יצאנו, חקרנו וחזרנו עם תשובות! כך תדעו איזה סוג ספורט מתאים גם לכם:

הגשם של החורף עוד רגע נגמר וקרני השמש של הקיץ כבר מחכים לנו פינה. אז שניה לפני טירוף הדיאטות (כי כולנו רוצות ללבוש ביקיני ולהראות כאילו כל החורף אכלנו רק מלפפון וחזה עוף), הינה כמה דברים שיעזרו לכל אחד ואחת להפרד מהחורף בשמחה ולקבל את הקיץ בחיוך.

בחורה עם מחשב נייד

הקיץ עוד שניה מגיע וזה בדיוק הזמן לשנס מותניים, להיכנס לכושר ולהתחיל בחיטוב הגוף! כן כן, שמעתם נכון, זה הזמן לקום מהספה ולהתחיל לזוז ותאמינו לנו זה אפילו נחמד. איך עושים את זה אתם שואלים? בתור בטטות כורסה ידועות יצאנו לשטח ובדקנו מה היא הדרך הטובה וכיפית היותר לעשות את זה.

בתור התחלה וכיאה לעצלניות כמונו, בדקנו באינטרנט (מהספה כמובן) על מספר אופציות שונות לעשות כושר, הראשונה שבדקנו הייתה TRX . אימון הTRX הינו אימון כוח המתבצע על ידי רצועות שמחוברת לעצם מסויים (עץ, קורת גג או  אפילו דלת). האימונים מתבצעים בקבוצות, ביחידים, על ידי מאמנים או סתם בבית, וכמו שכבר בטח ניחשתם: אנחנו בחרנו לעשות את זה בבית! בהתחלה זה היה נחמד, אנרגטי ואפילו כיף אבל לאחר מספר ימים התחלנו למצוא תירוצים שהגנו עלינו מפני רצועות הכושר הצהובות.

למי זה בכל זאת יכול להתאים? לאנשים בעלי משמעת עצמית גבוהה ויכולת התמדה.

למרות שאופציה א' לא עברה בהצלחה, לא התייאשנו והמשכנו לחפש את הדרך הטובה והכיפית היותר לביקיני בקיץ הקרוב ועברנו לאופציה ב': קבוצת ריצה. קבוצת ריצה הינה שם קוד לקבוצת אנשים אשר רוצים להיכנס לכושר אבל לא מוכנים לוותר על חברה טובה. אז לאחר יום לימודים ארוך פשטנו את הג'ינס, לבשנו טייץ, נעלנו נעלי ספורט ויצאנו נרגשות לקבוצת הריצה בפעם הראשונה. לא לקח לנו יותר מדי זמן להבין שריצה זה פחות קטע שלנו ולצערנו גם את האופציה הזו פסלנו.

איך תדעו אם זה מתאים לכם? אם אתם אנשים חברותיים שאוהבים לרוץ אבל לא בא לכם לצאת לבד בערב, קבוצת הריצה היא המקום המושלם בשבילכם!

חשבתם שהתייאשנו? מה פתאום! אנחנו כאן עד שנמצא את הספורט המושלם ונאבד את הקילוגרמים העודפים בירכיים! אז במיוחד בשבילכם- אופצייה ג': קיקבוקס. קיקבוקס הינו ספורט ואומנות לחימה בו משתמשים בבעיטות ואגרופים ובשנים האחרונות הפך לאימון גופני אהוד. אז כן, אתם מקבילים את הגוף שתמיד רציתם ויחד עם זאת מוצאים עצבים בצורה כיפית ביותר! הקיקבוקס הינו אימון כוח מעולה אך אנחנו רק רצינו להתחטב ולכן השארנו אותו מאחור.

למי זה יכול להיות מושלם? לאנשים שרוצים לבנות את מסת השריר שלהם, לפתח את הגוף וכל זאת בעת ובעונה אחת עם הוצאת כל הכעס שצברתם במהלך השבוע על שק החבטות בחדר הכושר.

אז כבר היינו בחדר הכושר והחלטנו להישאר שם ולבדוק אותו לעומק, מה מצאנו אתם שואלים? אז ככה, מצאנו המון מכשירי כושר מגוונים (שלמען האמת אין לנו מושג איך משתמשים בהם), אנשים חטובים (שקצת גרמו לנו להרגיש רע שאכלנו המבורגר היום בצהריים) ובעיקר מדריכי כושר מקצועיים.

בחדר הכושר התחלנו לעבוד והפעם גם נשארנו לחודש שלם, אבל גם פה הרגשנו שמשהו חסר, לאחר יום שלם בו אנחנו יושבות בכיתה ולומדות הרגשנו געגוע לאוויר שלא מגיע דרך המזגן. לאחר בירור קצר מצאנו מאמן כושר שעובד גם בחדר הכושר אך גם כמאמן פרטי. כך, היינו בטוחות שאותו מאמן, אבי שמו, הינו מאמן מקצועי ובעל ניסיון ואף קבענו אימון ניסיון. לאחר אימון זה קצת התאהבנו בספורט, באוויר ובעיקר באבי ומאז אנחנו אצלנו מרוצות ומחכות לכל אימון!

מאמן אישי

איך תדעו שזה "הדבר" בשבילכם? אם נמאס לכם מהאוויר של המזגן אבל אתם לא מוכנים לוותר על המיקצועיות- אבי, או כל מאמן כושר אישי, יכול להוות פיתרון מציון.

אז אל תגידו לא ידעתי, אל תגידו לא שמעתי, הקיץ כבר בפתח ונעלי הספורט מחכות לכם במתח!