יש'ך נוטלה להחלפה?

בחורה עם מחשב נייד

פאוזה קטנה,אחרי היעדרות ממושכת,  לספר על קמפיין פרסומי מקסים במיוחד שרץ עכשיו ברחבי היבשת.

COLES היא אחת מרשתות הקמעונאות הגדולות באוסטרליה החולשת על יותר מ 800 סניפי סופרמרקט, כ-900 חנויות אלכוהול וכן תחנות דלק ובתי מלון. אם תרצו, בתחום הסופרמרקטים קולס היא ה"שופרסל "של אוסטרליה. קצת יקרה אבל לא כמו Woolworth, סיפור של גאווה מקומית לאחר שב 2007 נרכשה על ידי רשת וסטפארמרס ב-20.7 מיליארד דולר אוסטרלי (17.7 מיליארד דולר אמריקאי). זו היתה אז עסקת ההשתלטות הגדולה ביותר בתולדות אוסטרליה.

אנחנו אוהבים לקנות ב Coles. הסניף המרכזי שלה שצמוד למטה החברה, נמצא כמה קילומטרים מהבית שלנו וכמה מאות מטרים מבית הספר שבו נועם לומד. אנחנו כבר יודעים איפה כל דבר נמצא ואפילו יש בסניף שלנו אזור כשר, שבו אפשר למצוא ברגעי משבר שקדי מרק ובמבה במחיר מופקע במיוחד.

אגף הפרסום עובד יפה ב COLES. נראה שהם מכירים היטב את קהל היעד שלהם שחובב ספורט, ספורט וגם קצת ספורט. ובשעות הפנאי פרט לספורט חובב תחרויות ופרסים.

בתחילת השנה היה זה קמפיין פרסומי שבמהלכו נתבקשו הקונים לשלשל את סרטי הקופה של הקנייה שלהם לתיבות שהוצבו בפתחי החנויות. כל תיבה יועדה לבית ספר שמצוי בסביבת הסניף ובתי הספר זכו בציוד ספורט חדיש בהתאם לקבלות שקיבל כל ביס'. הפרטים כאן.

עכשיו הם יצאו עם קמפיין שפשוט משגע את היבשת. על כל $30 אוסטרלי קנייה בקולס, מקבלים הקונים בקופה מניאטורות מפלסטיק של אריזות מותגי מזון ידועים. כדי להרכיב קולקציה צריך לאסוף 30 מניאטורות שונות ומאחר והן ארוזות בנפרד, אפשר לראות מה התקבל רק אחרי התשלום. המניאטורות באמת חמודות ועשויות כמעט אחד לאחד כמו האריזות המקוריות.

האוסטרלים באטרף. עמודי הפייסבוק מלאים בבקשות להחלפת מניאטורות בנוסח "לי יש שמפו פנטן וממרח נוטלה, מעוניין להחליף בנסקפה וקופסת ווג'ימייט", אותו ממרח אוסטרלי אהוב בטעם של קטסטרופה, שטעימה אחת ממנו הספיקה לי ולתמיד. תוכניות הבוקר דנות ארוכות באיזה מניאטורה הגרילו המנחים ואצלנו בבית המניאטורות תפסו מקום של כבוד על המדף בחדר של נועם. מזל שהן לא מפורצלן גם ככה משימת ניקוי האבק בבית הופכת קשה מיום ליום. אתמול הסתבר לי מפיו של נועם, שיש גם אפשרות לקבל "יד" אדומה שמשמעה שזכית מייד בכרטיס מתנה בשווי 100 דולר אוסטרלי (שווה ערך לכ- 300 ש"ח) . סכום אגדתי עבור ילד בן 9. מיותר לציין שכל יציאה לסופר כרוכה בהתרגשות רבתי ושקלפי הפוטי (פוטבול אוסטרלי) הוחלפו אחר כבוד בסשנים ארוכים של סחר ומכר במניאטורות של קולס בהפסקות בבית הספר. על היתרונות של המהלך הזה לקולס ולמותגים שמשתתפים בו אין צורך להכביר במילים.

בכל מה שקשור אלינו, אלוהים יודע מה נעשה עם ערמת הגרוטאות הזו בעוד מספר חודשים. נראה לי שנועם יהיה מוכן להשליך אותי מהבית לפני שהוא משליך את המייד אין צ'יינה האלה לפח.

הזדמנות להגיד שנה טובה וזה. שיהיה לנו מתוק כמו נוטלה, דיאטטי כמו מים מינרלים ושעם הווג'ימייט כבר נסתדר.

נשיקות מהמרחקים.

אבישג

 P_20180827_154250_p

Avishag Rager אבישג רגר
אשה של מילים, פריקית של מידע, בוראת רעיונות, מנסחת תכנים, משכנעת סקפטיים, מנחת קבוצות, מזהה הזדמנויות, חוקרת שווקים ומזיזה הרים, באר שבעית גאה שנמצאת בשליחות במלבורן אוסטרליה. חיה עם עידן- מגייס משאבים וצלם מוכשר ומגדלת איתו את נועם - קוסם קטן עם נשמה ענקית.