ירידה במשקל בשיטה טבעית עם דיקור סיני. דיקור סיני להרזיה

דיקור סיני להרזיה

בחורה עם מחשב נייד

שמירה על משקל גוף תקין חשובה מאוד בכל גיל. אם אתם סובלים ממשקל עודף ומעוניינים לרדת במשקל ולסגל לעצמכם אורח חיים בריא יותר, הגעתם למקום הנכון. דיקור סיני מעודד ירידה במשקל בשיטת טיפול טבעית בריאה. יחד עם טיפולי הדיקור הסיני תתבקשו לשלב פעילות גופנית באופן קבוע בסדר היום, להקפיד על תזונה בריאה ולהפחית את רמת המתח. שינויים אלו באורח החיים ישפרו את תפקוד מערכת העיכול ויאפשרו ירידה בריאה במשקל.

איך דיקור סיני עוזר לירידה במשקל?

טיפולי דיקור סיני להרזיה מומלצים במהלך תקופת הדיאטה וגם לאחריה. המשך הטיפולים לאחר ההגעה למשקל היעד תסייע לכם לשמור על משקל תקין ולמנוע השמנה חוזרת. דיקור סיני מצליח להפחית בצורה משמעותית את רמת המתח והחרדה בגוף. במהלך הטיפול מופרשים בגוף חומרים המעודדים שחרור אנדורפינים המעוררים תחושות של רוגע. הדיקור הסיני מצליח לצמצם משמעותית חשקים למזונות עתירי קלוריות ולהפחית מצבים של אכילה רגשית.

השפעה חיובית נוספת של דיקור סיני על ירידה במשקל באה לידי ביטוי בשיפור התפקוד של מערכת העיכול. נקודות הדיקור מטפלות בקשיים בעיכול ומעודדות פעילות תקינה ובריאה של חילוף חומרים בגוף. טיפולי הדיקור מסייעים לכל מערכות הגוף לחזור לפעול במצב של איזון עם זרימת אנרגיה טובה ובריאה.

באלו נקודות דיקור כדאי לבחור?

קיימות בגוף נקודות דיקור רבות כאשר כל נקודה מביאה עמה השפעה חיובית משלה. במהלך כל טיפול דיקור סיני מופעלות כמה נקודות אותן בוחר המטפל בהתאם לאבחון ובהתאם לתגובת הגוף לטיפולים קודמים. לטובת ירידה במשקל, הנקודות אותן נהוג להפעיל הן נקודת הפה, הבטן, הריאות, הכליות ובנשים גם נקודת השחלות.

הפעלה של נקודת באזור הפה חיונית במקרים של אכילת רגשית אימפולסיבית ובמקרים של עלייה במשקל לאחר גמילה מעישון. מקרים בהם ההשמנה נגרמת מנשנושים בלתי פוסקים מטופלים תוך הפעלת נקודות באזור הבטן. השמנה הנובעת מאכילה מרובה של ממתקים ומתוקים דורשת הפעלה של נקודות באזור הריאות. כאשר העלייה במשקל מופיעה יחד עם תסמיני גיל המעבר כדאי למקד את הטיפול בהפעלת נקודות באזור הכליות והשחלות. מקרים של השמנה עקב הפרעה הורמונלית מטופלים תוך הפעלת נקודת הטחול. חילוף חומרים נמוך מטופל תוך הפעלת הנקודות המשפיעות על בלוטת התריס.

כיצד מתבצע הטיפול?

מחטים זעירות ודקות מאוד מוצבות בנקודות הדיקור המתאימות למשל כחצי שעה עד 45 דקות. הטיפול מתבצע בקליניקה נעימה ואינו כרוך בתחושת כאב או תופעות לוואי כלשהן. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר ההמלצה היא על סדרת טיפולים, כאשר תצליחו להרגיש שיפור כבר לאחר הטיפול הראשון.

Acupuncture for weight loss with Raphael Rojansky
דיקור סיני לירידה במשקל עם רפאל רוזנסקי
רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/