יוצאת לאור

לומדת בכל יום להתחבר לפנימיות שלי ולהקשיב לפעימות הלב כי מאחורי כל תכשיט שאני יוצרת נמצא חלק ממני

היי לכן חברות ונשים יקרות, מאוד נרגשת להיות כאן!
לפני כשנה נפרדתי יפה מקריירה רבת שנים כאחות והחלטתי להוציא את עצמי לאור. ללכת אחרי הלב, להפיץ את התכשיטים שאני יוצרת בתשוקה גדולה לעוד ועוד נשים מקסימות שמאמינות כמוני, שלכל אישה יש את הזכות להיראות נפלא. ההופעה החיצונית משפיעה על הפנימיות שלנו ומחזקת אותה, זהו כרטיס הביקור שלנו!
אני סורינה, בת 58 אישה ואמא לארבעה, סבתא לשניים וממש בימים הקרובים לעוד אחת. מאז ומתמיד עסקתי באמנות ויצירה כעיסוק צדדי. כבר מתקופת נערותי נמשכתי לאופנה וסטייל והשקעתי בהופעה החיצונית. עיצבתי לעצמי את התכשיטים והבגדים (סבתי תפרה עבורי). לעולם החרוזים התוודעתי במקרה (או שלא במקרה) לפני כ 17 שנה, ומאז לא הפסקתי ללמוד לחקור ולהתנסות בטכניקות חריזה מתקדמות, להכיר את החומרים האיכותיים ביותר. בחירת החומרים היא השלב החשוב ביותר עבורי ומהווה את המפתח הבסיסי ליצירה שלי.
יוצרת מחרוזי זכוכית יפניים וצ'כיים בצורות שונות ומרהיבות, תכשיטי אופנה יוקרתיים בשילובי צבעים ייחודיים ובגימור בלתי מתפשר, בסדרות קטנות. אוהבת לשלב קריסטלים של סברובסקי אשר מוסיפים ניצנוץ מרהיב! חומרים נוספים שאני משלבת: עור, אלמנטים מכסף, גולדפילד ופליז בציפוי זהב. באמתחתי תמהיל עשיר של תכשיטים: קולקציה של מאלות וצמידים מאבני חן אמיתיות, קוורץ, בצורות וצבעים מרהיבים, שהבאתי מניו יורק, להם אני משלבת פנינים, אבני חן חצי אמיתיות ואלמנטים נוספים. בקיץ האחרון יצרתי קולקציית תכשיטים לכלות. תהליך המכירה אישי במיוחד והוא נעשה יחד עם הלקוחה ומותאם אישית לטעמה, למידותיה ולצורך שלה.
תמונה לבלוג 1
צילום: עידית ניסנבאום
מאמינה שבכוחו של תכשיט להשפיע על מצב הרוח ואף להעלות את הבטחון העצמי, מאין זריקת אנרגיה שיכולה לסייע לכל אחת להפוך זוהרת, שיקית, עדינה או נועזת יותר, בהתאם למצב רוחה. בעבודתי כאחות, לבשתי מדים כמו כולן, כדי להוסיף נופך של ייחודיות ובידול ענדתי תכשיטים מיוחדים וצבעוניים שהכנתי אשר הוסיפו אור וזוהר.
ההשראה שלי מהטבע, מתרבויות שונות, מסגנונות אופנה לאורך ההיסטוריה וטרנדים עכשוויים. שמחה להכיר נשים מעולמות שונים ובאופן יצירתי לחבור לשיתופי פעולה נפלאים. אני הכי גאה בכך שנשים ונערות אוהבות את התכשיטים שאני יוצרת, מביאות חברות ובנות משפחה וחוזרות בעצמן לרכוש. מספרות לי כמה שהן מרגישות יפות ומוחמאות. זה בעצם המסר שחשוב לי להעביר, שכל אחת יכולה להוציא את הניצוץ שלה, את היופי הפנימי שבתוכה!
תמונה לבלוג 5
צילום: עידית ניסנבאום
למה באתי לקורס הזה?
ללמוד להתנהל נכון ולהתפתח בעולם הדיגיטלי. הזדמנות פז להכיר נשים אמיצות ואלופות כל אחת בתחומה. להעצים ולהתעצם בקבוצה כה איכותית עם מנטוריות תותחיות שיודעות ללחוץ על הכפתורים הנכונים של כל אחת ואחת.
להעיז ולהביא את עצמי לקדמת הבמה, כדי לזקק ולהוציא את המיטב מעצמי, כדי להתעורר בבוקר כמו נמרה ששועטת קדימה ומביאה את המתנה שלה לעולם. נכון, זה לא קל, זה אפילו קשה לפעמים, אבל שווה ממש לצאת מאיזור הנוחות כדי לגלות שמגיעים למקומות נפלאים!!!
#דיגיטליות_בעסקים
#saloonaschool
#לאומי_עסקים
מוזמנות לבקר בעמוד העסקי שלי להתרשם ואולי גם להתאהב