יש לאמץ ולהטמיע קודים נשיים בשדרת הניהול

רות גרנט פורת מנהלת מחלקת לקוחות עסקיים בחברת החשמל משתדלת ללמוד ולהעשיר את הידע שלה כל הזמן: " אני מאמינה גדולה בהעצמת עובדים ומשקיעה רבות בטיפוח המשאב האנושי וקידומו. זהו סיפורה המפורסם במסגרת חודש הנשים המצויין בימים אלה בחברת החשמל

בחורה עם מחשב נייד


רות גרנט פורת מנהלת מחלקת לקוחות עסקיים בחברת החשמל משתדלת ללמוד ולהעשיר את הידע שלה כל הזמן: " אני מאמינה גדולה בהעצמת עובדים ומשקיעה רבות בטיפוח המשאב האנושי וקידומו. זהו סיפורה המפורסם במסגרת חודש הנשים המצויין בימים אלה בחברת החשמל

רות גרנט-פורת

רות גרנט פורת, חברת החשמל
רות גרנט פורת, חברת החשמל

רות גרנט-פורת נשואה לדוד ואמא גאה להדס ,יועד ויפעה ומתגוררת בישוב צורן.

בחברת החשמל היא מנהלת מחלקת לקוחות עסקיים ופיתוח שווקים באגף השיווק – חטיבת הלקוחות.

בתפקידי בחברת החשמל אני מנהלת מחלקת מטה, המהווה מרכז תורתי בתחומי עיסוקה השונים  – שירות ללקוחות עסקיים, חיבורים לרשת החשמל של עסקים וטיפול בנזקים הנגרמים לרשתות החשמל.

אני מאמינה שעל ארגונים לאמץ ולהטמיע את מה שנתפס כ"קודים נשיים"  בכל שדרת הניהול. קודים כיכולת הקשבה, אמפטיה, רגישות לפרט ולפרטים ועוד. מחקרים מוכיחים כי אימוץ קודים אלה בין אם על ידי גברים ובין אם על ידי נשים, נושאים תשואה רבה לארגון – כלכלית ומוטיבציונית.

אין לי ספק וכך אני פועלת ומנהלת, כי הרחבת השימוש בקודים אלה , יתרמו לרווחתו ושגשוגו של כל ארגון וחשוב לא פחות של העובדים והמנהלים בו".

אוהבת ללמוד

אני סקרנית כילדה ואוהבת ללמוד. מעבר ללימודים האקדמאיים (תואר שני בייעוץ ארגוני) אני מנחת קבוצות, מגשרת מוסמכת, מאמנת אישית ,מאמנת עסקית ובוגרת עשרות קורסים בניהול, יצירתיות ועוד. לעיתים אני לומדת מספר קורסים במקביל ומקפידה מדי יום ללמוד משהו חדש.

כתבתי ספר בנושא פיתוח המשאב האנושי והדרכה (הוצאת צ'ריקובר)  ומאמרים רבים בתחומי הניהול  והשירות. בחמש שנים האחרונות אני משמשת אחת משופטות תחרות השירות של המי"ל – המרכז הישראלי לניהול.

אני כותבת שירה, מציירת ומפסלת . אני מפסלת בעיקר נשים דשנות, חמות ,אוהבות ומכילות. כך אני רואה בעיני רוחי את דמותה של האישה  וכך אני מקפידה לנהוג במערכות השונות בהן אני חיה, הן כאם והן כמנהלת- מכילה ורגישה אך בד בבד אסרטיבית ומקדמת הן את העובדים והן את העבודה. אני מאמינה גדולה בהעצמת עובדים ומשקיעה רבות בטיפוח המשאב האנושי וקידומו.

רות גרנט פורת משמשת מנהלת מחלקת לקוחות עסקיים ופיתוח שווקים באגף השיווק – חטיבת הלקוחות של חברת החשמל

נשות חברת החשמל
יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך השבועיים הקרובים, נעלה פה בבלוג 'נשות חברת החשמל', בלוגים אישיים של עובדות ומנהלות בחברת החשמל שבחרו לשתף אותנו במסלול הקריירה שלהן ועל הדרך גם מעניקות טיפים לנשים אחרות. 10 בלוגים, 10 סיפורים מלאי השראה של נשים שבחרו ללכת בדרך שלהן, בעוז ובאמונה. קריאה מהנה!