הצלחה בכל התהליך שיפעל גם לטובתו.

אי אפשר לעמוד לבד מול תהליך משפטי כאשר אדם הגיע למצב של פשיטת רגל. האזרח הפשוט אינו מכיר את נבכי חוקי בית המשפט, והוא עלול להסתבך עוד יותר מעבר לסיבוך שהוא כבר נמצא עמוק בפנים. בלי הידע המבוקש, ובלי הבנה בתחום, הוא רק יזיק לעצמו יותר מאשר יועיל, וחבל.

פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל שהוא ישכור לטובתו, ילמד היטב את פרטי התיק שלו ואת הסיבה למצב הקשה אליו הוא נקלע. הוא יודע להתנהל נכון מול הנושים שלפעמים הדרישות שלהם בלתי מתפשרות ולפעמים מדובר בגוף ציבורי חזק ומבוסס.

כי עורכי דין יש הרבה, אך חשוב לבחור דווקא באחד שהוא עורך דין פשיטת רגל, זה יגביר את סיכויי ההצלחה בתיק, ויסייע לחייב להתאושש מהר מכל חובותיו ולחזור לשגרת החיים.

גם מי שהגיע למצב של פשיטת רגל, והוא חש עצמו נואש מכל, כדאי שיקח עורך דין פשיטת רגל, הבקי היטב בענין זה והוא יוציא אותו מהר מאפילה לאורה!