יער אפשרויות: חוויה קסומה בלתי נשכחת של טיול בטבע ו…סדנת מודעות עצמית

כל חיינו הם יער אפשרויות אחד גדול. אנחנו קובעים כיצד ייראו. אז אם אתם מרגישים צורך לרענן את החיים בחוויה בלתי נשכחת, הכוללת טיול בטבע משולב סדנת מודעות עצמית- הגעתם בול למקום הנכון. וכן- זה וואו…

yaar 4

yaar 77 z yaar 34 z yaar 45 zyaar 0 z yaar 9 z yaar 8 yaar 7 yaar 5yaar 3 yaar 2
yaar6
בדמיוני, אני שוב מטיילת ביער אפשרויות בפתח תקווה. מרחפת בין העצים, נושמת את האוויר הצח ומתמוגגת בהנאה מטיול בטבע מושלם שכזה. חיה את הרגע. בוחנת את הערכים שלי, איך אני תופסת את עצמי ולאן שואפת להגיע. אז מה הדבר שעורר אותי למחשבה זו? מה הקשר בין יער אפשרויות ליער של החיים שלנו? למודעות עצמית?

 הכל התחיל ביוזמה ברוכה של מורן מישל מנהלת קהילת סלונה…

מורן ארגנה טיול מדהים שקראה לו: "סיור בחדרי הלב" ( דומה לשם הספר שלי: סודות מחדרי הלב). אז התארגנה לה קבוצה מופלאה של נשים ליום כיף רוחני שכזה, אשר החל ביער אפשרויות בפתח תקווה. אחחח…איזה בחירה מוצלחת! אז מה יותר טוב מאשר להתחיל את היום בקבלת פנים חמה של ארוחה בריאה, היכרות עם בנות מופלאות וטיול בטבע ביער בלתי נשכח?

טיול בטבע ביער אפשרויות, בשילוב מודעות עצמית. תראו מי עומדת מאחורי זה.

אז קבלו את גליה בן חיים טריינר ב-NLP, תרפיסטית במשחק ומנחת סדנאות באמצעות משחק לפיתוח חשיבה יזמית. אכן, אישה מיוחדת משכמה ומעלה!

גליה אומרת שהחיים שלנו הם יער אחד גדול. הבחירה היא בידנו איך לחיות בתוכו. שורשי העצים הם השורשים שבאנו איתם לעולם. איך נצמח ונגדל, ואם נמריא לשמיים- הכל תלוי בנו. יכולים אנו לחוות חיים מלאים ועשירים, שכל פיסה ביער נוגעת בנו – ויכולים גם להיפך. חייה האישיים של גליה זרועים בכוכבים של אפשרויות, אותם הובילה למקום של אהבת אדם, צמיחה אישית. כל רמ"ח אבריה משדרים שליחות גדולה אחת.

 טיול בטבע, זה לטייל בחיים שלנו זרועי עצים, כאשר המטרה להגיע למודעות עצמית.

אז יצאנו לטייל בין עצי היער ביחד עם גליה בן חיים, אשר ליוותה אותנו במצלמה שלה. נשמנו את האוויר הצח, וכל אחת מאיתנו (כ-10 נשים) תפסה את מקומה בנוחות בצל. וכך טיילנו עם עט ודפים בשורשים, בערכים ובסיפורים שמחברים ביניהם. מילוי השאלון אפף אותי בשיכרון חושים בלתי נשלט. כתבתי הכל מתוך הלב והנשמה. התחברתי למי שאני וקבלתי חיזוקים לערכים שלי, חוזקות ולעוצמות שמלטפות את חיי. נוכחותה של גליה בסביבה, הפעימה בי רוח גבית. האמנתי ביכולות המופלאות שלה לעזור לאחרים. נתתי דרור למחשבותיי ולמילים שנשפכו על הדף.

 בסיום הסיור התכנסנו לסיכום סדנת מודעות עצמית.

האמון של הקבוצה בגליה, החיבור שלנו לאישיותה והמקצועיות ששידרה – פתחו את ליבנו. כל אחת מאיתנו שיתפה את הקבוצה בסיפור אישי נוגע. הקשבנו, שמחנו, כאבנו ואף הזלנו דמעה.

 תם ולא נשלם סיפורו של יער אפשרויות…

הוא ממשיך להפיץ את אורו לכל מי שרוצה לגעת בעצמו. למי שרוצה להגיע למודעות עצמית גבוהה. למי שרוצה להכיר את העוצמות והכוחות שבו. לכל מי שרוצה להיות מאושר ולחיות בשלמות אישית. למי שבאמת רוצה להשתחרר ממחסומים ולהגשים את עצמו. אז, אם יש בכם אומץ – קחו את עצמכם לטיול בטבע ביער האפשרויות בפתח תקווה, טיילו ביער חייכם ותצאו מחוזקים וחדשים. ו…שלא תגידו למה לא סיפרת לנו קודם?

 לתיאום קבוצות ובודדים: גליה בן חיים טל. 050-8210386

מייל: galiabh@yahoo.com

אתר:  יער אפשרויות פתח תקוה   

תמונות: תודה לגבירה והחברות לטיול .