ילדת הפרפרים/רנה דנפלד

ייהן של נעמי וסיליה מצטלבים. חייהן של שתי נשמות אובדות ואבודות. חייהן של שתיים שהחיים הציבו בפניהן אתגרים ומכשולים. חייהן של מי שמצאו את הכוח לשרוד.

חייהן של נעמי וסיליה מצטלבים. חייהן של שתי נשמות אובדות ואבודות. חייהן של שתיים שהחיים הציבו בפניהן אתגרים ומכשולים. חייהן של מי שמצאו את הכוח לשרוד.

נעמי היא בלשית פרטית הידועה כ"מאתרת הילדים". היא מתמחה באיתור ילדים שנעלמו ולא בכדי. היא עצמה הצליחה להינצל מהתופת כשהצליחה לברוח דרך שדות התותים מהמקום בו היתה שבויה עם אחותה הקטנה. היא לא זכרה איך קוראים לאחותה או היכן בדיוק היא היתה שבויה. ובטוח שלא מה היה שם בשבי. אבל היא זכרה שיש לה אחות קטנה, שעליה שמרה והיתה שרה לה שירים.
נעמי החליטה להפסיק את עבודתה כחוקרת ולהתמקד בחיפושים אחר אחותה. רגשות האשם והכאב לא נתנו לה מנוח. היא יודעת בתוך תוכה שאחותה עדיין חייה. והצלת אחותה , תביא גם להצלתה שלה.

במהלך חיפושיה היא מגיעה לאזור המפוקפק בו משוטטים הילדים החיים ברחובות. היא פונה אליהם בתקווה שדרכם היא תצליח לאתר את אחותה.
באזור זה היא פוגשת את סיליה. ילדה בת שתים עשרה, שנמלטה מביתה. אמה של סיליה הפכה לשבויה של אביה החורג, אשר גרם לה להתמכרות לסמים ואת סיליה הוא נהג לאנוס כשאמה שרויה בערפול חושים. כשהיא העזה להתלונן, אף אחד לא האמין לה ואביה החורג חזר לבית.
גם אחותה הצעירה חזרה מבית האומנה בו שהתה בזמן המשפט וסיליה היתה נחושה בדעתה להגן עליה מפני האב החורג ומעשיו.
סיליה מבינה שאי אפשר לסמוך על אף אחד, במיוחד לא על הגברים. את נחמתה היא מוצאת בפרפרים. פרפרים שעליהם אמה היתה מספרת לה לפני שהפכה לצל של עצמה, צל של אישה המכורה להירואין.
סיליה הלכה יום יום לספריה הציבורית וקוראת על פרפרים, מציירת אותם ומפליגה בדמיונה אליהם. הם לקחו אותה לעולמם הקסום והתמים ושמרו עליה מהרוע מסביב.

 

כשנעמי וסיליה נפגשות הן מצליחות לגעת זו בלבה של זו ולמצוא נחמה מתוך כאבן המשותף.
אז גם מתחילות להתגלות גופותיהן של ילדות בנהר הסמוך ונעמי נרתמת לעזרת המשטרה כדי לפענח את המקרה.

 

יום אחד סיליה, ילדת הפרפרים, נעלמת אף היא, כמו שאר הילדות…

 

היכן סיליה? האם נעמי תצליח לאתר אותה בזמן לפני שגם היא תהפוך לעוד גופה בנהר? האם נעמי תצליח לאתר גם את אחותה האבודה?

מאחלת לכם קריאה מרתקת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

 

 

 

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)