יישור שיניים בראשון לציון

בחורה עם מחשב נייד

יישור שיניים הפך בשנים האחרונות לטיפול שכיח ופופולארי עד מאוד. הרבה ילדים, בני נוער ומבוגרים עוברים אותו על מנת לקבל שיניים אסתטיות וישרות. אם בעבר יישור שיניים היה מומלץ בגיל צעיר עד גיל העשרה כיום המצב שונה. והרבה אנשים מבוגרים עד גיל 35 עוברים יישור שיניים. כן אם אתם גרים באזור ראשון והסביבה כדאי לכם לבצע יישור שיניים בראשון.

יישור שיניים בראשון לציון
יישור שיניים בראשון לציון

מהם השלבים ביישור שיניים?

בטרם תחילת תהליך יישור שיניים יש להגיע לאורתודונט מנוסה ומקצועי, אשר יעריך את הפגם שהנכם סובלים ממנו על מנת להתאים לכם תוכנית טיפולית בהתאמה אישית בהתאם לצרכים האישיים שלכם. לאחר הערכת האורתודונט תקבע תוכנית הטיפול ליישור השיניים. בטרם קביעת התוכנית עליך לעבור הערכה ובדיקה יסודית של תפקוד הפה והפנים, צילומי פנים הפה והפנים, צילום פנורמי וצילומי רנטגן. לאחר סקירת הצילומים ובדיקה הרופא בונה תוכנית טיפול ומעריך את חודשי הטיפול בהתאם לגיל המטופל ומצבו הבריאותי. לרוב יישור השיניים הוא למשך שנתיים, אך במקרים של שונים שמדובר על הליך כירורגי אז התקופה היא ארוכה יותר.

למי מתאים יישור שיניים?

יישור שיניים מתאים לילדים, נוער ולמבוגרים עד גיל 35. כך שאם פעם יישור שיניים היה בגילאים צעירים יותר, כיום המצב שונה ויישור שיניים מתאים גם לגילאים מבוגרים יותר. את יישור השיניים רצוי לעשות במרפאה פרטית על מנת לקבל יחס אישי ואדיב מצד הרופא.

מתי יש לבצע יישור שיניים?

את יישור השיניים ניתן לבצע עד גיל 35. אם בעבר ילדים היו מבצעים יישור שיניים כיום יותר ויותר אנשים בוגרים מבצעים יישורי שיניים. יישור השיניים מתבצע בהתאם למצב השיניים של המטופל.

יישור שיניים אינויזליין – יישור השיניים שאתם חייבים לעשות

אם אתם לקראת יישור שיניים ואתם גרים באזור ראשון לציון והסביבה, כדאי שתבצעו יישור שיניים בראשון לציון. אחת משיטות השיניים הפופולאריות ליישור שיניים היא שיטת יישור שיניים אינויזליין, מדובר על יישור שיניים שקוף אשר מושם על השיניים. מדובר על שיטה חדשנית אשר מבצעת את יישור השיניים ללא גשר באמצעות קשתות שקופות ולא נראות. עם ייישור שיניים בראשון לציון ניתן לקבל שיניים ישרות ואסתטיות.

 

טלי שליבקוביץ
הבלוג של טלי שליבקוביץ בלוגרית ותיקה בנושאי בריאות הגוף והנפש כל מה שרציתם לדעת על רפואה קונבציונלית, רפואה אלטרנטיבית, מדיטציה ויוגה. בת 45 נשואה ואמא ל 3 מתגוררת באזור הצפון