ילדים דוגמנים

איך הילדות שלך מדגמנות? אני יכולה גם לרשום את הילדים שלי לצילומים? זו הודעה קבועה שאני מקבלת מדי יום- ואני כאן כדי לעשות לכם סדר!

איך הילדות שלך מדגמנות? אני יכולה גם לרשום את הילדים שלי לצילומים?
זו הודעה קבועה שאני מקבלת מדי יום – ואני כאן כדי לעשות לכם סדר.
הטיפים שלי לעולם הדוגמנות
ראשית כל, זכרו שהילד שלכם הוא אדם בפני עצמו ולא העתק שלכם. אם בעבר לדגמן היה חלום ילדות עבורכם זה לא אומר שזה גם החלום הגדול עבורו.
צריך לשים לב לרצון של הילד להתחבר לצילומים, האם הוא שמח כשהוא מצטלם? אפילו למשל כשמקרבים פלאפון פשוט ומנסים לתעד? לא להכריח ולגרום לו להשתתף בהפקה כשהוא בכלל לא בעניין.
ליום צילומים יש עלות גבוהה שבעל המותג צריך לשלם לכל הצוות שמשתתף, לא כדאי שכולם יגיעו לסט ובסופו של דבר לא יהיה שיתוף פעולה וההפקה לא תצא לפועל. זו אחריות גדולה, לכן חשוב להכיר טוב את הילד ולהבין אם הוא מתאים.
יש יתרונות וחסרונות בצילומי ילדים:
היתרונות- הדוגמנים אוהבים מאוד את תשומת הלב שמוקדשת רק להם: מדידות, איפור, שיער וכו.את העובדה שנבחרו מבין כולם. זו מקפצה ענקית לביטחון העצמי.
יש לקחת בחשבון את החסרונות:
במסגרת הלימודית- הימים שהילד יעדר מהם והשלמת השיעורים, תגובת החברים שבאופן מפתיע לא תמיד נלהבת ומפרגנת, וההורים המלווים לימי צילום – יש צורך בעבודה גמישה כיוון שלפעמים יש התראה מראש של ימים בודדים בלבד לפני הגעה לעבודת דוגמנות.
ואחרון חביב- הייצוג בסוכנות.
זה הדבר הכי חשוב! זכרו שמי שבחר לייצג אתכם צריך להאמין בכם. בימנו קיים שוק רחב ופרוץ של ״סוכנויות״ הזהרו מאלו שיבקשו מכם אלפי שקלים לבוק- אלו לא ייצגו אתכם בכבוד ולא יספקו לכם עבודות ואודישנים. מקווה שעזרתי מנסיוני הרב של בנותי הדוגמניות נעמי ואלין בתחום.

קצת על שני:
אז נעים מאוד, אני שני דניאלוב בת 27, משפיענית עם עמוד אינסטגרם פעיל משותף שלי ושל הילדות אותו אני מתפעלת באופן שוטף ויומיומי. גם הבעל לפעמים מציץ, אבל הוא פחות מתחבר לעולם המדיה. בסטורי שלי אני משתפת את מהלך היום, טיפים לאמהות במטלות הבית, המלצות, שופינג אנבוקסינג ועוד!  אני מגדלת את בנותי בחינוך ביתי עד גיל 3. להיות אמא לשתי נסיכות זו הגשמת חלום עבורי כי כך תמיד רציתי.
INSTAGRAM


תמונה ראשית: נעמי ואלין דניאלוב
*הבנות מיוצגות בסוכנות hh models
* תמונות-זכויות יוצרים  Rachel mayers
Eshoot
רוחי קליין
תמונה ראשית להוסיף צילום מירי כץ