יפה להדהים גם בגיל 70

קתרין דנב, השחקנית הצרפתייה בת ה-70, עדיין מעלפת וזוהרת. עכשיו היא משתתפת בקמפיין קולקציית תיקי נואה ללואי ויטון שיצר מרק ג'ייקובס

באוקטובר האחרון היא חגגה 70, אבל השחקנית הצרפתייה קתרין דנב, עדיין יפיפייה מעלפת וזוהרת לא פחות משהייתה בשנות ה – 20 שלה, כשהשתתפה בסרטים שהפכו מאז לקלאסיקות כמו "מטריות שרבורג", "יפיפיית היום" וכעשרים שנה מאוחר יותר "המטרו האחרון". עם השנים ובשל יופייה הנדיר והאלגנטיות הצרפתית הטבעית שלה, היא הפכה לסטייל אייקון ולמזוהה עם כמה ממותגי העל הצרפתיים הנחשבים ביותר. עכשיו היא משתתפת בקמפיין הפרידה, שיצר מארק ג'ייקובס לקולקציית אביב – קיץ 2014, של תיקי נואה ללואי ויטון.

דנב עדיין שחקנית עסוקה ומוערכת מאוד גם היום, ולמרות שהיא כוכבת על לא רק בצרפת אלא בעולם כולו, לא הרבה ידוע על חייה הפרטיים והיא נוהגת לשמור על פרופיל נמוך בתחום האישי. זהו אולי חלק מסוד הקסם המסתורי של הבלונדינית הכי בלונדינית בדברי ימי הקולנוע הצרפתי, ביחד עם המראה הקריר והמעט מרוחק שלה, שהפך אותה לסוג של אלילה. דנב אגב מעולם לא התחתנה ובראיונות עבר התייחסה לנישואין כאל מלכודת.. אבל היא אימא לבן ובת בוגרים משני אבות שונים (הבמאי רוז'ה ואדים והשחקן מרצ'לו מסטרויאני).

שחקניות צרפתיות, לא נוהגות להתראיין בפתיחות על הרגלי התזונה והספורט שלהן כמו כוכבות הוליוודיות, כך שאין לי מושג מה היא עושה כדי להראות כפי שהיא נראית, מלבד הגנים המשובחים והתכונה הזאת של הצרפתיים, שיודעים כנראה לעשות הכל במידה. זו היא הרי התשובה הנצחית לאיך הנשים הצרפתיות שומרות על משקלן, עם כל הגבינות השמנות והבאגט הפציח שמונח תדיר על השולחן. במובן הזה, דנב היא צרפתייה קלאסית והמידתיות שלה מאפשרת לה להישאר יפה גם עם ה- guilty pleasure הבעייתי שלה: דנב מעשנת ולא טורחת להסתיר את חיבתה לסיגריה מפעם לפעם. עישון הוא כמובן הרגל רע (שגם הורס את עור הפנים!) ולא משהו שאני מתפעלת ממנו או רוצה לעודד ובכל זאת, אני מודה שמשהו בהתרסה שלה ובכך שהיא מצפצפת על המוסכמות ולפחות לא מסתירה את חטאיה בהתחסדות כמו כוכבות אחרות, מוצא חן בעיניי, בעיקר משום שהוא מעיד על אופייה החזק והאינדיבידואלי. חוץ מזה, ברור לחלוטין שהיא לא עושה את זה יותר מידי, אחרת מן הסתם לא הייתה נראית כפי שהיא נראית. בכוונה הבאתי לכם בנוסף לתמונות הקמפיין, גם תמונות רגילות שלה שלא עברו ריטוש, הוכחה לכך שהיא נשארת יפה בכל מצב.

ומילה על הקמפיין האלגנטי של LV ל- Noe' bag: מארק ג'ייקובס ניפרד כידוע לפני מס' חודשים, מתפקיד המנהל הקריאטיבי של לואי ויטון אחרי 16 שנה ומחליפו ניקולה גסקייה, כבר נכנס לנעליו הגדולות באטלייה שבפריס. לקמפיין האחרון שג'ייקובס הגה עבור המותג היוקרתי, הוא בחר להציג סדרת פורטרטים של נשים זוהרות, אשר שימשו עבורו כסוג של מוזה לאורך השנים ב-LV : במאית הסרטים והחברה הקרובה סופיה קופולה, שגם עיצבה עבור LV את תיק ה-SC בשנת 2009 וגם שיתפה עם ג'ייקובס פעולה בפרויקט עיצוב החלונות בחנויות המותג, קתרין דנב וג'יזל בונשיין שהשתתפו בעבר בקמפיינים עבור לואי ויטון, השחקנית הסינית פאן בינג בינג והדוגמניות קרוליין דה מגרה ואדי קמפבל, שצעדה על המסלול בתצוגה של הקולקציה האחרונה, שעיצב ג'ייקובס עבור המותג. כל אחת מהנשים הצטלמה עם תיק שונה מהקולקציה המשקף את טעמה. את הצילומים המעולים צילם צלם האופנה הנחשב סטיבן מייזל, ויש משהו אפל ויחד עם זאת מואר בצילומים של הנשים היפות שבתמונות. קמפיין יפיפייה שמוסיף נדבך אלגנטי אחרון, לחותם הענק שג'ייקובס השאיר בלואי ויטון.

ג'יזל בתמונת הקמפיין לתיקי 'Noe של לואי ויטון
*

*סופיה קופולה

*קרוליין דה מגרה
*

*אדי קמפבל
להשיג: בחנות לואי ויטון – קניון רמ"א, ת"א
*
וידאו:
http://youtu.be/oZnH5mQD6ss
http://youtu.be/eWnzRTrGnTE
*
מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.