יוצרים מהפך

בחורה עם מחשב נייד

יוצרים מהפך

ניתן לחולל שינוי באמצעות בחירות נכונות, בין היתר ניתן למנות את המכונית החשמלית ככזאת שיוצרת את המהפך ואת השינוי בחיים של העולם המודרני. מכונית חשמלית כמו אופניים חשמליות יוצרת מהפך, לנשימה טובה יותר.

למרות ההתפתחות הטכנולוגית ארוכת ההשפעה של ההתפתחות התעשייתית, בשנים האחרונות ניתן לראות כי העולם מתמודד עם לא מעט בעיות שהן דווקא תוצרת של ההתפתחות הזו, ההתפתחות הביאה אתה משב רוח של הרבה מאוד מזהמים שהפכו את החיים בעולם הזה להרבה פחות טובים והרבה פחות בריאים. כך אנחנו נחשפים לסרטן הראות, בעיות אסטמה, עוד בעיות כאלו ואחרות שהן כחלק לבתי נפרד מנשימה עמוקה של מזהמים מסוגים שונים.

בין המזהמים הראשיים ניתן בהחלט למנות את המכוניות, המכוניות הרגילות פולטות בכל נסיעה קצרה כמות ענק של מזהמים שחודרות דרך אברי הנשימה ופוגמות בהם, בתהליך איטי ומתמשך הופכים אברי הנשימה לחולים, הם לא יכולים לספוג עוד את העשן ומפתחים מחולות ממחלות שונות ומשונות שגורמות לנזקים שחלקם אינן ניתנים לריפוי.

  המכונית החשמלית נועדה לפתור את הבעיה זו, מכונית חשמלית כמו אופניים חשמליות אינה מזהמת את האוויר, היא מונעת על בסיס של סוללה חשמלית ונותנת את מלאו האפקט באמצעות אנרגיה שמסופקת מהחשמל, המכונית החשמלית מונעת במלא הקיטור לא פחות ממכונית רגילה ומספקת את הצורך הזה בצורה המושלמת ביותר, נראה כי מכונית חשמלית כמו אופניים חשמליות היא זו שתביא את המהפך בתחום הבריאות, גם אם זה נראה מרחיק לכת בתחומים רבים זה אכן כך.

 אם השנים נראה כי עוד ועוד אנשים בוחרים נכון, בוחרים במכונית חשמלית כמו אופניים חשמליות על מנת לחיות טוב ובריא יותר, יותר ויותר אנשים בוחרים לחיות נכון וטוב ומתאימים את התנאים ומציבים ליד ביתם עמדת טעינה למכונית חשמלית כמו אופניים חשמליות, ההשקעה הקטנה של כל אחד ואחד היא זו שבסופו של תהליך תיצור את ההבדל המשמעותי, היא זו שתסייע לעשות את השינוי באוויר שאתה, הוא, אני והיא ננשום.

 יש כאלו שכבר הפכו לחלק מהמהפך ובחרו נכון, מכונית חשמלית כמו אופניים חשמליות לכל אחד ובכל דרך כדי להציל את החולים ובעיקר כדי לשמור על הבריאים שלא ייחלו.

כי העיקר זה הבריאות.