ילדה או ילד?

בת 42 ושלמה עם היותי אישה, האם תמיד הייתי ככה? כנסו ותגלו

כמה עובדות שבטוח לא ידעתם עליי.

Michal child

"אוקטובר 1980, יום הולדת 3"

אמא שלי, שקיבלה בת במתנה ליום הולדתה ה 22 דאגה שאהיה הכי בת שיש, תמיד הלבישה אותי בשמלות אבל ברגע שהכניסה אותי לגן הייתי הכי "בן" שאפשר להיות.

הכל התחיל בגיל 4 שמצאתי שרפרף, הפכתי אותי והמפגש עם שולחן הטלוויזיה נגמר במד"א עם תפרים, בגיל 5 שברתי את השיניים הקדמיות מנפילה בגן,בגיל 6 הכביש ואני עשינו הכרות נפלאה מנפילה על אופניים ובגיל 7 מהסקייטבורד. בגיל 8 שברתי את הרגל ובגיל 9 את היד. בגיל 10  נשרפתי ממים רותחים 75% אחוז מהגוף (הסיפור המלא עוד יסופר) ושכבתי בטיפול נמרץ ילדים חצי שנה.

הרוב בחבריי תמיד היו בנים פחות בנות, בובות ועוד דברים של בנות לא ממש דיברו אליי, כדורגל, 7 אבנים ותופסת תמיד יותר. שעות שביליתי בחולות והיו צריכים להוציא משלחת חיפושים להחזיר אותי הביתה.

הבנים הם דווקא אלו שהוציאו אותי מהארון, בגיל 15 חבר טוב שאל אותי אם זה לא הזמן לעשות שפם וגבות ואולי עפרון שחור מתחת לעיניים, "הילד" עם הבגדים הגדולים ועודף השומן פתאום היה נראה כבר לא מתאים ואז התאהבות ראשונה, אני חייבת להראות כמו בת אז הבגדים התכווצו והמשקל העודף ירד ונתתי פתח לעוד חברות להיכנס למרחב הנוח והקלמזי שלי והנה כבר מתכוננת לצאת עם חברות ומה לובשים היום? אמא, אני אומרת צריך שמלה! אתם רק יכולות לתאר את האושר שהציף אותה.

Michalflower

בגיל 16 התנהגתי והרגשתי בת, נערה ואישה לכל דבר והיי זה היה כבר לא רע בכלל. הימים עברו והיום שמלות הן פריט לבוש שאני אוהבת בעיקר, איפור ומשחק עם הבת שלי בבובות עושים לי שמח על הלב ואם כבר לא ילדה בטוח שאישה.