יין והגדה עם תמונה וכיתוב אישי

מה יותר מרגש מאשר להסב לשולחן הפסח עם "יין תירוש כרמל", ועליו תמונה וכיתוב פרסונלי, עם תמונה אישית או משפחתית, וכנ"ל לגבי ההגדה של פסח. אין ספק שזו הינה מתנה ייחודית, אשר כל אחד ישמח לקבל, ולשמור לחגי הפסח הבאים. את ההגדה לפחות.

מה יותר מרגש מאשר להסב לשולחן הפסח עם "יין תירוש כרמל", ועליו תמונה וכיתוב פרסונלי, כאשר התמונה הינה אישית או משפחתית, וכנ"ל לגבי ההגדה של פסח.  אין ספק שזו הינה מתנה ייחודית, אשר כל אחד ישמח לקבל, ולשמור לחגי הפסח הבאים. את ההגדה לפחות.

סלונה - יין אישי 3אומר רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "הפעילות הייחודית מתחברת לערך הליבה של מותג יקבי כרמל: "לחיי רגעים של שמחה". לאור ההצלחה בראש השנה, החלטנו להמשיך את הפעילות, ולהציע גם לפסח את המתנה הפרסונלית הזו".

סלונה- בלה - אישי 4

אז כיצד מזמינים את המתנה המרגשת הזו?

נכנסים לכתובת https://tirosh.aprint.co.i l/  בוחרים תמונה שאוהבים, עורכים אותה על גבי בקבוק התירוש הנבחר, מצרפים טקסט קצר עם הקדשה אישית, וממשיכים לעמוד לעיצוב הגדה אישית. לסיום, בוחרים את אפשרות השליחה: משלוח עד הבית בתוספת תשלום, או איסוף עצמי מאחת מנקודות האיסוף בתפוצה ארצית.

כאשר קיבלתי את היין וההגדה עם תמונתי, אמרתי לעצמי: אני מתנוססת לי על בקבוק יין?..נראה לא אמיתי, אבל מהר מאד הזמנתי את המתנה המדליקה הזו לאחרים. מה שברור שבשולחן החג ללא ספק יהיו היין וההגדה הפרסונליים האלה, נושא מרכזי לשיחה.

סלונה - בלה - יין אישי

"תירוש כרמל", שהינו התירוש המקורי, המיוצר על ידי יקבי כרמל עוד מלפני קום המדינה, ביסס את מעמדו כתירוש האהוב והנמכר ביותר בישראל, והינו אורח רצוי וקבוע כמעט בכל בית ישראלי.

הוא מורכב ממיץ ענבים טהור, טבעי ומרענן המיוצר מ-100% ענבים מכרמים הפזורים ברחבי הארץ. הענבים המשמשים בהכנת המיץ, הינם ענבי יין איכותיים, הנבצרים בכרמים של יקבי כרמל, ומצויים כל הזמן בפיקוח היקב. התירוש מיוצר ללא תוספת סוכר, ללא תוספת מים, ללא חומרים משמרים או תוספות צבע אחרות, ונעשה מהפרי הטרי עצמו.

מחירים:

*מחיר מומלץ לצרכן ל'תירוש כרמל המקורי" בתווית אישית, דרך מימשק דיגיטלי בלבד: 19.90 ₪  (באיסוף עצמי לא כולל דמי משלוח)

*מחיר הגדה פרסונלית: 9.90 ₪

*מחיר תירוש כרמל המקורי 1 ליטר: 16.9 ₪ ברשתות השיווק ובחניות נבחרות.

הפעילות תתקיים בין התאריכים 01.04.19 -31.04.19

 

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.