ישראל אוגלבו: גילויים מפתיעים על אישיותו לפי נומרולוגיה קבלית

זו מפת הלידה של ישראל אוגלבו. האמת- הכי הגיע לו לזכות במיליון שקל. מגיע לו! לא בגלל העבר שלו. מגיע לו כי הוא באמת אדם נהדר. ישראל חבר נאמן, שאפתן וגם עם גישה בריאה לחיים. הוא צומח, גדל ומקבל תובנות. ויש עוד…סקרנים? כנסו כאן

israelllll

יש לו כריזמה, חבר נאמן ובעיקר יש לו כוח ומוטיבציה להצליח בחיים. ממקום הכי נמוך- עזיבת בית והומלס, הרים את עצמו, התגייס לצבא כלוחם, עבד כברמן, והנה הוא פה בבית אח הגדול במלוא כוחותיו. ישראל אוגלבו – כבן מזל גדי, הוא נחוש להצליח, להגיע להישגים, ללכת עם ראש מורם ולהכריז: אני ניצחתי!  לשם הוא מכוון. וכן – הוא ינצח את החיים. בדוק! אז… מאיין שואב הוא את הכוחות לכך? למפת לידה נומרולוגית קבלית התשובות…

 מהי פרשנות ישראל אוגלבו לפי הקבלה?

השם ישראל מעיד עליו כאדם חם, פעיל ואסרטיבי. הוא מיני מאוד, אנרגטי ומלא מרץ. הוא יכול להצליח במעשיו, ובתנאי שיהיה אמיתי עם עצמו ושלם עם הדרך שבחר. הוא איש תקשורת מעולה, אוהב אדם וחברותי מאד. ישראל בחור אמיץ ובעל כושר מנהיגות ויוזמה. הוא שואף לחיות בהרמוניה עם הזולת ללא חיכוכים מיותרים. יש לו חוכמת חיים וכושר שיפוט מאוזן. בתחום הזוגי, עליו ללמוד לשפר את ביטחונו העצמי.

 ישראל אוגלבו- נולד ב 7.1.1991: מה מגלה לנו תאריך הלידה עפ"י נומרולוגיה?

 מספר היום 7- מצביע על יכולת מעולה להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות. הוא חוקר ללא הפסקה את ההתנהגות שלו, עושה הרבה חשבון נפש וגם נותן אמון באחרים. לפעמים האשליות מתנפצות- אבל הוא יודע לקום על הרגלים ולהתמודד בגבורה. יש לו אינטלקט ושפע של ידע פנימי, המאפשר לו להגיע לאיזון חומרי ורוחני. בפן השלילי עליו להיזהר מהתמכרויות ובריחה לעולמות של שקט מבהיל ופחד.

 מספר גורל 28=19=10 מצביע על יכולת להתחבר ללא מודע ולממש את עוצמתו. יש לו כוח (28=כח) בעוצמה אדירה, ויכול להגיע לגאוניות והצלחה בכל מה שיעשה. מספר הגורל מחבר אותו לצו הלב והוא, להגיע לביטחון עצמי, לפרוץ קדימה ולממש את הרצונות שלו. בפן המעכב, חשוב שלא יפחד מכישלון, ישחרר שליטה ויהיה סבלן, במיוחד כלפי בת הזוג אשר משקפת לו (וגם לכולנו) את המחסומים והקשיים שלו.

 מפת לידה נומרולוגית קבלית של ישראל אוגלבו – מה מספרת עליו?

  • משאלת הלב – הוא שואף להרמוניה, שלום בית ולתחושת שלמות אישית.
  • דרך החיים – מלמדת שכדי להצליח, חשוב לחיות בשליחות ונתינה לקהילה. הוא יודע לפשר ולהרגיע בעת משברים, ומומלץ לו להיזהר מביקורתיות יתר, ולקבל את הזולת כמות שהוא בלי לרצות לשנות.
  • שורש הנשמה מצביע על הצורך להפיץ יידע. הוא מתחבר לשוויון, צדק, שיפור וקידום חברתי.
  • הכוכב השולט (זו הפתעה נעימה!)הוא כוכב צדק המסמל חום, שפע והצלחה בחיים. לישראל לב טוב, הוא אדם סודי, חרוץ, חכם ומתמיד, ואנשים אוהבים לשמוע את העצות שלו. הוא חבר נאמן ומסייע בשעת הצורך. בפן המעכב- יש לו פתיל קצר שעליו לעבוד עליו.

גלגול קודם\זיכרון נשמתי של ישראל אוגלבו- מה מספר עליו?

הנשמה שלו באה לשחרר פחדים רגשיים, ולהפסיק לחפש גזעים כדי להישען עליהם. הוא צריך לשחרר תלותיות יתר, ועליו להפסיק לשלוט באחרים דרך התגובות הרגשיות. מחפש תשומת לב וחמימות, כדי להרגיש אהוב. קשה לו עם דחייה רגשית, ועליו ללמוד גישה בוגרת לחיים. עליו לשחרר הרגלים ילדותיים המעכבים צמיחה, לפתח ביטחון עצמי ולא לפחד מכישלון. התמקדות בקריירה, לקיחת אחריות ושליטה עצמית, יובילו אותו להצלחה. האמת- ישראל בדרך הנכונה להתגבר על הזיכרון הנשמתי הזה. מעולה!

 ישראל אוגלבו – מה מבשר העתיד מבחינה נומרולוגית קבלית?

  • שנה אישית – החל מ 1.18 עד 1.19, ישראל  בשנה אישית 1-  שנה של התחלות חדשות, פרסום וחשיפה. תקופה מעולה של התפתחות אישית בסימן זוגיות, שיתוף פעולה ומערכות יחסים.
  • רבעון\חודש – מיום הגמר 1.9.18, זו תקופה המצביעה על פתיחת דלתות והוצאת תוכניות לפועל. מומלץ לחתום על חוזים ולשנות מקום מגורים.
  • פסגה ואתגר בין הגילאים 26-35 (היום 8.18- בגיל 27+) מכוונים לפרסום, כספים ועסקים. ישראל מאותגר ממקום שעליו לדעת לקבל דעות של אחרים, לקחת אחריות על החיים שלו ולהגיע לאיזון והרמוניה עם עצמו.
  • האות המשפיעה עליו בין הגילאים 27-30 היא האות ל'. זו האות האחרונה בשם, ומשום כך היא מאד משמעותית. היא מייצגת רצון לשלום בית, ופתיחות ללמוד ולהשתנות.

 

זו מפת הלידה של ישראל אוגלבו. האמת- הכי הגיע לו לזכות במילון שקל. לא בגלל העבר שלו. מגיע לו כי הוא באמת אדם נהדר. ישראל חבר נאמן, שאפתן וגם עם גישה בריאה לחיים. הוא צומח, גדל ומקבל תובנות. ועובדה- ראינו אותו בבית האח בימים הראשונים- והפלא ופלא איך האדם השתנה ונעשה מתון יותר…זה מזל גדי. כל יום יותר טוב מיום אתמול. זו גם החשיבה שלי. איך לא? שנינו נולדנו באותו יום…

 עדכון 13.9.18: ישראל אוגלבו קיבל קמפיין אופנה ראשון ענק לצד מפורסמים…הללויה!!!

 

בהצלחה ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמר נוסף: ישראל אוגלבו ומגי טביבי: התאמה זוגית

ישראל אוגלבו: איך גיליתי שהוא הזוכה בגמר האח הגדול?

מקורות: ניר גוטליב \ הסודות- הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

נפתלי פרום \ כוח האותיות והשמות + ספר השמות המלא לפי הקבלה