ימים פתוחים לימודי עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

ימים פתוחים לימודי עיצוב גרפי

רוצים לעבוד בתחום כובש כמו עיצוב גרפי? מחפשים מידע  רלוונטי על עולם הייטק במאמר זה תקבלו הכל על עולם העיצוב הגרפי אין מספיק גרפיקאים טובים אבל בשביל שזה כן יקרה צריך להיות שינוי באופן העברת קורס עיצוב וגרפיקה. זה לא מספיק להעביר קורס על תוכנות גרפיות כגון פוטושופ שהיא הכי טובה בעיבוד ועיצוב תמונה. יש את תוכנת האילוסטרייטור שהיא תוכנה וקטורית וניתן ליצור בה בקלות לוגואים ימים פתוחים לימודי עיצוב גרפי  וקטוריים, כפתורים לדפי אינטרנט אייקונים וכו', יש גם את תוכנת האינדיזיין שהינה תוכנה של עימוד כמו ספרים קטלוגים, מגזינים ועוד דברים אחרים.

כל מה שרציתם לדעת על עולם המדיה –  העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה שכולל שיעורי  הסבר בווידאו  ומידע  מאוד חשוב על עולם הגרפיקה והעיצוב ימים פתוחים לימודי עיצוב גרפי  מה צריך ללמוד בקורס גרפיקה?

איך ללמוד להיות מעצב גרפי או גרפיקאי   לימודים אישיים ופרטיים מהבית אונליין דרך המחשב עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה להיות מקצוען בתחום ללמוד לבצע בעצמך גרפיקות במחשב לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  קורס כזה מקיף לא מעט נושאים. החל ממושגים בעיצוב וגרפיקה, פיתוח חשיבה גרפית והכרת התוכנות הגרפיות והכרה של דרכי עבודה נכונים בהן, חשוב שתכירו את גלגל הצבעים, תורת הצבע שבקיאות בה תוכל לעזור לכם באילו צבעים להשתמש עבור מוצר מסוים ובאילו לא. למשל למה באוכל ומסעדות עדיף להשתמש בצבעים חמים ולא בקרים. אילו צבעים נכללים בקרים ואילו צבעים בחמים. תלמדו את תורת הטיפוגרפיה באיזה כתב לבחור עם איזה צבע, ובאילו אפקטים לבחור.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

ימים פתוחים לימודי עיצוב גרפי  להעביר את האוירה

כשאתם לומדים איך לעצב בקורס עיצוב וגרפיקה, חשוב שתלמדו להעביר אווירה נכונה של הנושא שאותו ברצונכם לעצב, למשל כשתעבדו עם תוכנת הפוטושופ תלמדו לא סתם לשים תמונות באופן שרירותי, תרגישו אותם מהלב, מהבטן, תלמדו לשים תמונות ולטפל בהן בצורה שיוכלו לחפוף בטבעיות לתמונה השנייה, תלמדו לעצב מסגרות יפות עם אפקטים של אווירה, אור קשה, אור רך, התמוססות, תלמדו שזה גם יכול להיות עניין של ניסוי וטעייה, מה נראה טוב לעין שלכם, תנסו לאמן את העין שלכם שתסתכל טוב על הדברים, תנסו לאמן את העין והמוח להבחין מה מתאים להעביר מסר, מה הנושא, איך להוסיף תמונות נוספות, אולי צריך להחסיר תמונות נוספות ומה עוד צריך לעשות.

עיצוב וגרפיקה הנו גם עניין של קבלת החלטות חשובות שנובעות מתכנון מסויים, יש לכם בראש מעין דימוי שאתם רוצים שהעיצוב שלכם יהיה דומה לו בתוצאה הסופית, זה יכול גם להיות על דף על סקיצה שהשכלתם לצייר מקודם כדי לחשוב איך להעביר את המסר שאתם רוצים להעביר.

לימוד תוכנות נוספות

ללמוד לעבוד ולדעת לעצב גרפיקה בצורה מקצועית עם התוכנות הגרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים ומבוקשים בתעשייה הישראלית ובעולם כולו אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שלומדים, התוכנה בנויה על שיטה של ווקטורים שהכוונה לקווים ונקודות וצורות שאפשר לאייר בתוכנה והיכולת לכווץ ולהגדיל את האיור מבלי לפגוע באיכות האיור לצורך הדפסה, זאת הסיבה שמעצבים גרפיים רבים נהנים להשתמש בתוכנה הזו בשביל ליצור לוגואים, בייחוד שלוגואים יצטרכו להתאים לפורמטים רבים ויכווצו ויגדלו המון פעמים. תוכלו ללמוד דברים נוספים גם באמצעות מכללות שמעבירות את הנושא דרך האינטרנט אחד על אחד עם מורה מקצועי ומומחה מה שיכול להתאים ללא מעט אנשים.

 

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/