ינטע בארון

שמלה שחורה עם קרושה פרחים לבנים. מה לעזאזל חשבתי כשקניתי אותה?

לאמא שלי, היה משפט כזה: היא נראית כמו ינטע דבוז'ה. המשפט נאמר בזלזול, בהנפת יד, ולפעמים, אם היא באמת לא יכלה לסבול את אותה ינטע דבוז'ה, הייתה מוסיפה גם: ויש לה תחת כמו מגש תה.

השמלה השחורה? זו עם קרושה הפרחים הלבנים? מה לעזאזל חשבתי כשקניתי אותה?

לזכותי ייאמר, שהיא הייתה במבצע של 1+1 והשמלה השנייה אותה קניתי, מיני שחורה וסקסית – נהדרת.

אבל את זו? השחורה? להלוויות? ינטע דבוז'ה, אני שומעת את אמא שלי.

ולא לבשתי אותה אפילו פעם אחת. אחת!!

שמלה שחורה מכוערת_450x800

לעומתה,את  האפורה, היפה הזו, שקניתי לפני משהו כמו שש או שבע שנים, בגזרת מעטפת, לא הפסקתי ללבוש. עם מגפיים שחורים ארוכים, עם מגפיים אפורים, עם נעלי עקב, עם שרשרת ארוכה, ועם שרשרת צבעונית, וכשאני זורקת עליה ככה, באגביות, ג'קט גי'נס, אני שומעת אותה אומרת לי תודה.

שמלה אפורה יפה_450x800

מתה עליה, על האפורה שלי. הכי אהובה עלי בארון.

את שומעת, אמא? ינטע דבוז'ה לא גרה כאן, רק אפורה עם ג'קט גי'נס.

תמונה 1 ינואר 2010_450x800

 גם אתן מוזמנות למסיבת ההחלפות של סלונה, לחצו על ההזמנה לאישור הגעה

מסיבת ההחלפות 2014. לחצי לאישור הגעה

יעלי כרמי
מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה אישית, לכתיבה ברשת ובמדיה החברתית, סיפורים ממגירת הזיכרונות, ליצירת בלוג - 'בלוג משלך', ותוכן אישי- שיווקי באמצעות סיפור. יועצת ומלווה תהליכי כתיבה. בלוגרית וותיקה ואוהבת מילים. בעלת סדרת הרצאות 'מילים רבות יופי' בנושאי אהבה, טעמים וריחות, בתים וגעגועים.ילידת 1964, אמא למעין ונועה, גרה בקיבוץ הזורע, עם ע., בן זוגי האהוב. הבלוג שלי בסלונה נתן לי במה לכתיבה, להבעה וכך יצרתי לי מקום ומומחיות בעולם. אני מאמינה שכל אשה צריכה בלוג משלה. מקום בו היא תוכל לכתוב, להשפיע, לשתף, להשתייך לקהילה, ולהשמיע את קולה. אני אוהבת שירה וספרות, קולנוע וטלוויזיה, שירים עבריים, לחם עם חמאה, שוקולד בטעם תפוז, וקשה לי לעמוד בפני עוד זוג מגפיים או סנדלים בסוף עונה. אני מזמינה את כולן לסדנאות הכתיבה ומתרגשת עם כל בלוג חדש שפותחת אחת התלמידות שלי. הבלוג שלי שינה את חיי, ואני יודעת, שהוא ישנה גם את חייכן. בואי, וגם לך יהיה בלוג משלך.