ימי גיבוש עם צ'ילי הפקות

בחורה עם מחשב נייד

יום גיבוש הוא יום כיף שנועד לקרב בין האנשים ולהעניק להם חוויה ייחודית שתגרום לגיבוש ולקשירת יחסי חברות. המפתח ליום גיבוש מוצלח הוא יצירה של אווירה נעימה ופתוחה לצד תוכן עשיר, מהנה ומרתק.

ארגון של ימי גיבוש מוצלחים דורש עבודת הכנה מושקעת ומדויקת. אם אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אינכם יודעים כיצד לארגן את יום הגיבוש, על מה חשוב לשים דגש , איך להעניק חוויה בלתי נשכחת למשתתפים ועוד, אני בצ'ילי הפקות אירועים נשמח לשתף אתכם בניסיון שלנו ולהפיק לכם יום גיבוש עשיר בתוכן חוויתי ומובנה.

 

ימי גיבוש –7 טיפים מנצחים באדיבות צ'ילי הפקות

יום גיבוש מהנה ומוצלח בנוי על שני דברים בסיסיים, ערך מוסף וחוויה. נוסף על החוויה חשוב שהמשתתפים יקבלו מהיום גם תוכן, מסר וערך מוסף, לכן רצוי לשלב ביום אטרקציות, פעילויות מהנות ומאתגרות לצד הרצאה או סיור לימודי, הכול בהתאם לאופי הקבוצה.

יש להקדיש תשומת לב למיקום שבו נבחר לבלות את יום הגיבוש, לאופי של המיקום, לתנאי השטח, לאקלים ולמזג האוויר ובעיקר למרחק. לא תמיד מומלץ לבחור יעדים רחוקים, צריך לשים על המאזניים את האטרקציה שמציע המקום לעומת המרחק. אם האטרקציה לא מלהיבה במיוחד ושווה נסיעה למרחקים, כדאי לבחור מקום קרוב יותר.

החלטתם לנסוע רחוק? חשוב לחלק את הנסיעה בצורה נכונה. חשוב לעשות הפסקות לארוחות, למנוחה ושירותים, ואם המרחק רחוק מאוד, כדאי לשלב תכנית גם בנסיעה או בזמן העצירה.

את המקום כדאי לבחור בהתאם לעונות השנה. יש אתרים שבהם תנאי מזג האוויר בעונה מסוימת אינם מתאימים, יש מקומות שהם עמוסים בעונות מסוימות ובכל מקרה של התלבטות באשר לתנאי מזג האוויר, חשוב לתכנן יעד חילופי למקרה של מזג אוויר קיצוני.

את היעד יש להתאים לאופי הקבוצה, אם ביום הגיבוש יש ילדים קטנים, יש לבחור מקום מתאים לילדים, אם הקבוצה מכילה אנשים מבוגרים, נשים בהיריון או אנשים המוגבלים מבחינה גופנית, חשוב לקחת את הנתונים האלו בחשבון ולבחור מקום מתאים ונגיש.

מומלץ לשכור מדריך או מפעיל שיפיקו ויארגנו את יום הגיבוש. אם הקבוצה שלכם מונה עד חמישים איש, תוכלו לשכור מפעיל אחד, אם הקבוצה מונה יותר משתתפים, רצוי לשכור מספר מפעילים בהתאם לכמות האנשים. באופן עקרוני רצוי לחלק את המשתתפים לקבוצות קטנות כדי שכל משתתף יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב, גם של המדריך וגם של שאר המשתתפים.

אם המשתתפים מגיעים ליעד ברכבים הפרטיים שלהם, אל תשכחו לברר האם יש חניה בקרבת המקום.

מוזמנים לקרוא עוד בבלוג שלנו