יש חדש! טיפולי האסתטיקה המובילים ל-2019

בחורה עם מחשב נייד

כל שנה מתחילה בסימן שאלה? תלוי את מי שואלים. שנת 2018 כבר ממש עוד רגע כאן, וכפי שמגיעים חידושים בתחומי הטכנולוגיה, הקולינאריה והביטחון, כך גם ישנו גל של התחדשות בכל הקשור לטיפולי האסתטיקה השונים. הרצון להיראות חיוניים וזוהרים הינו רצון המשותף גם לגברים וגם לנשים, והנה הם לפניכם: טיפולי אסתטיקה בשנת 2019! מה שלא יעשה הטבע יעשו הטיפולים המובילים.

הקשר שבין חוטים ובין מתיחת פנים

קצב ההתבגרות לא אחת בא לידי ביטוי בנפילתו של העור באזור הפנים והוא כולל את השפתיים, הגבות והלחיים. כשחושבים על טיפול אסתטי, לא אחת חושבים מיד על טיפול הכולל אישפוז, הרדמה וחיתוכים שונים בעור. במקרה הזה אתם יכולים לשכוח מכל מה שחשבתם וידעתם וליהנות מבשורת הטיפולים החדשה: הטיפול המתבצע באמצעות החוטים הינו טיפול המבוסס על חוטי מזו – חוטים אשר חודרים אל תוך העור, מרימים אותו ויוצרים זירוז של יצירת תאים חדשים שמטרתם לתרום למיצוק העור.

ממלאים את הקמטים בעור באמצעות גלי רדיו

אחד מטיפולי האסתטיקה המבוקשים ביותר הוא טיפול של מילוי קמטים בפנים. הפנים הן תעודות הזהות של האנשים, כך שבעת שניכר בהן שינוי שאינו לטובה, מיד רוצים לטפל בהן ולהשיב אותן למצב הקבוע, הזוהר והחיוני. לא אחת רבים נמנעים מהטיפול מהחשש ממורכבותו, אך במקרה הזה אתם יכולים להיות שקטים. שנת 2019 מביאה עמה בשורה שתהיה נפוצה יותר מבשנים הקודמות! כעת, ניתן לטפל בעור הפנים גם ללא כל התערבות של החדרת חומרים אלא באמצעות גלי רדיו. התגובה שנוצרת בעקבות גלי הרדיו היא חימום וזירוז תהליך התחדשות העור. במקרים בהם העור הינו מעט יותר רפוי, הטכנולוגיה המומלצת היא טכנולוגיית הלייזר, שכן הוא מגיע אל רקמות עמוקות אפילו יותר.

העלמת סימני מתיחה – איך מטפלים בהם?

ישנן לא מעט שיטות טיפול להעלמת סימני מתיחה, כאשר אחד הטיפולים שיהיו יותר מזוהים עם שנת 2019 הוא טיפול באמצעות לייזר. היתרון הגדול של טיפול זה נעוץ בעובדה שהוא אינו פולשני ולא כולל ניתוחים והרדמות. פעולת הלייזר למעשה גורמת לכיווצים בעור, מה שתורם לשיפור נראותו. על מנת להגיע לתוצאות יפות יש צורך בלפחות חמישה טיפולים שונים. חשוב לוודא כי במידה והחלטתם ללכת על שיטה זו, כי הציוד בו משתמשים לאורך הטיפולים הינו ציוד איכותי של המותגים המובילים. שיטה נוספת שתהיה מובילה בשנה הבאה היא שיטת רולר המחטים.