יש לו אגו נפוח. נמאס לי ללכת על ביצים לידו…

נמאס לי לבטל את עצמי וללכת על ביצים לידו. הוא עובד עם אגו ורוצה שהכל ילך לפי הדרך שלו. נכון, אין לי סבלנות אליו ובכל זאת- מה עושים. להיפרד או לשקם הקשר?

ego 2

" כל זמן שזרמתי אתו והייתי ממושמעת- הזוגיות בינינו הייתה נפלאה. אבל כאשר אני יזמתי והצעתי כל מיני דברים – הוא מיד התנגד והמציא סיבות שהוא עייף. עצבני ואין לו כוח לצאת… נמאס לי לבטל את עצמי וללכת על ביצים לידו! נכון, הסקס בינינו נהדר- אבל זה לא הכול בחיים, במיוחד שמרגישה אותו שתלטן ועם אגו בשמיים שמתעקש, שהכול ילך לפי הדרך שלו. מתלבטת מה לעשות: להישאר או להיפרד?"

כדי לענות על השאלה, הבה נבדוק התאמה זוגית של בחור עם אגו ובחורה אוהבת.

עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית – זה קשר עם צמיחה רוחנית בלתי פוסקת. קשר מאתגר ושניהם צריכים לגייס סבלנות וסובלנות כדי לגשר על הפערים. חשוב גם לדבר על הכאבים הרגשיים ולא להתכחש להם. יש ביניהם התאמה מינית טובה והתאמה שכלית מעולה. הרבה הנאה ושמחה בקשר- למרות האתגרים הניצבים ביניהם שאחד מהם הוא אגו ומאבקי כוח.

 אכן כן- יש לו אגו וחשיבות עצמית מוגזמת, ואת זה רואים במפת הלידה של הבחור,

שבנוסף, מצביעה על טיפוס הזקוק להמון חום, אהבה ותשומת לב. הוא בחור עקשן ודעתן ולא אוהב לשוחח על הרגשות שלו. לדעתו- הוא תמיד צודק והכל צריך להתנהל לפי הדרך שלו. יחד עם זאת הוא בחור חכם, יפה תואר, מלא כריזמה ונשים נמשכות אליו. יש לו עולם פנימי עשיר, ומידי פעם גם צורך להיות לבד ולהתכנס בחלקת האלוהים הקטנה שלו. וכן, הוא טיפוס רגיש מאד ופגיע ולידו צריך ללכת על ביצים כדי לא לפגוע בו. " הרבה פעמים אני מוצאת את עצמי מפחדת שיתעצבן עלי".

 הוא מונע מתוך אגו. מעניין – ממה היא מונעת ומה אומרת מפת לידה נומרולוגית קבלית?

תכונה ראשונה דומיננטית באישיותה היא חוסר סבלנות וסובלנות. תכונה זו מאד מפריעה לו, ומפעילה באופן אוטומטי את האגו הפגוע שלו. היא קסם של בחורה עם יכולת מופלאה לשדרג זוגיות, לאהוב את בן זוגה ולאהוב את עצמה. יחד עם זאת תוך כדי אהבתה אליו- לא לבטל את עצמה, לא לרצות אותו מידיי ולהיות גם אסרטיבית ונחושה.

 תזמון אצל השניים. כיצד משפיע על הזוגיות ואיך עליה "לעקוף" את האגו שלו?

1. שנה אישית של הבחור מצביעה על שנה לא פשוטה בה הוא נמצא. זו שנה של סיום תהליכים שמעיקים. שנה של שינוי גישה מקצה לקצה ואימוץ גישה חדשה לחיים. החל מיום הולדתו הקרוב, יכנס הוא לשנה מבטיחה ואופטימית. שנה של התחלות חדשות והצלחה בחיים. במיוחד כאשר יש לו רצון עז להינשא ולהקים בית בישראל. "כן, הוא אמר לי שהוא רוצה קשר זוגי שיוביל לחתונה!"

2. שנה אישית של הגברת מצביעה על שנה של חשבון נפש. שנה שהיא שואלת את עצמה: "למה זה קורה לי?" שנה שמתעמתת היא עם כל הקשיים והמכאובים שלה. שנה של התבוננות פנימה ושחרור ממחסומים שמעיקים עליה. אצלה במיוחד קורים דברים משמעותיים במיוחד, מכיוון שהאות המשפיעה עליה היא האות הראשונה בשמה.

 עם כל האגו שבא אתו- היא מאד אוהבת אותו. איך עליה להתנהג אליו כדי להכיל אותו?

• לגלות כלפיו סבלנות וסובלנות.

• להיות רכה ומכילה, ויחד עם זאת לא לאבד את עצמה בקשר, ולהיות אסרטיבית ונחושה.

• להבין את הצורך שלו להיות לבד ולקבל את זה.

• להעריך כל מה שעושה למענה, ולהדגיש לו שהיא מאד שמחה ומאושרת שנמצאת אתו.

• להראות לו שהיא אוהבת אותו ולהגדיש לו מעשים שעושה למענו, כדי שידע להעריך אותה. כמו למשל: " תראה, במיוחד אפיתי למענך את העוגה שאתה אוהב!"

• לא לעשות דרמות, לקחת דברים בפרופורציה נכונה ולסנן את המילים שאומרת לו.

 " וואו. לקחתי המון מהשיחה אתך! דבר ראשון הוא, שזו אני שצריכה לעשות שינוי בהתנהלות שלי מולו. בראש שלי רצה המחשבה שהוא עם אגו ושתלטן ואני לא. ופתאום הארת לי נקודה חשובה של חוסר סבלנות שאני מפגינה כלפיו. מהיום כבר לא אומר לו את "כל האמת". אסנן את המילים שאומרת לו, כדי לא לפגוע בו. וכמובן, אשמור על גבולות ולא אקרא הודעות בטלפון שלו. תודה על שיחה מדהימה!"

 

אישה יקרה,

יש ביניכם משיכה ורצון להיות ביחד ובכל זאת- אתם רבים ומתווכחים.

הוא פועל מתוך אגו ואת לעיתים מתוך חוסר סבלנות. מוכר לך?

רוצה לקבל כלים לשיפור הקשר הזוגי?

צלצלי אלי עוד היום,

052-8231669

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

תמונה- pixabay

מקורות: נפתלי פרום- ספר השמות המלא לפי הקבלה