יש אפשרות לעשות ניתוח הגדלת חזה עם מינימום כאבים?

בחורה עם מחשב נייד

אחד הניתוחי אסתטיקה המובילים כיום והנפוצים בקרב נשים רבות, הוא ניתוח הגדלת חזה. יחד עם זאת, נשים רבות נרתעות מביצוע התהליך, שכן מדובר בתהליך כירורגי המלווה בניתוח תחת הרדמה כללית, כאבים עזים לאחר הניתוח, תהליך החלמה ארוך וקושי בתפקוד היומיומי לאחר הניתוח ולכל אורך תקופת ההחלמה.

עם התפתחות הטכנולוגיות והשיפורים המתמידים בתחום הרפואה האסתטית בכלל וניתוחי הגדלת חזה בפרט, פותחו שיטות שונות ומגוונות המאפשרות לבצע את הניתוח בצורה יעילה ומהירה יותר, עם מינימום כאבים, ותקופת החלמה קצרה יותר. בתהליך טרום ביצוע הניתוח ולאחר התייעצות עם הרופא המנתח, בדיקות והכנה מוקדמת, יקבע סוג הניתוח הנדרש, סוג השתל המותאם, והתחשבות במצב הרפואי והקליני של המטופלת שיאפשר לבצע את הניתוח בצורה אפקטיבית ויעילה ובמינימום כאבים לכל אורך תקופת ההחלמה.

לאחרונה, פותחה שיטת ניתוח הגדלת חזה  חדשה המאפשרת למטופלות לעבור את הניתוח בהרדמה מקומית אשר מקטיה את הסיכונים, ומשיגה תוצאות אפקטיביות בצורה מקסימלית וכמעט שללא כאבים. בשיטת ההרדמה המקומית, מוחדר לפני הניתוח עירוי לווריד של המטופלת דרכו יוזרק חומר מטשטש, לאחר מכן באזור החתך בשד יוזרקו חומרים מרדימים שיאפשרו לבצע את הניתוח בצורה בטוחה וללא תחושת כאב אצל המטופלת כמו בטיפולי שיניים המבוצעים בהרדמה מקומית. האפשרות לבצע את ניתוח הגדלת החזה בהרדמה מקומית, מהווה בשורה גדולה למטופלות המבקשות לעבור ניתוח זה במינימום כאבים. עם סיום הניתוח והתאוששות קצרה, ניתן לחזור לשגרת היומיום ולהנות ממראה מושלם כפי שציפיתן.

אם גם אתן מבקשות לבצע ניתוח הגדלת חזה במינימום כאבים? חשוב להיוועץ ברופא המתמחה בתחום ובעל ניסיון מוכח. הרופא יבצע את הבדיקות הנדרשות ויתחשב במצב הרפואי והקליני לרבות מחלות רקע במידה וישנן, וימליץ על שיטת הניתוח המותאמת ביותר עבור המטופלת על מנת להגשים את חלומה במינימום כאבים וקבלת מראה מושלם שיחזיר לה את הביטחון והדימוי העצמי. אחת הרופאות המובילות בתחום ואשר מבצעת ניתוחי חזה כירורגיים וקוסמטיים, היא ד"ר שגית משולם דרזון המטפלת במרכז הרפואי בבית החולים בילינסון ובמרכז לרפואה אסתטית בהרצליה פיתוח. ככירורגית וכאישה בעלת ניסיון, תלווה ד"ר שגית משולם דרזון את המטופלת בכל שלבי תהליך ניתוח הגדלת החזה בצורה מקצועית וביחס אישי על מנת להשיג את התוצאה המירבית, במינימום כאבים ולשביעות רצונה.

דר' שגית משולם דרזון
בת 40, נשואה ואמא לאורי, יפתח ועמליה. מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית. מנהלת השירות לכירורגיה משחזרת של השד במרכז רפואי "רבין" בפ"ת.