יוצאת למסע השאקטי , הצטרפו אליי 1

בחורה עם מחשב נייד

מי אני?

אישה/אמא/רעיה/בת  שחגגה יומולדת 50 לא מזמן אבל בנשמתה , רוב הזמן, נמצאת בשנות ה-20 שלה. אני חיה בכל יום חיים דחוסים של הספקים/יעדים והגשמת חלומות.

במהלך השנים למדתי המון הן באופן פורמאלי והן באופן לא פורמאלי. סיימתי תואר שני בתקשורת בגיל 26 והתחלתי לעבוד בדוברות. עבדתי בארגונים ציברוריים גדולים ומשמעותיים- דואר ישראל, חברת החשמל. אני אוהבת ארגונים ומאמינה בהם

השנה עזבתי את הארגון שהיה  ביתי המקצועי 25 שנים. עזבתי קביעות, רכב מנהלים צמוד ומשכורת יפה כדי להגשים חלום ולהיות עצמאית.

למרות שנים של עבודה בנושאי קריירה , עם פורשים ועם מנהלים הייתי עצובה ומבועתת. וידעתי שאני צריכה לחפש את השלב הבא, לדייק את עצמי ולבדל מקצועית. אבל איך?
היום,  8 חודשים אחרי השינוי אני פורחת. מלאה בהתחלות של שיתופי פעולה מקצועיים, מנחה סדנאות לקידום אישי ומקצועי, קורסים למנהיגות נשים,  קורסים חדשניים במחוברות ארגונית,מלווה פורשים ומפוטרים, יצרתי קשרים מקצועיים רבים ומגוונים ומסתכלת קדימה לכיוון לימודיים עתידיים בחו"ל של שיטת ניהול חדשה. והיד עוד נטויה. אני קמה כל  בוקר עם שיר בלב. מספיקה המון ברמה  האישית והמקצועית ומחייכת נוןסטופ.

המון שנים רציתי את השינוי והשנה זה קרה ועכשיו אני יוצאת לשלב הבא . מסע להבאת התיאוריה החדשה- שאקטי בארגונים.

מתחילים בשבוע מרוכז בסן דייגו ואז לימודים מתוקשבים כל השנה. ואני מתרגשת ולחוצה ואפילו מפוחדת.

תלוו אותי במסע שלי, להכרת המנחים – התיאוריות החדשות, נשים מכל העולם לפתיחה של עצמי לעולם. מסע אישי ומסע מקצועי.

אני מחכה לכן.ם

אוהבת

איריס שדה

 

irissadeh
יועצת ארגונית, מנחת קבוצות שטח, מאמנת למציאת הייעוד. ולא פחות חשוב רעיה, אמא, אחות ובת." החיים הם חלום רק נותר להגשים אותו."