יצרנית המזרנים אולימפיה – OLYMPIA

יצרנית המזרנים אולימפיה פותחת לראשונה חנות דגל קונספטואלית, רוצים לדעת עוד כנסו לכתבה.

בחורה עם מחשב נייד

צילמה לבנה רייזר
צילום  יח"צ

יצרנית המזרנים אולימפיה

 

פותחת לראשונה

 

 חנות דגל קונספטואלית

 

 

צילמה לבנה רייזר
צילמה לבנה רייזר

 

 

יצרנית המיזרנים אולימפיה פותחת בפעם הראשונה חנות דגל שאינה אך חנות אלא אף מרכז מידע וידע בנושאי השינה ונינוחותה כולל התאמת מזרן, כריות ואביזרי השינה למיניהם והכל במגמה להפוך חלק חשוב זה מחיינו למושלם, מרגיע, מחדש כוחות גוף ונפש, בקיצור,התחדשות של גופנו ליום המחר.

 

צילמה לבנה רייזר
צילמה לבנה רייזר

 

להשקת חנות קונצפטואלית זאת שנפתחה בכפר סבא הוזמנתי לשם סיקור והתרשמות ואכן נגלה לפני עולם השינה במיטבו.

צילמה לבנה רייזר

צילמה לבנה רייזר

 

בחנות הוצגות תפיסות חוויתיות המותאמות לחדרי נוער,לזוגות צעירים ואף לאוכלוסייה הבוגרת שמדרך הטבע קיימות בקרבה דרישות נוחות יתר ובעיות גב ועמוד שידרה.

 

צילום באישור היח"צ
צילום באישור היח"צ

 

שירות נוסף ויחודי שניתן במקום הינו שירות OLYMPIA ART   שלפיו יוכלו רוכשים לקבל עיצובי מיטות לפי מפרט שלהם או של אדריכלים מטעמם כאשר כל מפרט גודל חומר ורעיון עיצוב יופק כ- TAILOR MADE.

 

pizap.com15519271227001

אול​י​מפיה הנה יצרנית מזרנים ישראלית מזה ​כ-40 ​​​שנה ועד כה שיווקה מוצריה בחנויות שונות.

בשנים האחרונות נכנסה החברה לשיווק אונליין ובחנות מפעל.

לחברה מוניטין רב באיכות המזרנים והשירות ​אותו מעניקה לקהל לקוחותיה ואף נהנית מלקוחות חוזרים.

מוצרי החברה עומדים בכל הסטנדרטים של התקינה האירופאית​ ​ומוטמעות בהם טכנו​ל​וגיות ייצור חדשניות מתקדמות המאפשרות מתן נוחות שינה, תמיכה לגוף, מזרן עם בדים נושמים ופתחי א​וורור.

כיום בטכנולוגיה החדשה ובחומרים האיכותיים אין צורך להפוך את המזרון אלא אפשרי לישון על צד אחד בלי לחשוש שחלילה המזרון לא ינשום או יפתח שקעים או כל בעיה אחרת.

 

צילמה לבנה רייזר
צילמה לבנה רייזר

 

מעט על החברה :

אולימפיה רהיטים הוקמה בשנת 1982, ומאז מתמחה בייצור ובשיווק רהיטים ומזרנים לחדר השינה. לאורך השנים למדנו מה הופך את זמן השינה לחוויה אמיתית, ובמפעלנו עובדים במרץ כדי לספק לכם את החוויה הזו בכל פעם מחדש – גם ברמת נוחות השימוש וגם ברמת הלוק והעיצוב. בנוסף לכך, אנחנו שמים דגש חזק על חדשנות, ולכן תקבלו תמיד את המזרנים המתקדמים ביותר או את המיטות המתכוונות הכי משוכללות שיש.

בחנות המפעל שבכפר-סבא ממתין לכם צוות מקצועי ואדיב, שמכיר כל רהיט מקרוב ויודע להמליץ לכל אחד על הפתרונות המתאימים לו. תוכלו לבחור ריהוט מתצוגה ולקבלו באופן מידי, או לחלופין להזמין רהיטים בהתאמה אישית – המומחים שלנו ילוו אתכם בתהליך ויסייעו לכם לעצב וליצור פריט יחיד במינו.

כל המוצרים שלנו נמכרים ללא פערי תיווך ונמסרים אליכם ישירות ממפעל הייצור. לכן, אתם נהנים ממחירים שווים, ללא פערי תיווך ועמלות לא ברורות. אם לא די בכך, אנו מציעים הנחות משמעותיות על כל המוצרים ומאפשרים לכם לפרוס את סכום הקנייה ל-12 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

כל שנותר לכם הוא לבקר בחנות או ליצור עמנו קשר.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו 072-3267928 או 052-6500463.

 

לאתר החברה: לחצו כאן.

 אולימפיה, פארק תעשיה בראון קדומים

חנות הדגל – יוחנן הסנדלר 5, בית הפעמון כפר סבא,

חנות תצוגה – אאוטלט אברהם שפירא 1 אור עקיבא

 

 

 ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER

בכתבה יש צילומים באישור היח"צ