אקנה בפנים כבר 5 שנים ושום טיפול כולל רואקוטן לא עזר!|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

"יש לי אקנה בפנים כבר 5 שנים ושום טיפול לא עזר לי כולל רואקוטן! מוכר לך? 

מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?  בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי אפקטיבי ולאורך זמן לאקנה בפנים.

סובל/ת מאקנה בפנים? אקנה הורמונלי? יש טיפול! 

 זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות – שלא יעבדו עליכם!

הטיפול באקנה בפנים מהווה אתגר טיפולי לא קטן: אקנה הורמונאלי, אקנה ציסטי, אקנה קומודוניקה (המתבטת רק בשחורים שומנים), אקנה בגיל מבוגר, על כל אלה נוספים מאפייני העור, רגישותו, גוון העור, עוביו רמת הנגעים סוג הנגעים ועוד.

כדי לקבל תוצאות טיפוליות מובהקות עלינו לקחת בחשבון את מאפייני העור, סוג האקנה ומצבו הנוכחי ולשקלל את כל אלה לכדי טיפול מדויק ומותאם היטב. וזאת המומחיות שלי. –  קוסמטיקאית פרא רפואית היא קוסמטיקאית המתמחה בבעיות עור ומסתמכת על מחקרים קליניים וממצאים רפואיים. החומרים בהם היא משתמשת מרוכזים יותר ועוצמתם מוגברת. אלו חומרים שקיבלו הכשר לשימוש פרא-רפואי לאחר שנחקרו במעבדות קליניות

  •  רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, פצעים באזור הזרועות, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת  האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי .

האם זה מוכר לך? 

  • בקיץ עם החום והזיעה העור יותר אדמומי ומגורה, המייקאפ שאתם מורחים לא נמרח בקלות (ובליבך היית מוכן/נה לוותר על המייקאפ), והשיער על הפנים, ועם כל אלה את לא מצליחה להסתיר את הפצעים, השחורים השומנים והכתמים על הפנים, המהווים כבר מטרד אסתטי ולעיתים אף בעיה פסיכולוגית. כי זה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך…!
  •  זה מציק, לא אסתטי ולא נעים –  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד      על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי….
  • וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים,      רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…
  • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית (הנעזרת במחט/ בציפורניים הגורמים לנזק) או במכון קוסמטי      שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפול שיוף פיזי/או פילינג לפתור את הבעיה ולא ראית      תוצאות…וזה ברור כי את החיידקים שגורמים לאקנה לא ניתן לחסל ב- 2 טיפולים…
  • ופנית/ה לרופא מומחה שלא  הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה"זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"!

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות בפנים, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. טיפול המומלץ אף ע"י רופאים.​​ .

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול אקנה בפנים בשילוב טכנולוגייתIPL  ואנרגיית גלי רדיו RF – היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה

בעשרים השנים האחרונות שינה תחום הקוסמטיקה את פניו, והפך מתחום המציע טיפולי יופי /טיפולי פנים לפרקטיקה מתקדמת העושה שימוש במרכיבים פעילים ובשיטות טיפול המניבות תוצאות ממשיות וארוכות טווח.

הטיפול באקנה בפנים הניתן כטיפול פנימי וחיצוני אישי ופרטני על ידי בלבד, כולל בתוכו תוכנית מקיפה המאפשרת במקביל לטיפול בגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה בפנים גם שיקום העור וטיפול במכלול תופעות הלוואי הנלוות לאקנה בפנים כמו: כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים נקבוביות פעורות עור עם מרקם לא אחיד, לא חלק ולא בהיר.

השילוב בין הטיפול הקונוונציונאלי וטכנולוגיית IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF , מתבצע באופן אינדיבידואלי לכל מטופל הן במכון והן בבית בהתאם למכלול בעיות העור שבהן יש צורך לטפל. המשך הטיפול האינדיבידואלי המשמר בבית מאפשר להגיע לתוצאות מרשימות ביותר ניכרות לעין היטב וארוכות טווח בטיפול באקנה בפנים.

בדומה לאלו המושגות על ידי דרמטולוגים אך הרבה פחות טראומטיים לעור וללקוחה, וזאת בזכות הסינרגיה בין התכשירים המשמשים לשיקום ולטיפול בבעיות העור הנוספות של הלקוח/ה, והן בשילוב המכשור החדשני המסייע להריסת החיידקים P,Acne הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה בפנים, ייבוש הסבום (השומן) עליו מתקיים החיידק, כיווץ הנקבוביות, הבהרה/החלקה/עידון ושיפור הכתמים הצלקות והחטטים הנלווים לאקנה בפנים.  השיפור בטיפול המשולב מוביל לתוצאות משמעותיות ומרחיקות לכת הרבה יותר מאלו המושגות בטיפול פנים רגיל – כפי שנהוג היום בתחום.

על מנת להשיג תוצאות משמעותיות על הלקוח/ה להיות מחויב/ת לתהליך – להגיע לטיפולים. להקפיד על משטר הטיפולים בבית ובמכון. ולהקפיד על  הנחיות הטיפול  בתכשירים שהותאמו על ידי. כל אלו יובילו להשגת התוצאות הטובות ביותר.

 מחקרים גילו כי גנטיקה, חיידקים, תזונה, קוסמטיקה, איכות הסביבה, הורמונים ומתח הם בין הגורמים העיקריים של אקנה. גורמים אלו בשילוב מלא או כל אחד מהם בנפרד, עלולים להשפיע על העור. בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור,  מחקרים קובעים באופן חד משמעי לאחר בדיקות של אנשים בעלי הסטוריה של אקנה משפחתית חמורה, כי התופעה אכן עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב ביותר.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון .

הטיפול מומלץ כסדרה של  10 – 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.

תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות