ילדה יפה של אימא, כולך עטופה באהבה…

כולך אור, יפה שלי. את קורנת ואפופה הילה של אהבה, אמונה ונחישות, שאת הולכת לבנות את החיים הטובים לך, המתאימים לך והעושים אותך מאושרת ושמחה. ואני, עם כל המשפחה, אוהבים אותך, גאים בך ומאחלים לך שפע של הצלחה ואושר בדרכך החדשה.

mom5
מתוך: www.gratisography.com

 ילדה יפה שלי, רק להתחיל לכתוב כל מה שרוצה לומר לך- גורם לי להזיל דמעות. זה להתרגש וגם לשמוח בשבילך. היום את יוצאת לדרך חדשה. את בפתחה של תקופה שתוביל אותך למקום אחר לגמרי מהמקום בו את נמצאת היום. "הוא מחליש אותי" אמרת לי, ואני האמנתי לך. הרגשתי את העוצמה\חולשה בקולך כאשר דיברת. שמעתי את התשוקה שלך לחיים. את הרצון לא להיות שם: החלשה. הקורבנית. הנכנעת. שמעתי אותך אומרת: דיי, נמאס לי. רוצה לחיות את החיים במלואם. להיות במקומות שמעצימים אותי. להיות אימא\אישה חזקה, אהובה, נחושה ודעתנית. ילדה יפה שלי. אני איתך ואני גאה בך!

ילדה יפה של אימא, את אהובה, מוערכת וכולנו מחבקים אותך…

רק לחשוב עליך, בא לי לחבק אותך, לאמץ לליבי ולומר לך כמה אני אוהבת אותך. כמה מעריכה אותך על נחישותך, הכנות שבך והאומץ לקחת את עצמך הידיים. את חזקה, יודעת מה את רוצה ואת תצליחי – בעזרת השם! כולנו כאן להיות פה בשבילך. מחבקים אותך, תומכים בך ומחזקים את ידייך, בכל הרגעים היפים, השמחים וגם העצובים והכואבים. וכן, יודעים אנו שהם קיימים, אבל היום, כאשר כולנו רואים את המטרה הנעלה שהצבת לעצמך- אנו בטוחים שכאבים נעשים חלשים יותר, בזכות העוצמה של החיבוק והאהבה שאת מקבלת. ילדה יפה שלי, את מוערכת ואהובה, וכולנו פה בשבילך…

ילדה יפה שלי, את אימא נפלאה והילדים שלך אוהבים אותך…

ראיתי את המבוכה הראשונה. את העיניים הבוחנות של הבנות, אבל מיד ראיתי גם את הניצוצות בעיניים למשמע קולך, ולמגע חיבוקך האוהב והמרגיע. הצלחת להמיס את ליבם בשלווה שהבאת איתך. במילים החמות ובסבלנות האינסופית שאפפה אותך. "איזה רגועה את, אימא" אמרה הילדה. וזה בשבילי שיא ההכלה של הילדים אותך. לא אשכח את ערבי שישי ביחד- את הצחוקים, הנעימות והחיוכים שאפפו אותנו. בלי טלוויזיה, טלפונים והדלקת אש. עוד אחזור בתשובה בזכותך:) ושבת בבוקר- חגיגה מאין כמוה. לראות את כל הנכדים ביחד משחקים מחבואים, עטופים בצעיפים ועושים הצגה בסלון הבית. כמה צחוקים, שמחה ואושר מילאו את הבית. חבל שלא יכולתי להנציח הכל במצלמה. וכן, ילדה יפה שלי, כל השמחה הזו מדברת בעד עצמה: את אימא נפלאה, הילדים מאושרים להיות איתך ומאד אוהבים אותך…

ילדה יפה של אימא, רואה אותך בעיני רוחי מצליחה, פורחת ומפיצה את האור שבך לאחרים.

רוקדת את הריקוד האמיתי של החיים שלך. מחייכת, שמחה ומאושרת להגשים את הייעוד שלך לעזור ולסייע לזקוקים לך. ואת – נשמה טהורה וטובה המעניקה את כל כולך לזולת. יש לך עיניים טובות מלאות חמלה וחיוך שובה לבבות. חיבוקך מלא אהבה ואת מתמסרת ומעניקה לסובבים אותך. כל כולך אור, יפה שלי. את קורנת ואפופה הילה של אהבה, אמונה ונחישות, שאת הולכת לבנות את החיים הטובים לך, המתאימים לך והעושים אותך מאושרת ושמחה. ואני, עם כל המשפחה, אוהבים אותך, גאים בך ומאחלים לך שפע של הצלחה ואושר בדרכך החדשה. כל הישועות, אמן ואמן !!!

 

אוהבת ומחבקת אותך בכל ליבי,

ילדה יפה שלי – אימא

 

אחת מאיתנו
הבלוג הסודי של הבלוגריות בסלונה, שבו ניתן לכתוב בעילום שם את כל מה שלא נעים לכתוב בבלוג הרגיל