יש לבן ויש לבן טייד?

אני חייבת לפרגן לאבקת הכביסה הזו וזאת בניגוד לעקרונות שלי בדרך כלל ובכלל בחינם לגמרי.

בחורה עם מחשב נייד

אני בטוחה שכולם מכירים את הפרסומת הזו. אני לא מתייחסת לפרסומות בדרך כלל, אבל כבר הרבה זמן שלא הייתי מרוצה מאבקת הכביסה שהשתמשתי בה ותהיתי לאיזו אבקה כדאי להחליף.

את הכביסה הלבנה אני אוהבת לכבס עם אבקה ולא עם ג'ל. בן זוגי הוא מבין שנינו אוהב להקשיב לאנשים ובמהלך הקניות הוא שאל ליד המדף אם מרוצים ולמה ומה כדאי והביא הביתה טייד. אני חייבת לפרגן לאבקת הכביסה הזו וזאת בניגוד לעקרונות שלי בדרך כלל ובכלל בחינם לגמרי.

זו פעם ראשונה מזה הרבה זמן שרואים שהגרביים הלבנות, צבעם אכן לבן ואפילו בוהק. בן זוגי עובד בגינון ולפעמים הגרביים שלו מגיעות הביתה במצב קטסטרופלי ממש. להפתעתי, אחרי שהייתי רגילה כבר למשהו ברמה בינונית ומטה, אחרי כביסה אחת עם האבקה הזו, חזר לגרביים צבעם המקורי.

אני ממליצה בכל לב.

סיגלית בן-ישראל
כאן תמצאו סקירות של ספרים, סרטים וחוויות אישיות. הסקירות הן אישיות שלי או של חברים שקוראים וכותבים. למען הגילוי הנאות אספר לכם, שבנוסף לספרים שלי, אלו שאני רוכשת או שואלת, לעיתים אני מקבלת ספרים לקריאה וסקירה מההוצאות לאור השונות. אני תמיד כותבת בכנות את תחושותי לגבי הספרים שאני קוראת ולכם נותר רק לבחור אם הם לטעמכם או לא. שמחה לארח אתכם בבלוג שלי ואשמח אם תגיבו.